Witam. :hand:
Ja mam tak, że z przodu mam komputer, a po prawej tv, ale wtedy akurat tv był zajęty i musiałam iść gdzie indziej, za to do lepszego tv. :cool3:
Jak tam mija majówka? :cool3:
Był dzisiaj Piotruch? :roll:
Muszę zrobić wypracowanie i plakat. :(