Ja wiem, że Brando brzydki nie jest :P Ma swoje wady oczywiście, bo nie ma idealnych psów, ale generalnie jest ładny :D No i będzie dość potężnym psem, po tacie :P choć mama też jest śliczna :)
Teraz już szczeniaki sobie odpuszczamy i zaczynamy w młodzieży, własnie jestem na etapie namawiania Kamila, żeby jechał z nim do Konopisk (Częstochowy), bo młody akurat wejdzie w młodzież. Ja niestety nie będę mogła jechać, bo będę w pracy, ale on tylko musi jechać, a resztą zajmie się Dominika (hodowczyni) :P
Choć Kamil bardzo sie wkręcił co mnie bardzo cieszy :)
Neeeron jaki fajny <3
a Ty Fabianku przestań gwiazdorzyć w nocy i daj mamusi pospać ! :D