-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']50 żeby sie dostac do danej klasy:crazyeye::crazyeye::crazyeye: czy z testu??? ja chce isc na mat-inf i potrzebuje jakies 150-160 pkt w sumie ze wszystkiego żeby dostac sie do danej klasy... ale nie wiem do końca gdzie jest to liceum ale pewnie daleko odemnie... na biol-chem w życiu bym nie poszła bo słyszałam od kol mojej siostry że teraz to ona nie ma na nic czasu.... To namawiaj na psa a nie chomika;) albo zbieraj kase i sama sobie kupisz psa:)[/quote] Z testu, głupku. :eviltong: Aha. Ja na mat-inf nie wiem, czy bym poszła. Właście się zastanawiam, ale bardziej może na biochemię, bo to są dwa przedmioty, które lubię. :) Na psa mi się na pewno nie uda... Na chomika, mam nadzieję. Nawet kiedy bym sama chciała kupić, to i tak bym nie mogła...
-
No Bobiś już się kładzie do snu i po chwili zasypia. :loveu: Ale musiał się wyszaleć. :D
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']hehe:P ta jasne:P no w marzeniach bedzie tyle:) a ile chcesz?? ja bede w przyszłym roku potrzebowac jakies 80 albo wiecej... Aaa:) a na jaki profil?:D:D o fajnie:) nie możesz:(:( a na psa namawiasz rodziców?? musisz miec psa w końcu....[/quote] No ja też bym chciała mniej więcej tyle punktów mieć.. Czytałam na stronie tego liceum, że maxymalnie trzeba mieć 50, mam nadzieję, że będę tak miała i trochę więcej. ^^ I oceny to mogą być, też bym się dostała... Mam nadzieję, że się uda. :) Planuję iść na biochemię. :) A Ty? Na psa to jeszcze daleko mi do tego... Narazie namawiam na chomika. :)
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']:D:D bardzo sie ucieszyłam:D:D :) wiem:D ma sie ten talent:eviltong::eviltong::eviltong: No w miare:P licze na jakies 80p ale wątpie że tyle bedzie:) no za rok to masakra bedzie.. ale damy rade;D w końcu nie jestes sama;D A gdzie idziesz:razz::razz:??[/quote] No wiadomo, Ty jesteś utalentowana. :cool3: E tam, na pewno będzie. ^^ No tak, nie jestem sama. Ale zawsze się tym wszystkim bardzo przejmuję. Jak nie będę miała tyle punktów, ile chcę, to się załamię. :( A może pójdę do takiego liceum trochę dalej ode mnie, ale podobno fajnie tam jest itd. Bo obok mnie jest liceum, ale tam raczej idą tacy, co si nigdzie dostać nie mogą i do rejonówki idą. Ja bym chciała właśnie do tamtego liceum. ^^ Co u Ciebie? :) Ja niedawno byłam u koleżanki zobaczyć chomiki. :) Jakież one są śliczne. :loveu: 4 małe, jeszcze oczka nie otworzone, a dwie duże i fajne. :) Ale nie będę mogła...
-
O babcia Zdzisia! :evil_lol: Ale ma ładną chustę. :eviltong: I jak Chester się rzuca na ciasto. :D [SIZE=1]O Anka ma okulary? :)[/SIZE] [quote name='chester07']no ja robię, a ty skasowałaś swoje zdjęcia :mad: mam adres drooplet.photoblog.pl, ale jeszcze nic nie ma ^^ Ja też znalazłam fajne liceum, ale nie wiem czy się dostanę.. zależy od ocen jeszcze, bo z testu koło 80 będzie ^^ :buzi:[/quote] No to będę czekała, aż dodasz wreszcie jakieś zdjęcie. ^^ Ja swoje pokasowałam, bo nikt nie wchodził i miałam lenia. :diabloti: No bardzo dobry wynik, ok. 80 punktów. ^^ Też bym tak chciała... No ja też nie wiem, czy sie dostanę... W 3 klasie będę musiała się bardziej starać. :D
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']Nareszcie:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: no inne mi sie podobały ale ta jest taka specyficzna:) hehe:) Jestem po testach próbnych własnie:D:D hihi;) nie było źle:) dzisiaj human był:)[/quote] Wiedziałam, że się ucieszysz. :cool3: No taki ładny mu portrecik zrobiłaś. ^^ O no to widzę, że testy dobrze poszły. ^^ Ja już się boję, co będzie za rok... Nie przeżyję tego. :eviltong: A jak się nie dostanę do tego liceum, co będę chciała, to już nie wiem. :razz:
-
Witam. :hand: O ile zdjęć! :cool3: Oczywiście wszystkie obejrzałam. :loveu: Piękne portrety są porobione. ^^ I Bobi jak dumnie wyszedł. :cool3: I jakie piękne przyroda. :loveu: E tam, co do testów to przesadzasz, na pewno dobrze Ci poszło! :) Ja to się boję, co mnie będzie czekało za rok.... :-(
-
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
Martunia replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Ciekawe, co tam u Mozarta. :roll: -
Ooo fotki! ^^ Wszystkie są śliczne. :loveu: A no i się cieszę, że Fbl zrobisz. ^^ Wreszcie. :D A ja w swoim wszystkie zdjęcia pokasowałam, bo mi nikt nie wchodził i było mi smutno. :eviltong: A na testach mam nadzieję, że mi dobrze pójdzie, bardzo bym chciała.. Z ocenami też musiałabym się postarać, żeby zdać do tego liceum, co chcę. Bo już chyba się namyśliłam. ^^ Zależy teraz tylko, czy mi się uda.
-
Dzisiaj wysłałam list. ^^ [SIZE=1]Wreszcie, co nie? :eviltong:[/SIZE]
-
Wysłałam tak w ogóle dzisiaj list. :D Wreszcie. ^^
-
No i bardzo dobrze. :D Ja też zacznę posty usuwać.
-
No nie. :razz: Powinien zadzwonić i przynajmniej powiedzieć, że się rozmyślił, a nie dawać nadzieję niepotrzebnie... Ale i tak Tuptek znajdzie lepszego właściciela. :)
-
E tam, dziewczyny, tak się tym przejmujecie, a potem przyjdziecie z bardzo dobrymi wynikami! :D Ja bym się na tych testach załamała...
-
I jak tam po egzaminie?
-
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
Martunia replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
No ogłoszeń Mozarcik ma dużo, teraz tylko czekać, aż go ktoś wreszcie wypatrzy. -
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Witam a tak fotki się przydadzą będą dziś:) O matko poszło mi STRASZNIE...ale teraz na serio masakra poprostu...żal[/COLOR][/quote] No to będziemy czekać na foteczki :loveu: Oj naprawdę poszło źle? :( A co było? Jakie zadania były trudne? Ja sobie chyba za rok z tym nie poradzę. :shake:
-
O no tak, dziś Sara pisze test mat-przyr. Ciekawe, jak jej idzie. :cool3:
-
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
O no właśnie! :D Fotkę Pakunia chcemy! ^^ -
Co tu taka cisza? :candle: