Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. Jaka fajna ta jamniczka :D Ma taki kochany pyszczek :)
  2. Też nie lubie prasować :P Skończyły sie wszystkie seriale w tv, które oglądałam, więc zaczęłam oglądać Plotkarę :P jak na razie 5 odcinek i się wkręciłam.
  3. Pewnie z ta grubością łap zależy od psa ;) jeden jest mocniej zbudowany, a inny mniej.
  4. Ale fajne macie te spacery ;)
  5. Tez mam wrazenie, że wizualnie donki wyglądają potężniej od onkow :) ale to pewnie tylko futro :p
  6. Aga to do Antonina tez możecie jechać :) pol godzinki drogi macie :) tylko tam z psami to tez bardzo wczesnie rano najlepiej :) Magda, to jest duże ułatwienie jeśli chodzi o wybieganie :P przynajmniej jeśli chodzi o Leona xd Marta, dzieki ;) Kurde na tel mi multicytat nie chce działać:( Ja wlasnie skończyłam prasowanie, wielka kupa ubrań mi sie zebrała... ogarnelam tez w szafie, bo nie mogłam sie odnaleźć już :p i w koncu usiadłam :D
  7. w Przedborowie :) Woda jest bardzo fajna, bo psy nie śmierdzą po niej w ogóle, z resztą po tej z kobyłki też nie :) Do Kobyłki możecie z psiakami jechać, najlepiej wcześnie rano ;) to się wykapią i poszaleją :)
  8. No nie bardzo chce wychodzić na taki upał, dlatego większość dnia po prostu przesypia w domu, gdzie jest chłodniej, a pod wieczór szalejemy :) Z Brando jest podobnie. Dzisiaj pojechaliśmy nad staw, fajne miejsce znaleźliśmy, staw w środku lasu, bardzo fajna okolica ;) A za buty dzięki :P Bardzo je lubię :P Mam aż dwa zdjęcia z dzisiaj :d A teraz kilka z tamtego tygodnia, co byliśmy w Kobylej Górze :)
  9. Theo jaką ma budę :P A prezenty bardzo fajne :)
  10. On często tak stoi :) Dla niego zabawka/kij/piłka to cały świat :D Również witamy :) Będzie nam bardzo miło ;) Hej :) Oj jest xd Koniec końców położyłam się spać o 4, a po kumpla przyjechała rano siostra :P Niepotrzebnie prawie 2h siedziałam i czekałam... Brando 5 miesięcy Tu również miał 5 miesięcy A tutaj miał coś około 3 miesięcy
  11. Dzieki dziewczyny :) My już po grillu, musielismy przenieść się do domu, bo była burza i deszcz... a jeszcze teraz musiałam jechać po kumpla, bo pokłócił się z dziewczyną, on nie chciał jechać, a ona nalegała :P więc jeszcze mnie czeka jedna przejażdżka nie wiem o której, żeby go odwieźć :P Brando 4 miesiące ;) Dobra tyle na dziś, bo coś mi się nie chcą zdjęcia wgrywać.
  12. Postaram sie coś wrzucić, ale nie obiecuje :) Juhu w końcu zaraz koniec :D
  13. No wypadaloby mieć ambitniejsza prace :P Moze kiedys sie uda :d choc tutaj jest naprawde spoko i nie narzekam ani na pieniadze ani na robote :) ale ponad 40k40km w jedna strone nie chce później dojeżdżać.
  14. Ej no ja teraz galerie założyłam dla Was a Wy mi pouciekacie i zostane sama :P
  15. hahaha Angi niestety korpo to nie dla mnie xdd
  16. Żadna tajemnica :) wcześniej pracowałam w bajkolandzie, a teraz na solarium :) zadna ambitna praca :p ale tutaj jestem do konca września, bo później sie przeprowadzamy i znowu zmiana pracy będzie :)
  17. To współczuję... ale widzę że nie tylko Ty masz ten problem, inni tez nie mają.
  18. No niestety. Dobrze, że tylko do 16 i niedziele wolne. W poprzedniej pracy też w niedziele robiliśmy... i to dluzej.
  19. Hej Marta, hej Angi :) Aktualnie siedze w pracy i do 16 tu musze byc :( a juz bym chciała do domu...
  20. Boze Ty az 160 mialas ? :o ja zawsze wchodze w "zobacz nowa zawartość" i tu mam tak jak miałam.
×
×
  • Create New...