Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. No już niewiele czasu zostało do wzięcia go. :) Już niedługo będzie już połowa maja. :cool3:
  2. A w sprawie Tuptusia jeszcze nikt się nie odezwał? :(
  3. O tak nowe foteczki Cyganki by się przydały. :)
  4. ... i na pewno się doczekamy. :)
  5. O ile zdjęć! :cool3: Cudowne. :loveu: No Bobiś, chudnij, chudnij. :) Mam nadzieję, że to nic poważnego. Ale na pewno po diecie będzie lepiej. ;)
  6. Śliczna z nich para. :loveu: Piękną sobie wybrał za dziewczynę Spajki. :cool3:
  7. Nie no, ja tam mam nadzieję, że w końcu Cyganka znajdzie jakiś dobry domek. Trzeba być cierpliwym. ;)
  8. [quote name='Asia&gordonisko']hyym... jakby Ci wytłumaczyć miejsce obwodnicy... Ona będzie przebiegała za parkiem handlowym Bielany... Za tym parkiem handlowym są nasze tereny do spacerków :-([/quote] No to czekamy na foteczki. :cool3: Hmm... jakoś nie kojarzę tego miejsca, bo nie byłam w tych Bielanach... Jestem jakiś market niedaleko? Może będę wiedziała.
  9. No podobno nie działa wielu osobom edycja podpisu, w administracji jest wątek i tam chyba można poprosić o wklejenie. No nie. :shake: W takim razie czekamy na foty. ^^
  10. Właśnie oglądam i tylko wypatruję, kiedy pojawi się Miś. :cool3: PS. Właśnie go widzę! ;) Mam ogromną nadzieję, że Misiek dzięki temu znajdzie jakiś dom.
  11. Cóż za straszne wiadomości. :( Trudno będzie go gdzieś przenieść do innego domu, skoro cały czas będzie uciekał... Jedyne, z czego się cieszę, to z tego, że Bary nie został uśpiony.
  12. Ojej, jaka szkoda, że ta obwodnica będzie niedaleko najlepszego miejsca Barda... Tak w ogóle to gdzie to jest? Jeszcze o tym nie słyszałam.
  13. Cyganka jeszcze domku nie ma? :( Tylko się dziwić...
  14. Jeee jakież śliczne jest to zdjęcie. :loveu: No i z fotobloga. :cool3: :diabloti:
  15. [quote name='Anka_ZG']dobry wieczór:) no widzisz, jak też nie wiem jak to sie stalo ze tak dawno cie nie bylo u nas:([/quote] No ale od tego czasu obiecuję wpadać do Was regularnie. :)
  16. Zawsze w najlepszym momencie na zdjęcia się aparat psuje, wiem coś o tym. :eviltong: Łeee, szkoda, że nie będzie dziś fotek. :( Ale czekamy na jutro. ^^
  17. Dobranoc. :loveu:
  18. Chcemy, chcemy! :D
  19. Dobry wieczór. :hand: Nie wiem, jak to się stało, że mnie tu nie było. :-o Przepraszam. :oops: Bardzo podoba mi się Twój nowy bannerek i av. :) :loveu: O jakie romantyczne foteczki. :cool3: To się nazywa miłość! :cool3: :loveu:
  20. Śliczne foteczki. :loveu: Więcej masz fot? Mi tylko dwie się pokazują tutaj. :roll: Chyba, że tylko tyle dałaś. :eviltong:
  21. Śliczny nowy avek. :loveu: Będziemy czekać na foty. :D
  22. Wszystkie fotki obejrzane. :loveu: I jaki fajny identyfikator. :) Trzymam kciuki za Bobisia. :kciuki:
  23. O tak, foteczka by się przydała. :D
  24. Nie no aż trudno w to uwierzyć. :( Jeszcze nikt Pakunia nie chce?
  25. Hmmm... gazety, internet. Można też ją poogłaszać w innych gazetach.
×
×
  • Create New...