-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
Witam ! :hand: Ciekawe, jak Ci tam idzie na egzaminie mat-przyr. :cool3: Wiernie trzymam kciuki. :kciuki::kciuki:
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Zawsze coś. ^^ Dziś może wpadnę do kiosku zobaczyć tego PP. :cool3: -
No, ciekawe jak Ci teraz z mat-przyr pójdzie. :cool3: :kciuki: Kciuki wiernie trzymam. ^^
-
O no właśnie. :) Zgadzam się! Czas teraz na jakieś foteczki. :cool3: PS. Napisz też, jak poszło Ci na mat-przyr. :roll: Trzymam!!! :kciuki:
-
Jajku, jak się cieszę. :) Ale opanuję się i nie będę zapeszać. ^^
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Oj nieprawda! Na pewno znajdzie dom! Nadzieja jest pierwszym krokiem do sukcesu. ;) -
No to czeka sunię nowa rodzinka. ^^ Na pewno wszystko pójdzie zgodnie z planem. Pewnie jest jeszcze w schronisku i tylko czeka na nowych właścicieli.
-
No ja im nie zazdroszczę. :razz: Głupia sytuacja. A ogólnie Kincia, jak Ci poszło? :cool3:
-
No no, cóż to była tu rozmowa, jedna i druga zboczona... :shake: :diabloti: Dobrze, że ja się nie wypowiadałam. :evil_lol: No Ada, ja to samo mówiłam! :D Rzeczywiście coś tu miłością śmierdzi! :cool3: :evil_lol: Co to fotek, bardzo mi się podobają. :loveu: Jak fajniutko Bobi wygląda przez okno. :loveu: Bałam się na początku, by nie spadł. :roll:
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']Nom:D dzisiaj nadrobiłam na zapas:D:D 60 fot dałam:D:D hihi:) Nom:D pierwszy raz naprawde zdjecie mi sie podoba:D A u mnie... jadłam kolacje własnie:P ogólnie to sie nudze:P nic mi sie nie chce:P hehe:) nie wiem co mam powiedziec:D a co u ciebie i co robisz??:D[/quote] No i dobrze. :D Pierwszy raz? Przecież wiele fot było pięknych! :loveu: Aha. :D Mi też się nic nie chce. :eviltong: A jem jabłko. :cool3: :eviltong:
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
No właśnie. :) Jutro pewnie większość zobaczy. poza t6ym trochę czasu minie, zanim przeczytają gazetę i dojdą do ogłoszenia. ;) Ty zawsze jesteś negatywnie nastawiona. :shake: :eviltong: -
Hopamy w górę.
-
Na pewno się uda. :)
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']:D no dzisiaj sie spisałam z fotami;D a dziekuje:) ma sie ten gust:D hih:) to zdjecie misie akurat udało;D[/quote] Tak, i będziesz miała przerwę przez dwa dni. :D No ślicznie wyszedł. :loveu: Taki tajemniczy. :cool3: A co tam u Ciebie jeszcze? Co robisz? :D
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']no:D wiadomo:) :P hehe ja miałam 39:D hihi:) o pszczołach było:D takie proste No to forum i wolność wypowiedzi tu panuje:D[/quote] O no to dużo. ^^ Dla mnie też łatwe było. :D Dokładnie. :cool3: O ile fot. :loveu: Super bluzka! :loveu: :cool3: O i mój Kabisiek! :loveu: Słodka taka mordeczka zza płotu. :) :loveu: [url]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1331.jpg[/url] to najlepsze. :loveu: Jaki profil. :loveu:
-
Tuptuś, w górę!
-
Wszystkie się kochamy! :cool3: :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']:) ja nie wiem.. napewno popowtarzam wzory a tak to nie:P ja tez bym chciała miec dużo punktów:D ale dam rade:D testy umiem pisac;D nie odpowiedziałas mi ile miałas z tego na koniec podstawówki:D o wiesz co poszłas sobie:P co kto sie cieszy? nie kapuje;D PS. popieram martunie:D jak wam nie pasuje to macie problem:D nie jest prosto nie gadac jak sie to lubi:D FOTY zaraz bo sie na ostatniej zacieło..;/[/quote] No każdy by chciał dużo punktów. :D I pewnie większość też tak będzie powtarzać. ;) Aaa nie zauważyłam. :eviltong: Miałam 38 punktów o dziwo. :cool3: A Ty? No właśnie. :D Oni mają problem, jak coś im nie pasuje, my i tak będziemy gadać. :evil_lol: I nie jest prosto nie rozmawiać, o to forum. ;)
-
[quote name='Izabela124.']Widzisz jakie my kochane dziołchy:evil_lol::evil_lol::loveu::loveu:[/quote] Oj tak. :loveu: Ja też Was kocham. :loveu: :cool3:
-
No bierzesz edytuj i tam masz 'zapisz' itd. i obok jest tam 'usuń'. No i tak, całe kasujesz.
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']Ja cie kocham:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] [quote name='Izabela124.']O widzisz:multi::multi: Ja kocham, juz pisalam, ze wsyztskich kocha,:multi:[/quote] Hura! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :multi: :multi: :multi:
-
No to co nam tu Anula mówisz, że źle poszło, jak tylko 3 błędy i coś tam ewentualnie może z 2 punkty niżej. ;) Dobrze Ci poszło! Już ja się boję, co mnie będzie czekało za rok... :razz: A nieprzejmowanie się nie wychodzi mi w ogóle. :lol: