Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Haha, zaraziłaś się ode mnie tym dobrym humorem. :evil_lol: O Kabi zna Twoje wszystkie sekrety? :cool3: Wiesz, że nigdy ich nie wyjawni, to możesz mu powiedzieć wszystko. :D Ale durnie! :mad: Dobrze, że ze mną doczynienia nie mieli, bo by im dopiero w pięty poszło! :evil_lol: Jak oni tak mogą obrazić Kabisia? Ojj źle będzie z nimi! A jeśli im się szelki Kabisia nie podobają to ich problem. ;) :angryy: O no to fajnie, że masz nowy aparat. :) Ja właśnie od jakiegoś czasu też chcę sobie nowy kupić, ale nie wiem zabardzo jaki, bo chciałabym ładne zdjęcia robić, a aparatów jest wiele. :eviltong: Ktoś mi jakiś poleci? :cool3: Ale leń! :mad:
  2. Ale musi się w końcu pojawić. ;)
  3. [LEFT]O co tu słyszę, czyżby Bobiś był zakochany? :cool3: [/LEFT]
  4. Ok już nie będę. :eviltong: Ostatnio się bardzo denerwujesz. :roll: No wiesz, my jesteśmy typami gaduł pospolitych. ;) Wiadomo. :cool3: I wcale nie kłamię. :eviltong: Lepiej zapodaj jakieś foty. :D
  5. Jak się Bardo wytarzał w tym błotku. :lol: Śliczne zdjęcia. :loveu:
  6. Ojej, znowu? :eviltong: Przepraszam, to jest silniejsze ode mnie. :D No bo czasem moja klasa odwraca się przeciwko mnie. :eviltong: A poza tym, jak mają ze mną gadać, jak ja cały czas cicha jestem i wolę się nie wyróżniać w grupie. :lol: Nie to, że nikt mnie nie lubi, bo zawsze tak jest, że ktoś Cię nie lubi, a ktoś tak. ;)
  7. Będę grzeczna. :D No wiesz, do Ciebie to by cały świat przeszli. :cool3: Np. jestem szczera, mały głód :eviltong:, usytasyfakcjonowana :lol:, potrafię myśleć :lol:, mam mundurek :lol: i inne takie. :cool3:
  8. Pewnie ten sam. ;) Mam nadzieję, że tym razem uda się Tuptusiowi.
  9. No to czekamy w takim razie na foteczki. :cool3: :loveu:
  10. Witam Bardolinkową. :loveu: I jak tam, będą dzisiaj foteczki jakieś może? :cool3: I co tam słychać u Was? :roll:
  11. A mi to nie chcesz odpisać! :eviltong: Żeby mojego postu nie zobaczyć. :shake: Wstyd! [SIZE=1]Żart.[/SIZE] :diabloti:
  12. O dostanę prezent? :loveu: Aha, no to fajnie. :) Kolejny raz przyjdą. :D Ja? A na Dogo siedzę. :) A napisali mi różne rzeczy. :) Za dużo by pisania. :cool3:
  13. [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]No strasznie gorąco jest... No Kacperek jest biedny:( Ale taki kochany:* A co tam u Ciebie?:) [/COLOR][/quote] No kochany jest. :) Tylko mi go szkoda trochę. :( A u mnie dobrze. :) Humor mi dziś dopisuje. :D
  14. Ej no. :eviltong: Mam prawo do wyrażania własnej opinii. :roll: I niech nikt nie chce mojego prezentu, bo co moje to nie wasze! :eviltong: :diabloti: Siedziałaś z Maksem? ;) A ja właśnie skończyłam się uczyć historii. ;) I się cieszę, bo z geografii mi wychodzi 4, bo dziś dwie 5 dostałam. :cool3: :loveu: Czekamy na foty. :) Tak w ogóle tak mi się dziś miło zrobiło, zdałam sobie sprawę, jaką mam wspaniałą klasę. :) Pisaliśmy na plecach na kartkach każdej osobie, jaka jest, co potrafi i co ma. :) Miłe. W dodatku grzebałam w kartkówkach w mojej półce i znalazłam dwie podobne do tego kartki. :) I rysunek od koleżanki i zdjęcia z SP. Miłoooo. :)
  15. No co się mu dziwić, dziś jest gorąco. :cool3: A no tak, na pewno niedługo Twoja mama przyjdzie i będziesz mogła wreszcie zrobić bazarek Kacperkowi. :) On jest taki biedny. :(
  16. Witam. :D Wreszcie jakoś dotarłam do tejże galerii. :cool3: Komputer trochę nie jest mi dziś posłuszny, przepraszam, jak będę wolno odpisywać na posty. :eviltong: Co tam słychać u Pani i Pana Bona? :cool3:
  17. No właśnie, trzeba mieć nadzieję. ;) Cygunia jest naprawdę śliczna i kochana, powinna już dawno domek znaleźć.
  18. Ale jesteście... :eviltong: No dobrze, w takim razie podrzucamy wątek. :shake: :eviltong:
  19. Witam. :) Ale mi słodzisz. :cool3: No a co ja mam Ci mówić, nie przyznam Ci i tak racji, bo nie uważam, żebyś była głupia. :roll: A co tam u Ciebie? Będą dziś jakieś foty?
  20. Prześliczne fotki. :loveu: Bobiś jaki radosny i szczęśliwy. :) I ładne koniki, tylko troszku zaniedbane. :-(
  21. O właśnie, ja kiedyś widziałam jeden z bannerków Pakunia, ale potem nagle zniknęły w podpisie i nie wiedziałam, czy jeszcze są. Ja u siebie Pakusia wkleiłam, rzecz jasna. :loveu:
×
×
  • Create New...