Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Hura, Bono mnie kocha! :loveu: Mam nadzieję, że kiedyś go poznam, jak i Ciebie również. :cool3: Kiedy nowe foty? :loveu:
  2. No właśnie. :) Pokaż się wszystkim Pakuniu! Niech Cię ten właściciel wypatrzy!
  3. O no no jaka szansa dla Misia! :loveu: Również mocno zaciskam kciuki! ;) :kciuki:
  4. Ciekawe, co tam u naszej Cyguni :roll:
  5. No to dobrze, że się Aducha nie obraziła. :loveu: I mnie też kocha! :D O i widzę, żeś się w końcu przyznałaś do miłości do Dominika! :cool3: Przyłapałam Cię na gorącym uczynku! :evil_lol: Bono też mnie kocha? :loveu:
  6. Jakiż ten Arisek cudowny! :loveu: :loveu: :loveu: A gdzie wyjeżdżasz? :cool3: Tak w ogóle życzę miłego wyjazdu. :multi:
  7. Nie martw się, dobrze będzie. ;) Poza tym to ostatni dzień przed długim weekendem. :D Dobranoc. :loveu::loveu::loveu:
  8. Śliczna Wyderka. :loveu: Jak się tajemniczo patrzy. ;) I jak walczy o patyczka! :cool3:
  9. [quote name='xxSweetGirl93xx']No dobra jest tej... obrażam sie... po za tym martusia ma juz kabisia bo wyśle jej go poczta na wakacje:evil_lol: żegnam a bona i tak kocham[/quote] Ej no nie obrażaj się. :shake: Poddajesz się bez walki? :turn-l: O no tak, Kabiś też jest ze mną. :roll: No i się obraziła. :shake:
  10. I ja również! :loveu: Bardzo ładnie tam zrobione zostało i śliczne zdjęcia powstawiane. :)
  11. O no to Roki ma już trochę lat... Ale i tak jest kochany razem z Kabim. :) :loveu:
  12. [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Hm Bono raczej nie wie co ma robić w walce:D On może obserwować:P I ewentualnie usiąść komuś na głowie lub klatce tak że nie będziesz mogła oddychać:P [/COLOR][/quote] Trudno i tak go kocham. :loveu: :loveu: :loveu: Ale i tak go mam po swojej stronie. :cool3:
  13. Nie, bo na DGM ostatnio edytuj podpis czasem nie działa i dlatego. Ale na pewno będziesz mogła niedługo tam go też wstawić. :)
  14. Hehe, kochany Kabiś. :loveu: A ile Roki ma lat?
  15. O tak, Bono będzie ze mną!!! :multi: :loveu: Bono, będziemy się bić z niedobrą Adą, która chce mi Ciebie odebrać, więc wiesz co masz robić, nie? :D
  16. Mnie to obojętnie. :mad:
  17. [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Heeej tylko nie bić się na mojej galerii ja mam psa obronnego(no cóż z tego żę ja go musze bronić:D ale obronny i tak:P)[/COLOR][/quote] Tego Ci obiecać nie mogę. :diabloti: Będę się o niego biła, bo on jest mój (zaraz po Tobie, rzecz oczywista i jasna do zrozumienia). :cool3: [quote name='xxSweetGirl93xx']no wiesz o ukochanego to ja moge sie nawet bic z tobą:diabloti::diabloti::mad::mad:[/quote] Nie podskakuj! Nie fikaj, bo oberwiesz! :mad::mad::mad::diabloti:
  18. Ojej. :( Biedny Roki. :( Ale te rany chyba nie są poważne? A co tam u Kabisia? :)
  19. O malutki pojawił się w Twoim podpisie. :) Hopamy kochany. ;)
  20. Ada, nie zaczynaj! Chcesz się bić?! :mad::mad::mad:
  21. No musisz mi ich fotki przesłać. ;) Niby dobry, ale chcę mieć lepszy. :D Przynajmniej same 10... Zauważyłam, że nie chcesz odpowiedzieć na nasze pytania związane z łapkami Rokiego. :roll:
×
×
  • Create New...