Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. Angi jaki masz aparat i obiektyw ? Powoli zaczynamy zbierać na jakąś lustrzanke. Oczywiście nie jakąś hiper super dobra :p bo na taka bym musiala 10lat zbierac xd ale taka przyzwoitą, dość łatwa w obsludze. Chodzi mi w zasadzie o robienie psom zdjęć tylko. A kompletnie sie na tym nie znam... zerowe pojecie :p :p
  2. Jolka zgadza sie tylko najpierw trzeba psa nauczyć żeby ładnie stanął. Jak popatrzysz na wystawie na labki to większość ładnie sama sie ustawia, tylko tego trzeba nauczyć. My początkowo nie mieliśmy w ogole wystawiać, wiec za młodego szczyla tego nie uczyliśmy i trzeba nadrabiać. Młody sam też potrafi ładnie stanąć, ale niestety nie zawsze, a ja chce żeby zawsze bylo ładnie :)
  3. super, dzieki :) no może nie tyle co niedopuszczalne co nie koniecznie dobrze na ringu wygląda i raczej nikt tego nie robi... właśnie to wystawianie labkow jest koszmarne, a dla mnie nie doświadczonej to juz w ogóle :)
  4. Bo tak sie je wystawia .. maja same przed wlascicielem/handlerem stanąć, nie można ich w inny sposób wystawić, normalny. Jeśli by sie psa poprawiło lub samemu ustawilo, sedzia może a raczej na pewno zwróci uwagę.
  5. jeszcze nie powiedziałam, że założę :P Haha Magda :D ale coś w tym jest xd
  6. Tyska jeszcze zebym wiedziała jak sie za to zabrać... niestety nigdy nie bawiłam się w żadne sztuczkowanie z psami. Dla mnie pies ma znać podstawoee komendy. Ale możesz podesłać na pw jakieś podpowiedzi w tym kierunku :) Sorry Aga za małą prywate u Ciebie ... to jest chyba znak, że trzeba założyć własną galerie... :P
  7. Aga, Sebek troche zna sie na wystawianiu ? Bo mam troche problem z Brando :) tzn. Chodzi o ustawienie tylnich łap. , jak go nauczyć żeby sam z siebie ZAWSZE stanął ładnie. Bo niestety nie zawsze to wychodzi, może on by cos podpowiedział ? A niestety labkow recznie nie można ustawiać :(
  8. Aga będziesz musiała dać na :P bo wyrośnie z Fabiana maminsynek :P a to musi być facet! :D
  9. Nie chce mi się zakładać galerii :P dobrze mi się w Waszych pisze :D dobranoc :)
  10. No dobra w tym nie pomoge, bo ja zadnych piccass ani innych dziwactw nie używam :P Jedynie czasem na to google+ wstawiam film, a tak to nic :P
  11. Boże Ty jeszcze masz nk, a ja już dawno zapomniałam, że takie coś istaniało/istnieje :P
  12. wow Staśko po fryzjerze :D Fabian jak fajnie ubrany :D A Maryśka to śliczna dziewczynka !! :D
  13. Fajne takie psie spacery w dużych grupach :)
  14. Nie mamy :) jakoś nie mam weny do założenia :)
  15. No tak, jak zwykle sie nie przywitałam :P Witam :D zdjęcia rewelacja, widać, że Theoś zadowolony :)
  16. Tylko w poniedziałek punkt 11 muszę być w pracy :P
×
×
  • Create New...