Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Ojej, zapomniałam o nim napisać! Filmik oczywiście się podoba! :loveu: Biedny, tak Ciebie błaga, żebyś tą spiżarkę wreszcie otworzyła. :shake: O i kicia też tam jest. :loveu:
  2. Witam. :hand: Ja mam tak, że z przodu mam komputer, a po prawej tv, ale wtedy akurat tv był zajęty i musiałam iść gdzie indziej, za to do lepszego tv. :cool3: Jak tam mija majówka? :cool3: Był dzisiaj Piotruch? :roll: Muszę zrobić wypracowanie i plakat. :(
  3. Kochany, śliczny ... po prostu tylko o takim psie marzyć. :loveu:
  4. Witam. :hand: Czekamy na foty. :cool3:
  5. Ja też się dołączę i powiem, że również je uwielbiam! :cool3: ;) Kiedy fotasy? :D
  6. Jaka śliczna mordka na tle trawy. :loveu: Malusi, ale kochany. :loveu:
  7. Jakiż on jest przystojny! :cool3: :loveu: :loveu: :loveu:
  8. Ale dziwnie... mój post jest nad Twoim ...
  9. E tam, co się na nich patrzyć będziesz. :diabloti: Nudno tak jakoś trochę... Co robisz i co u Kabilka? :D
  10. Hej.. hop! :multi: Cyga pokazuje się. :loveu:
  11. Hopamy Mozarciku w górę! ;)
  12. Może zrób zdjęcie Piotrkowi, jak czyta. :diabloti: No dokładnie, będzie z nim źle!!! :mad::mad::mad: Lepiej niech jutro idzie do kościoła, bo nas popamięta! :D Aha. :( Szkoda...
  13. No widzisz Bary ile Ty dziś spacerków z nami miałeś? :)
  14. No nie wiem... jak czyta? :evil_lol: Możesz spróbować. :lol: Musi być jutro, musi. :cool3: Aha, szkoda. :( Nawet złociaka nie możesz dać? :(
  15. Jaka śliczna para siedzi przy strumyku. :loveu: Widać, że się kochają. :cool3: I jakaż zabawa! :D :loveu: :loveu: :loveu:
  16. No to zrób mu zdjęcie i będziesz miała. :D Albo dziadka poproś. :cool3: A Piotrek jutro musi być w kościele, bo jak nie, to będzie źle. :roll: Mało pisaliście. :cool3: Crtl? :eviltong: Nie było pewnie źle. ;) Licytujesz skarboneczkę na rzecz Kacperka? Pomóż mu. :( U mnie nic szczególnego. ;) Cieszę się wolnym.
  17. Piękne jest to drzewo. :loveu: A jaki rozpromieniony Bobiś. :loveu: Uśmiechnięty od ucha do ucha. :)
  18. Na mnie możesz polegać, ja zawsze Cygunię podrzucę. ;)
  19. Szczerze to nie wiem. :eviltong: Może byśmy się tak kiedyś zebrały w jedno miejsce nad morzem czy jeziorem na wakacjach? :roll:
  20. Aha szkoda. :( Ale może uda Wam się ze sobą spotkać, bo rzeczywiście macie najbliżej. :)
  21. O hura! :multi: Czekamy. :loveu: No trzeba by się umówić, fajnie by było takie grupowe spotkanie zrobić. :D Ja na wakacje lecę do Bułgarii. :cool3:
×
×
  • Create New...