Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Śliczne fotki. :loveu: Wreszcie sunieczka ma ciepło i przytulnie, ma dom i jest szczęśliwa. :)
  2. Ej no wiesz co... :eviltong: Ale nas wrobiłaś, myślałam, że dziś jeszcze będą! :D
  3. A no może i masz rację. :D Na pewno nie będzie ok. 40, jak w czerwcu. ;) Ale bardzo miło wspominam tą podróż. ;) No to dawaj te zdjęcia! :D Oczywiście, że chcemy. :cool3: Aha. :D A ja już gdzieś tak z 3 weekendy na rowerze byłam. :D To mam wszystko już gotowe. :roll:
  4. I ja również. :cool3:
  5. O w takim razie czekamy. :loveu:
  6. [quote name='xxSweetGirl93xx']hejo:) hehe:P :) maj tez bedzie dobry bo tam bedzie pewnie tak jak we wrześniu:) w kazdym razie ciepło:) a u nas dobrze;P jakos m9ja dzien sobie:) nie bedzie fotek bo mi sie dwie pary baterii rozładowały bo robiłam zdjecia żabą i robaką;P chciałam jakieś muchie:P nie wiem jak to odmienic:P ale nie było żadnej... a tak to jest pełno;/ a co u ciebie??[/quote] No nie wiem, ale skoro tak mówisz. ;) Sama się zorientujesz. ;) Szkoda, że nie będzie zdjęć. :( Ale mam nadzieję, ze jutro się jakieś pojawią. :D U mnie dobrze. ;) Ładnie dziś było u mnie i jutro sobie na rower pojadę. :D
  7. No dokładnie... Tuptuś znajdzie lepszy dom. ;)
  8. No wiesz, musisz bardziej teraz na niego uważać, może chce tym lizaniem się zamaskować, a dopiero póżniej Cię zaatakuje, wszystkiego można się po takim agresorze spodziewać. :lol:
  9. No teraz pewnie sunia zapoznaje sie z otoczeniem, a po podróży zasnęła. :loveu: O dzięki allegro ją ta rodzina zobaczyła? :) Tak się cieszę. :loveu:
  10. Cyganka też na pewno znajdzie dom. ;) Ale sunieczka musi być szczęśliwa. :) Wreszcie dom znalazła. :loveu:
  11. Jakie śliczne fotki ze spaceru. :loveu: No wreszcie Cygusia wyszła na dwór i mogła zaczerpnąć świeżego powietrza. :) Tylko szkoda, że trzeba było ją z powrotem do kojca dać... na pewno jest tam nieszczęśliwa. Ładnie wyszłaś z nią i z Azorkiem. :)
  12. Oj powrotu do zdrowia, kochana. :loveu: Co do fot, wszystkie jak zawsze śliczne. :D Jaka poza na pierwszym. :cool3: I jaka ładna łapka. :loveu:
  13. Jaka śliczna para. :loveu: Cudownie razem wyglądają, widać, że są szczęśliwi. :)
  14. O cóż za wspaniała wiadomość! :bigcool:Bardzo sie cieszę, że sunia wreszcie znalazła dom! No widzisz Black, a Ty zwykle mówiłaś, że żadnej szansy nie ma, i co? :D Mówiłam, że się uda! :multi:
  15. Jaki on jest prześliczny! Strasznie mi go szkoda. :(
  16. To już dziś! I jak, udało się?
  17. O jest dedykacja dla mnie! :D Śliczna padła Krówcia. :cool3: Wszystkie zdjęcia są śliczne. :loveu: O i jak się tuli do mamusi. :evil_lol: I jak wypoczywa. :) Fajne psy spotkałaś. :D Szkoda, że zdjęć nie było. :eviltong:
  18. Śliczne zdjęcia. :loveu: Wreszcie się pojawiły. :cool3:
  19. Hmm... :razz: Dziwny trochę, powinien już wcześniej powiedzieć, że np. nie może go wziąść do siebie itd. A teraz siedzi cicho i nie chce nic mówić.
  20. No to czekamy na fotki. :loveu: Ale fajnie, że będziesz miała remont. :) U mnie też by się przydał. :eviltong:
  21. No właśnie, kiedy foteczki wreszcie się pojawią? :razz: Tyle tu osób czeka i Aci w ogóle nie słychać. :roll: O wreszcie bannerek wstawiłaś. :loveu:
  22. Miłego spacerku. :cool3: A jakie śliczne fotki Chesterka się pojawiły. :loveu: Będą jeszcze jakieś dedykacje może...? :cool3:
  23. Śliczne foteczki. :loveu: Jak się Bardo musiał wybiegać. :cool3: I jaki piękny zachód i fajna żabcia. :D Głupi photobucket. :mad:
  24. No no, ile całusów Cyganeczka dzisiaj dostanie. :loveu: I na spacerku też będzie. :)
  25. [quote name='xxSweetGirl93xx']hehe:) dam rade;) ale czego sie nie robi dla 2 tyg odpoczynku:) szczerze mówiąc to wolałabym jechać w lipcu np. ale to już nie zależy ode mnie po za tym w sezonie wszystko jest droższe wiec ciesze sie że w ogóle jadę;) wymyślisz na pewno jak to zrobic:D:D co powiesz jeszcze?? ja chyba ide niedługo spac bo jakas zmeczona jestem...[/quote] Hej. :hand: Oj tak, ja bym też zrobiła dla takiego wypoczynku wszystko. :D No tak, drożej jest. A poza tym w lipcu jest strasznie gorąco. :roll: Ja w czerwcu byłam np. w Luxorze i w Dolinie Królów i tam się nie dało wytrzymać! Najlepiej to tam jechać w zimie, bo jest trochę chłodniej i przyjemniej. ;) Można by też do Kairu, ta też wtedy gorąco by tak nie było. A co tam u Was? :cool3: Może pojawią się dziś jakieś foteczki...? :cool3:
×
×
  • Create New...