-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
A w sprawie Tuptusia jeszcze nikt się nie odezwał? :(
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
O tak nowe foteczki Cyganki by się przydały. :) -
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
... i na pewno się doczekamy. :) -
O ile zdjęć! :cool3: Cudowne. :loveu: No Bobiś, chudnij, chudnij. :) Mam nadzieję, że to nic poważnego. Ale na pewno po diecie będzie lepiej. ;)
-
Śliczna z nich para. :loveu: Piękną sobie wybrał za dziewczynę Spajki. :cool3:
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Nie no, ja tam mam nadzieję, że w końcu Cyganka znajdzie jakiś dobry domek. Trzeba być cierpliwym. ;) -
[quote name='Asia&gordonisko']hyym... jakby Ci wytłumaczyć miejsce obwodnicy... Ona będzie przebiegała za parkiem handlowym Bielany... Za tym parkiem handlowym są nasze tereny do spacerków :-([/quote] No to czekamy na foteczki. :cool3: Hmm... jakoś nie kojarzę tego miejsca, bo nie byłam w tych Bielanach... Jestem jakiś market niedaleko? Może będę wiedziała.
-
No podobno nie działa wielu osobom edycja podpisu, w administracji jest wątek i tam chyba można poprosić o wklejenie. No nie. :shake: W takim razie czekamy na foty. ^^
-
Właśnie oglądam i tylko wypatruję, kiedy pojawi się Miś. :cool3: PS. Właśnie go widzę! ;) Mam ogromną nadzieję, że Misiek dzięki temu znajdzie jakiś dom.
-
Ojej, jaka szkoda, że ta obwodnica będzie niedaleko najlepszego miejsca Barda... Tak w ogóle to gdzie to jest? Jeszcze o tym nie słyszałam.
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Cyganka jeszcze domku nie ma? :( Tylko się dziwić... -
[quote name='Anka_ZG']dobry wieczór:) no widzisz, jak też nie wiem jak to sie stalo ze tak dawno cie nie bylo u nas:([/quote] No ale od tego czasu obiecuję wpadać do Was regularnie. :)
-
Zawsze w najlepszym momencie na zdjęcia się aparat psuje, wiem coś o tym. :eviltong: Łeee, szkoda, że nie będzie dziś fotek. :( Ale czekamy na jutro. ^^
-
Dobranoc. :loveu:
-
Chcemy, chcemy! :D
-
Dobry wieczór. :hand: Nie wiem, jak to się stało, że mnie tu nie było. :-o Przepraszam. :oops: Bardzo podoba mi się Twój nowy bannerek i av. :) :loveu: O jakie romantyczne foteczki. :cool3: To się nazywa miłość! :cool3: :loveu:
-
Śliczne foteczki. :loveu: Więcej masz fot? Mi tylko dwie się pokazują tutaj. :roll: Chyba, że tylko tyle dałaś. :eviltong:
-
Śliczny nowy avek. :loveu: Będziemy czekać na foty. :D
-
Wszystkie fotki obejrzane. :loveu: I jaki fajny identyfikator. :) Trzymam kciuki za Bobisia. :kciuki:
-
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
O tak, foteczka by się przydała. :D -
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Nie no aż trudno w to uwierzyć. :( Jeszcze nikt Pakunia nie chce? -
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Hmmm... gazety, internet. Można też ją poogłaszać w innych gazetach.