No to dobrze, że się Aducha nie obraziła. :loveu: I mnie też kocha! :D
O i widzę, żeś się w końcu przyznałaś do miłości do Dominika! :cool3: Przyłapałam Cię na gorącym uczynku! :evil_lol:
Bono też mnie kocha? :loveu:
[quote name='xxSweetGirl93xx']No dobra jest tej...
obrażam sie...
po za tym martusia ma juz kabisia bo wyśle jej go poczta na wakacje:evil_lol:
żegnam a bona i tak kocham[/quote]
Ej no nie obrażaj się. :shake: Poddajesz się bez walki? :turn-l:
O no tak, Kabiś też jest ze mną. :roll:
No i się obraziła. :shake:
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Hm Bono raczej nie wie co ma robić w walce:D
On może obserwować:P
I ewentualnie usiąść komuś na głowie lub klatce tak że nie będziesz
mogła oddychać:P
[/COLOR][/quote]
Trudno i tak go kocham. :loveu: :loveu: :loveu:
Ale i tak go mam po swojej stronie. :cool3:
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Heeej tylko nie bić się na mojej galerii ja mam psa obronnego(no cóż z tego żę ja go musze bronić:D ale obronny i tak:P)[/COLOR][/quote]
Tego Ci obiecać nie mogę. :diabloti: Będę się o niego biła, bo on jest mój (zaraz po Tobie, rzecz oczywista i jasna do zrozumienia). :cool3:
[quote name='xxSweetGirl93xx']no wiesz o ukochanego to ja moge sie nawet bic z tobą:diabloti::diabloti::mad::mad:[/quote]
Nie podskakuj! Nie fikaj, bo oberwiesz! :mad::mad::mad::diabloti:
No musisz mi ich fotki przesłać. ;)
Niby dobry, ale chcę mieć lepszy. :D Przynajmniej same 10...
Zauważyłam, że nie chcesz odpowiedzieć na nasze pytania związane z łapkami Rokiego. :roll: