Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. O jakie kotki. :loveu: Fajne zdjęcia. :cool3: Mało Bona... :shake:
  2. Witam. :hand: Śliczne zdjęcia! :loveu: O jak Bobik kogoś wypatruje. :cool3: Biedny, zrzucają go z kanapy. :eviltong:
  3. No właśnie, zgadzam się. :roll:
  4. No już niewiele dni zostało do wzięcia suni. :)
  5. Do góry! Na pierwszą!
  6. Nie no, dobrze. :D Pożartować nie można ... :roll: Ja właśnie odglądam YCD i tylko na przerwy tu na DGM siadam. :D
  7. E tam, na pewno dobrze poszło. ^^ I dużo punktów zarobisz. :D
  8. Oj weź no nie obrażaj się. :eviltong: Żartowałam tylko. :cool3:
  9. [quote name='xxSweetGirl93xx']nom:) nie no znowu jakies coś sobie wymyslasz... marta...:angryy::angryy: martwie sie o niego bo o sie sam zgubi:P heh:)[/quote] No tak tak, rozumiem ... :cool3: :evil_lol: :roll::loveu:
  10. Będzie dobrze, uda się! :kciuki:
  11. Dziś też nie mogłam kupić...
  12. [quote name='xxSweetGirl93xx']nom:) w piątek chyba 2 tyg bedą:) no mam nadzieje:eviltong: chociaz sie o niego marwie co chłopak zrobi bezemnie:P kto mu bedzie podpowiadał... aha.... bo nie wiem czy kartkówki nie bedzie...:roll:[/quote] No tak. :) Ale Ci fajnie. ^^ Nie martw się o niego, poradzi sobie. :) Ale się o niego martwisz... :cool3: :eviltong: :loveu: :cool3: :diabloti:
  13. [quote name='xxSweetGirl93xx']Nom wiem że mi fajnie:D 9 maja w piątek:eviltong::eviltong: tylko nie wiem o której samolot :shake: i Dominik sam zostanie:eviltong::eviltong: z maksem pewnie bedzie siedział:) no popytam sie ich :P nie mam zamiaru tego czytac oj... my nie bedziemy miec skoków wzwyż:) i dobrze:):) czemu nie chcesz fizyki? ja nie chce historii;/[/quote] O no to za ponad 2 tygodnie. :) Ale Ci fajnie, też bym tak chciała... No na pewno Dominik sobie poradzi. ;) Fajnie Wam. :eviltong: Ja tych skoków nienawidzę. Bo nie lubię tego przedmiotu i jak mnie nauczycielka spyta, to mam przechlapane... Ale i tak nie tłumaczyła tego tematu, tylko notatki z podręcznika mieliśmy robić. No i doświadczenie nam pokazywała. Czemu nie chcesz historii?
  14. I ja również tak sądzę. No właśnie, ciekawe, co tam u niego. :roll: Tak bym chciała, żeby było z nim lepiej...
  15. [quote name='xxSweetGirl93xx']no a gdzie jade w maju:D juz za 2 tyg chyba:D:D hihi:) nie ma tego czegoś streszczenia:P ja tez nie chce jutra... a to ja nie wiem:P[/quote] Jej, ale Ci fajnie! I o już niedługo. :) A którego dnia dokładnie? Aha, no to nie wiem. No koleżanek się popytasz. :cool3: Ciekawe, czy będzie jutro ładna pogoda. Bo ja nie chcę skoków wzwyż w dodatku z chłopakami i nie chcę się ośmieszać. Już biegać wolę. No i fizyki też nie chcę. ;)
  16. Szybko się uczysz. :cool3: :eviltong: Misiek w górę!
  17. No ba! :cool3: Ja tam wierzę w to, że Tuptuś odnajdzie domek. :)
  18. [quote name='xxSweetGirl93xx']nie wiem:P moze bedzie ale moge sie założyć ze mnie nie będzie wtedy:P w weekend sobie przeczytam najwyżej;P albo spytam sie koleżanek o czym to jest:):) coś wymyśle:):) A u mnie nudy ogólnie:P nic mi sie nie chce leń sie straszny zrobiłam:eviltong::eviltong: a co u ciebie??[/quote] Czemu Ciebie nie będzie? Możesz też przeczytać streszczenie. ;) A u mnie też w sumie nic. :) Nie chcę jutra. :roll: [quote name='xxSweetGirl93xx']no moze i to samo:) ja tam sie nie znam na tym:) a mama moze uczyc dziecko?? bo mi sie wydaje ze nie bardzo...[/quote] Może. U nas jest jeden chłopak z klasy, którego mama jest nauczycielką chemii i go normalnie uczy.
  19. [quote name='xxSweetGirl93xx']namówisz:):) e tam nie czytam:P mam to gdzies:P nudne to jest:) no ja tam sie bym bała że nie bede wiedziec co jest zwierzakowi ani nic::eviltong::eviltong: taka głupia jestem...[/quote] Haha. :D A macie później sprawdzian ze znajomości lektury? No ja też. ^^' W ogóle siebie jako weterynarza nie widzę. Co tam? :)
  20. [quote name='xxSweetGirl93xx']ja tez nie:P ale sie moze wymysli jak przyjdzie na to czas:) :) napewno kiedys bedzisz miała:) no a na chomika sie zgodza napewno tylko musisz im pokazać ze dasz rade sie im zając:) :) ja jak juz gdzies pójde to tylko mat-inf... O papa;* ja bede czytac lekture bo mam na jutro:P heh;)[/quote] No dokładnie. ;) Tak jasne, jak narazie w ogóle nie mogę na niego namówić. :razz: Ale będę dalej próbowała, bo zależy mi na chomiczku. :) Miłego czytanka. :cool3: Ja od jutra będę w szkole przerabiała 'Syzyfowe prace'. Czytałam to 2 tygodnie temu i muszę na jutro na sprawdzian ze znajomości powtórzyć. :eviltong: Bo nie pamiętam wszystkiego. Ja też chciałam być wetem, ale z tych samych powyższych przyczyn Majaczki, nie chcę już w ogóle...
  21. Jeee coraz więcej gaduł! :D Nie czuję się samotnie. :eviltong:
  22. No to tylko czekać, aż ktoś zadzwoni po Mozartunia. :)
  23. Jak ślicznie Bonuś powychodził na zdjęciach. :) :loveu: :loveu: :loveu: I jakie piękne zdjęcia przyrody. :) Też bym chciała takie robić. :roll:
  24. [quote name='xxSweetGirl93xx']hehe:) wiem że ja głupek dlatego sie pytam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja wole mat-inf niż biol-chem... nie lubie biologi tego wszystkiego sie uczyć.. wogóle to nie wiem kim chce byc w przyszłości... a ty?? Uda ci sie na psa tylko bardzo musisz chciec;):) mi sie udało te 3 lata temu i teraz sobie nie wyobrażam gdybym nie chciała miec wtedy psa... Przekonuj rodziców.....[/quote] Ja też jeszcze nie wiem, kim bym chciała zostać. :eviltong: Ja chcę psa, ale po prostu nie uda mi się. Już też z 3 lata namawiam i nic. Na chomika namówię i zobaczymy, że jestem odpowiedzialna za zwierzę. ^^ Narazie chcę chomika. :) Co do profilu to ja się między biochemią a mat-inf zastanawiam. ;) Idę na ang. ;)
×
×
  • Create New...