Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. No to fajnie musiało być. :cool3: A racji Ci nie przyznam! :eviltong: Hmm może coś zmyśla, żeby jutro nie przyjść. :eviltong: Ja się na jutro w ogóle nie uczyłam, cały weekend leniuchowałam. :evil_lol: O to widzę,że Ty też się teraz na rower przerzuciłaś. :D Ja tam co weekend w ładną pogodę gdzieś tak z niecały miesiąc już jeżdżę. :cool3: Może już mnie nie być, bo po serialu na tvn idę spać. :eviltong: Dobranoc. :buzi:
  2. Idziemy na nocny spacerek. ;)
  3. No na pewno bardziej ten wątek będzie widoczny na forum. Cyguniu, w górę!
  4. No to fajnie, ze razem jeździliście. :) Ja jeździłam z siostrą. Przestań tak mówić, bo się wkurzę. :razz: Hah, jaką masz misję. :cool3: I szkoda, że Dominik nie będzie z Tobą siedział... Plany na jutro? Szkoła, nauka i Dogomania. :diabloti: [nie cytujmy, bo serwer się przeciąża]
  5. Jakie śliczne fotki. :loveu: Przepięknie Bardo powychodził na tych zdjęciach, jakiż on dumny. :cool3: I jak Ty ślicznie wyszłaś. :) Długie masz włosy! Trzymam kciuki, by fotki barda ukazały się z czerwcowym MP. ;) On jest taki fotogeniczny. ;)
  6. Jakie śliczne fotki! :loveu: Musiało się udać grillowanie. :cool3: Dziś pogoda w sam raz była. ;) I jak się dobrze bawić musiał Spajki. :cool3: Ale te pierwsze zdjęcia - portrety są po prostu zabójcze! :loveu: :loveu: :loveu: On jest taki cudny! :loveu:
  7. O ile fotek Rokiego! :loveu: On jest prześliczny! :loveu: :loveu: :loveu: Też jednak na rowerze byłaś? No to fajnie musiało być. :D Ja też byłam, dwa razy, bo w domu wysiedzieć nie mogłam, jak za oknem taka piękna pogoda była. :) I gdzieś tak dzisiaj z ok 20 km przejechałam. :cool3: Ale się w ogóle nie zmęczyłam, uwielbiam jeździć. :) A przestań już tak głupio gadać, bo jesteś mądra... Ty chyba nie wiesz, co to znaczy być głupim, gdybyś u mnie w szkole widziała kilka osób to byś zrozumiała. :roll:
  8. Ooo wreszcie coś! Mam nadzieję, że nie będzie takiej sytuacji, jak ostatnio z poprzednim panem... :razz: Trzymam kciuki. :kciuki:
  9. O widzę, że tytuł wątku troszkę zmieniony. ;) W górę!
  10. ALe się musiał wyszaleć. :cool3: [url]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Itakieitakie002.jpg[/url] to jest cudne. :loveu:
  11. [quote name='xxSweetGirl93xx']No juz nie jest wredny:) jest narazie kochany:) jak przyjdzie w czwartek i za tydzień do kościoła to bede go ubóstwiac:D:D a 25 to jest niedziela jak juz wróce z egiptu nie to komunie ma mój kuzyn... ale ja nie moge jechac na nią bo nie zobacze piotrusia:( no i musze wymyslic pretekst że bede sie uczyc to co mnie nie było:):) No na głupią przy nim wyjde... on takie mądre dziecko a ja głupie dziecko. i jeszcze nienormalne;/ to jest jedyna rzecz przez co nigdy nie bedziemy razem po za tym że sie nie znamy ,a ja mam tajnych agentów i niedługo bede wszystko o nim wiedziec:D:D wiem dobra jestem:D jak bede w egipcie to każe dziadkowi go pozdrowic odemnie:cool3::cool3::evil_lol::evil_lol: No a co u ciebie słychac?? dam zaraz foty:)[/quote] No to ma szczęście, że dziś przyszedł. :cool3: Ale się wykręcasz. :razz: :eviltong: Nie no, przestań, Ty to przecież mądra jesteś i pewnie tak samo jak on. ;) Czekamy na foty. :loveu: U mnie ... a dziś na rowerach byłam. :D Tak pięknie dzisiaj jest..
  12. Kiedyś, czyli? :eviltong: My tu na nowe foty Pakunia tyle czekamy! :D
  13. Trzymam mocno. :kciuki: A połowa maja coraz bliżej... ;)
  14. Witam. :) Jak dobrze, że Bobiś teraz się dobrze czuje, ale musiałaś mieć stracha, jak cały we krwi był. :-o Fotki wszystkie oczywiście obejrzane, bardzo mi się podobają. :loveu: Bobiś tak cudownie z Tobą powychodził. :) I jaką miał radość w oczach. :) I jakie piękne kwiatki. :loveu: Teraz to chyba każdy robi jakieś takie 'artystyczniejsze' fotki kwiatów, krajobrazów itd. ;)
  15. O no to już nie jest wredny, ale wreszcie raczył przyjść dzisiaj do kościoła! :mad: Moje groźby się opłacały. :cool3: :diabloti: Czemu masz niby wyjść przy nim głupio? Ty też praktycznie wszystko wiesz, jesteś chyba najlepsza w szkole, masz doskonałe oceny. ;)
  16. Tuptuś, wskakuj na pierwszą i pokaż się ludziom. :roll: :loveu:
  17. O no to dobrze. ;) Cyga wskakuje na pierwszą.
  18. Ja wkleiłam do siebie banner wykonania Isadory. :loveu:
  19. O ładne ma imię. :) Pasuje jej. :loveu:
  20. Witam. :hand: O jaki śliczny av i buttonik :loveu: Kiedy nowe foty? :cool3:
  21. Ależ ona jest szczęśliwa! Widać to po jej oczach. :loveu: Musi mieć wspaniały dom. :)
  22. No nie. :( No to zostało nam czekać... :razz:
  23. Śliczne zdjęcia. :loveu: Jak się Bono z Barnim bawi. :D I jakie piękne krajobrazy. ;)
×
×
  • Create New...