Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Nie, bo mój piękny! :eviltong: Jak śpiewa. :loveu: Nadaje się na psiego piosenkarza! Na każdym zdjęciu ślicznie wyszedł. :)
  2. Roki! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: No najważniejsze, że dobiegłaś. :cool3: O musisz mi te zdjęcie dać. :D No to masz fajnie. :D Ja nienawidzę skoków, bo kiedy byłam w sp chyba w 4 klasie, to nie umiałam i sobie kolano rozbiłam... Ale będę musiała biegać i chcę jeszcze poprawić z 60m czas 10,4. ;p
  3. O rany, no to głupio mieliście z tymi biegami. :razz: Okropne musiało być. :( No, ale gratuluję dostania 5. ;) Ale musiałaś im dogadać. :D Jakie ostre i długie ma pazury Roki. :roll: I coś chyba ma na prawej łapce z przodu, coś mu się stało? Ogólnie to ślicznie razem z Kabisiem powychodził. :loveu: Przystojni z nich chłopcy. :cool3: U mnie dobrze. ;) Na w-fie mieliśmy skok w dal, pan nam przez całą lekcję tłumaczył, jak się skacze. Mi na początku źle szło wg pana. Potem kiedy były bardziej takie próby generalne, to dwa pierwsze razy pan mi nie chciał zaliczyć, bo cały czas nie podnosiłam nóg i się nie wywalałam na piasek. :razz: A na koniec skoczyłam poprawnie 3,40m. :cool3: Ale i tak nie były wpisywane oceny. Szkoda. :( Miałam też na 300m biegać, ale te skoki za dużo czasu nam zabrały. :cool3: Jutro ostatni dzień i wolne! :multi:
  4. Ale ogromna karma musiała do Was przyjść. :eviltong: 15 kg... :-o Bobiemu starczy chyba na rok. :lol: A jak tam z jego dietą?
  5. Aż słów mi brak. :cool3: :loveu::loveu::loveu:
  6. Aha, już myślałam,że nie bo napisałaś 'miała rozwiesić', myślałam, że nie możesz już czy coś. :eviltong: Cyga w górę!
  7. Też słyszałam właśnie o tym, że uczniowie nie mieli jak pisać tą charakterystykę, bo tych lektur nie omawiali i teraz będą mieli głupio. :shake: Jak ślicznie wyszedł Arisek w zieleni. :loveu:
  8. Luck tak fajnie przekręcił główeczkę. :loveu::loveu::loveu: A Jack jak słodko. :loveu:
  9. A co, nie rozwiesisz tam tych ogłoszeń?
  10. Prześliczna z nich para. :cool3: :loveu: Te trawy większe od Bobisia są. :D Słodko wygląda. :loveu:
  11. O jak fajnie musiało być psiakom na tym spacerku! :cool3: Śliczne zdjęcia. :loveu: O Bobiś na roślinnej pustyni! :lol: :loveu:
  12. No moim zdaniem Bary by pasował do Twojej gromadki. :cool3: Co do MP mam nadzieję, że kiedy pojawi się w MP będzie miał już dawno dom. ;)
  13. No Kincia znawczyni. :diabloti: Co tam u Was słychać? :cool3: Będą może nowe foty? :roll:
  14. Mozart, pokaż się wszystkim!
  15. Witam. :cool3: O będę miała prezent! :loveu: :multi: Haha, biedaczka z Ciebie. :D Ciebie by tylko męczyli. ;) Co tam u Was? :cool3: Kiedy nowe foty? :D
  16. Ale niezłą musiało mieć Krowisiątko zabawę. :cool3: :loveu: Fotki! :D
  17. Piękna przyroda. :) O jeszcze piękniejszy Arisek. :loveu:
  18. [SIZE=6][COLOR=Red]100 stronka! :Rose::smilecol::happy1::sweetCyb::klacz::bigcool::ylsuper::Cool!::BIG: :laola::laola: :laola::pepsi::drink1::cunao:[/COLOR][/SIZE]
  19. Ale ja pierwsza zaczęłam żartować. :D No i bardzo dobrze, co się będą do kabisiowych szeleczek czepiali... Myślą, że jak tak mówią, to są fajni czy co.. :razz: O no to fajny musi być ten aparat. ;) Właśnie patrzę na zdjęcia z googli i fajny się wydaje. :) Też muszę sobie nowy kupić. :cool3: Ja już będę szła, zaraz SMS, a po nim idę się uczyć i spać. :eviltong: [wiem, że wcześnie się uczę :roll:] Tak więc [COLOR=RoyalBlue][B][SIZE=4]dobranoc[/SIZE][/B][/COLOR]. :buzi::buzi::buzi:
  20. Tak mi go szkoda. :( Ale na pewno uda się z nim coś zrobić, również mocno zaciskam kciuki. ;)
  21. Kurde, to samo chciałam napisać o tym szaleństwie, Anula. :eviltong: Jak Bardo szaleje. :D Raz jest w kałuży, raz czegoś szuka,... :cool3:
  22. Cyganeczka wskakuje na górę. ;)
  23. O jakich ma fajnych kolegów Bonuś. :) :loveu: Ale Bonuś wyszedł cudownie na tych zdjęciach. :loveu: No i oczywiście piękne artystyczne zdjęcia. ;) Jaki Ty masz aparat? :razz:
×
×
  • Create New...