Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. W takie upaly to tylko nad wode :)
  2. My tez jutro nad wode jedziemy :) loo 9 psow :p my bylismy ostatnio w 4 :P:P
  3. A ja wszystko mam tak jak mialam :p
  4. No właśnie wczoraj zastanawiałam się czy tylko mi nie działa czy wszystkim. a chcialam foty wstawić. Dzisiaj chyba nie dam rady, bo do 16 w pracy jestem, później jedziemy na zakupy a wieczorem robimy grilla :)
  5. Byłabym wcześniej, ale po pracy pojechałam z psami do lasu, a później jeszcze kolezanka mnie odwiedziła i dopiero teraz siadłam do kompa :)
  6. Dobrze, że ja nie musiałam na wykłady chodzić :P
  7. Magda dziekuję ! Na razie bannerka nie mamy, bo ja nie bardzo umiem zrobić :P Ale przekierowanie stworzyłam :P DZIEKUJĘ :* Dobry wieczór ;) Dobra to lecimy ze zdjęciami mniej więcej od początku ;) Leon w drodze domu ;) Brando w drodze do domu :) Na dziś starczy :)
  8. No to ekstra z tą umową ! :D:D a widzisz tak się balas :) Oj Fabianku może dzisiaj mnie posluchasz ?
  9. Dobra to jak ktoś wie i chce pomóc to juz u mnie w galerii, zeby tu Agnieszce bałaganu nie robic ;) Hej Aga :)
  10. Wieczorem wstawie więcej zdjęć ;)
  11. Dobra :P założyłam galerie :P http://www.dogomania.com/forum/topic/147337-brando-i-leon-labrador-i-prawie-buldog/ Tylko powiedzcie mi, jak zrobić taki link w podpisie, że mam tekst, w który sie wejdzie i jest galeria :P bo ja nie mam pojęcia :P
  12. Witam wszystkich ! ;) W końcu po dłuuugim czasie zakładam galerię :D Dobra przejdźmy do rzeczy, przedstawiam psiaki :P LEON ur. 15.09.2012 r. Leona wzięliśmy od rodziny z Tych. Znaleźliśmy ogłoszenie na olx, że jest do oddania. 7 kwietnia 2013 r. pojechaliśmy po niego i od tamtej pory jest z nami :) Draubi KIM HEE CHUL w domu: Brando ;) ur. 22.10.2014 r. (na zdjęciu w wieku 6tyg) Brando jest synem Bliskiej (Lira Goriana Geometry of Love) oraz Brando (BOURNHALL'S ON THE WATERFRONT) Tak, młody odziedziczył imię po ojcu :D Z nami od 28.12.2014 r.
  13. Szkoda, że mnie nie będzie :( OK. Mam w planach jutro wieczorem po pracy założyć galerie :P
  14. Ja wiem, że Brando brzydki nie jest :P Ma swoje wady oczywiście, bo nie ma idealnych psów, ale generalnie jest ładny :D No i będzie dość potężnym psem, po tacie :P choć mama też jest śliczna :) Teraz już szczeniaki sobie odpuszczamy i zaczynamy w młodzieży, własnie jestem na etapie namawiania Kamila, żeby jechał z nim do Konopisk (Częstochowy), bo młody akurat wejdzie w młodzież. Ja niestety nie będę mogła jechać, bo będę w pracy, ale on tylko musi jechać, a resztą zajmie się Dominika (hodowczyni) :P Choć Kamil bardzo sie wkręcił co mnie bardzo cieszy :) Neeeron jaki fajny <3 a Ty Fabianku przestań gwiazdorzyć w nocy i daj mamusi pospać ! :D
  15. Ahh Tyska dziekujemy za to wyróżnienie :D :D Hej Aga ;)
  16. Kamil oglądał ze mną te zdjęcia i mówi "no! tak powinien wyglądać owczarek, a nie z dupą przy ziemi" :D
  17. Ciesze się, że kierownica tak przypadła do gustu Fabianowi :) Booziuu jak Patrze na te foty to stwierdzam ze obydwone jak takie nieogarniete sieroty bylismy na tym ringu xd A z tybciow najładniejsza była Qwendi :) kurde od kilku dni zabieram sie zeby zalozyc galerie , ale czasu nie ma ciagle..
  18. Biedna kobieta o jej rozstepach na tylku gadaja na forum xd
  19. hahahahhaha niech będzie siusiak :P
  20. No doobra jak się powiedziało A, to trzeba powiedzieć B :P Jedna Pani siedziała po prostu bardzo niekorzystnie i "coś" jej wyskoczyło ze spodni xd
  21. Aga ma jedno świetne zdjęcie :D ale pewnie publicznie, go nie pokaże, chociaż... :D :P
×
×
  • Create New...