-
Posts
3372 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania :)
-
Angi jaki masz aparat i obiektyw ? Powoli zaczynamy zbierać na jakąś lustrzanke. Oczywiście nie jakąś hiper super dobra :p bo na taka bym musiala 10lat zbierac xd ale taka przyzwoitą, dość łatwa w obsludze. Chodzi mi w zasadzie o robienie psom zdjęć tylko. A kompletnie sie na tym nie znam... zerowe pojecie :p :p
-
No i Hej Aga :D
-
Jolka zgadza sie tylko najpierw trzeba psa nauczyć żeby ładnie stanął. Jak popatrzysz na wystawie na labki to większość ładnie sama sie ustawia, tylko tego trzeba nauczyć. My początkowo nie mieliśmy w ogole wystawiać, wiec za młodego szczyla tego nie uczyliśmy i trzeba nadrabiać. Młody sam też potrafi ładnie stanąć, ale niestety nie zawsze, a ja chce żeby zawsze bylo ładnie :)
-
super, dzieki :) no może nie tyle co niedopuszczalne co nie koniecznie dobrze na ringu wygląda i raczej nikt tego nie robi... właśnie to wystawianie labkow jest koszmarne, a dla mnie nie doświadczonej to juz w ogóle :)
-
Bo tak sie je wystawia .. maja same przed wlascicielem/handlerem stanąć, nie można ich w inny sposób wystawić, normalny. Jeśli by sie psa poprawiło lub samemu ustawilo, sedzia może a raczej na pewno zwróci uwagę.
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ania :) replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
To robisz postępy :D -
jeszcze nie powiedziałam, że założę :P Haha Magda :D ale coś w tym jest xd
-
Tyska jeszcze zebym wiedziała jak sie za to zabrać... niestety nigdy nie bawiłam się w żadne sztuczkowanie z psami. Dla mnie pies ma znać podstawoee komendy. Ale możesz podesłać na pw jakieś podpowiedzi w tym kierunku :) Sorry Aga za małą prywate u Ciebie ... to jest chyba znak, że trzeba założyć własną galerie... :P
-
Aga, Sebek troche zna sie na wystawianiu ? Bo mam troche problem z Brando :) tzn. Chodzi o ustawienie tylnich łap. , jak go nauczyć żeby sam z siebie ZAWSZE stanął ładnie. Bo niestety nie zawsze to wychodzi, może on by cos podpowiedział ? A niestety labkow recznie nie można ustawiać :(
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ania :) replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Aga będziesz musiała dać na :P bo wyrośnie z Fabiana maminsynek :P a to musi być facet! :D -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
Ania :) replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Ileee owczarkow xd -
Nie chce mi się zakładać galerii :P dobrze mi się w Waszych pisze :D dobranoc :)
-
No dobra w tym nie pomoge, bo ja zadnych piccass ani innych dziwactw nie używam :P Jedynie czasem na to google+ wstawiam film, a tak to nic :P
-
Boże Ty jeszcze masz nk, a ja już dawno zapomniałam, że takie coś istaniało/istnieje :P
-
wow Staśko po fryzjerze :D Fabian jak fajnie ubrany :D A Maryśka to śliczna dziewczynka !! :D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ania :) replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Genialne !!! :D -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
Ania :) replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Fajne takie psie spacery w dużych grupach :) -
Świetny jest :) i fotki też super. Jak się dogadał z suczkami ?
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ania :) replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Nie mamy :) jakoś nie mam weny do założenia :) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ania :) replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
No tak, jak zwykle sie nie przywitałam :P Witam :D zdjęcia rewelacja, widać, że Theoś zadowolony :) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ania :) replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Tylko w poniedziałek punkt 11 muszę być w pracy :P -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ania :) replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Spoko, idę w to :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ania :) replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ej, to ja też ! :D -
Fajny... a jakie warunki, masakra...
-
21 to pozno ? :p dla mnie to wieczór :p No to będziecie mieć wesoło z tyloma psami :)