-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
Martunia replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Podrzucamy Mozarta ;) -
O dobry pomysł. Mam nadzieję, że odpisze. :roll:
-
Tak, dużo o nim mówiła. :) Też trzymam mocno kciuki, by go ktoś wreszcie wziął do siebie. :kciuki:
-
Witam. :cool3: O jakie śliczne fotki. :loveu: Jak Luć już urósł! :cool3: O i te super buty! :D Też chcę takie, daj mi! :diabloti:
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
No! :D Bo wszyscy ją kochają. :loveu: -
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
O no właśnie. :) Jakaś fotka musi się pojawić. :cool3: :loveu: -
Aha no to w sumie nie będzie zapewne dużo do zrobienia i nadgonienia z materiałem. ;) No męczę i męczę, ale pomysłu nadal nie mam na rozwiązanie tych zadań...
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Ile buziaków jutro Cyganeczka dostanie. :cool3: :loveu: -
No nie. :( Musi się ktoś odezwać!
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
Martunia replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Jaki śliczny jest Qdłaczek! :loveu: :loveu: :loveu: Na prawdę cudowny! I domku nie ma? Nie możliwe... -
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Ode mnie oczywiście! :sweetCyb: -
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
A no i miłego spacerku życzę. :loveu: -
[quote name='xxSweetGirl93xx']no ja mam do szkoły chyba 3km:D:D hehe:eviltong: no nie wiem co to jest:eviltong: hehe:) Nom ja sie ciesze tylko boje sie czy potem nadrobie wszystko... ale chyba dam rade:) mam nadzieje że nie bedzie wtedy dużo spr.... Ogólnie to nic mi sie nie chce jak dobrze że juz weekend:D:D:D co porabiasz??[/quote] Aha, no to trochę masz. ;) Ja to mam fajnie. :D A Ty jedziesz na 2 tygodnie? Na pewno jakoś to wszystko nadrobisz. Sprawdziany też pozdawasz. Poradzisz sobie. ;) No jak dobrze. :D Ale ta chemia mnie męczy ...
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
O no to Cyganka będzie mieć fajnie. :) U mnie niestety ma trochę padać... Ale fajnie pewnie będziecie spędzać czas. ;) -
[quote name='xxSweetGirl93xx']Nom fajnie było:) hehe:P tylko dwa były:) o:D to dobrze:) no i widzisz mówiłam ze bedzie fajnie;) ja dzisiaj pobiłam rekord we wracaniu ze szkoły piechotą:) wracałam 40 min:D:D niezła jestem:D normalnie ide 25:P hehe:) No i z testów z chemii ma 8/9p:D:D jestem zadowolona narazie:) jeszcze inne przedmioty:P narazie mam 8p:):) No i w szkole ogólnie fajnie:) a co masz z chemii do zrobienia? pewnie ci nie pomogę bo nie jesteśmy tak daleko jak wy ale co tam:P ja muszę sie w weekend nauczyć na angielski;/ spr będzie w poniedziałek... jeszcze 2 tyg bo okazuje sie że lece 8maja:):)[/quote] To długą drogę masz do szkoły. ;) Ja tam 2 min i już w szkole jestem. :D No to dobrze. :) I tak byś mi nie pomogła, bo my mamy od ostatnich lekcji mole, pewnie nie wiesz nawet co to jest. :eviltong: Ale zadań tylko tych 3 nie umiem... Jak Ci fajnie! Chciałabym też tak mieć. :) Ale jeszcze 1,5 miesiąca, więc wytrzymam. :cool3:
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
O jest nadzieja! :cool3: Ja też nie zapeszam i nic już nie mówię. :roll: :ekmm: -
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
Martunia replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Podnoszę Mozarta. -
No szkoda, że sarence zdjęcia nie zrobiłaś, ale co tam. ;) Czekamy na zdjęcia. :cool3:
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']witam:):) a u mnie dobrze:) byłam dzisiaj na spacerku z koleżankami:D fajnie było:):) byłysmy najpierw po takiego jednego chłopaka z klasy ale go nie było i całe szczęście bo on jest taki głupi lekko;/ no a potem poszłysmy do sklepu i martyna z klaudią kupily sobie ciepłe bagietki:D hehe:) ogólnie to pogadałysmy sobie pośmiałysmy sie:D w szóstke chodziłysmy:) chciałysmy isc po kogos jeszcze ale nie widziałasmy po kogo:P No a co u ciebie?? BO tylko dwa są:)[/quote] A no to fajnie musiało być. ;) To dobrze, bo już myślałam, że zdjęć nie mogę zobaczyć. A u mnie też dobrze. ;) Byliśmy u okulisty i sprawdzanie słuchu (okulary mam dobre, słuch też ;)). No i w muzeum. Ogólnie to mogło być. ;) Chemii nie wiem, jak zrobić. :roll:
-
Ojej, to straszne. :( Ale się znalazł? ;) Musisz też nam dać te obiecane fotki z bażantami. :cool3:
-
[quote name='Asia&gordonisko']Hym... jest tam w tym parku handlowym tesco, auchan, Ikea, castorama... Kfc, McDonald... pizza hat :roll: Sporo tego :eviltong:[/quote] A no to już wiem, gdzie to jest. ;) Szkoda, że nowa obwodnica będzie, takie fajne miejsce do spacerków miał Bardo. :-( A tak w ogóle... kiedy fotki? :cool3:
-
O następna porcyjka zdjęć. :cool3: :loveu: Fajne Bobiś poznał koleżanki. :cool3: A jak ślicznie powychodzili na zdjęciach. :loveu:
-
Witam. :hand: Co tam u Ciebie? :D A co do zdjęć, to tylko te dwa z Tobą mogę zobaczyć... Czemu nie mogę zobaczyć innych? :(
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
O no to będziemy czekać na zdjęcia ze spacerku. :) -
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
E tam, musi jakaś nowa fotka się pojawić. :cool3: