Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. No to będę kciuki trzymała. ;) :kciuki: Aha. :eviltong: A Twoja mama była na tej zielonej szkole? No ja bym też tak chyba nie chciała... A musiałam się myć itd. :roll: I też leniuchowałam :D A teraz na dgm jestem i gadam na gg. ;d
  2. No to pewnie jakiś taki wyjazd dla szkół był, w pierwszym tygodniu Wy jedziecie, a potem czas na nas. :D U mnie też od 3 klasy jeździmy. ;) No pogoda jest nieprzewidywalna. :evil_lol: A ja akurat wtedy, kiedy mieliśmy tą zieloną szkołę to pamiętam, że zachorowałam i nie mogłam chodzić po górach. :eviltong: Połowa wycieczki mnie ominęła. :roll:
  3. No i ja też wyjdę, pooglądamy gwiazdy. :loveu:
  4. A kiedy jadą? Tylko nie mów, że w 3 dni przed Bożym Ciałem. :eviltong: My też na parodniowe jeździmy... Ja raz byłam tylko w 5 klasie na zielonej. ;) Czasem pogody mówią, że ma padać, a nie pada wcale. ;) Np. u mnie przedwczoraj miało.
  5. Oni jadą gdzieś do Czech, nie pamiętam dokładnie. My też czasem musimy z jakąś klasą gdzieś jechać.. A no to fajnie. ;) Ja chyba jutro nie idę biegać, bo ma padać, a po kałużach biegać mi się nie chce.
  6. Nie jadę, bo już tam byłam. Ale chciałabym w trzeciej klasie z moją klasą choć jeden raz spędzić czas na zielonej szkole, bo z nią jeszcze nie byłam.
  7. Śliczne zdjęcia Bona. :) Ładna przyroda. A co do żuków, to jak możesz im tak w bardzo ważnej sprawie przeszkadzać. :shake: ;) Czekamy na jutrzejsze zdjęcia.
  8. No wiesz... :roll: To będziemy czekać. Mi tam przyjemnie się samolotem leci. Tobie na pewno też się spodoba. Jeszcze 6 tygodni do końca roku... 1 odjęłam, bo na zieloną szkołę moja klasa jedzie.
  9. Śliczna dalsza część fotek. :) :loveu:
  10. Nie pamiętam, szczerze mówiąc. :cool3: E tam, nie masz się czego bać. ;) Bardzo przyjemnie się leci. :) No nie... :( Ale my chcemy foty. :D
  11. Mój post jest nad Twoim... :razz:
  12. To mnie weź. :D Może się zmieszczę w bagażu. :cool3: Dogadasz się. ;) A latanie wcale nie jest takie straszne, ja na pierwszym razie sie w ogóle nie bałam i się nie boję, mnie się przyjemnie tym leci. ;) No to zgrywa te foty! :cool3:
  13. No i mnie też. :cool3: Głupi nędzny Piotruch. :razz: Ojej, to już za tydzień? Weźmiesz mnie też? :-( Jak Ci fajnie... Czego się boisz? No to też masz ciekawe plany. ^^ Widzę, że wielki foch na Piotrucha. :roll: Kiedy foty? :cool3:
  14. Śliczne fotki. :loveu: Jak Bobiś skacze. :cool3: I jak Ciebie całuje. :cool3: :loveu: I jaki śliczny bobasek. :loveu:
  15. Aha. :cool3: No na kanapie jest najlepiej. :D 'Na kanapie siedzi leń...' :evil_lol: Ja też nie, ale cóż. :eviltong: Chciałabym lepiej biegać. :roll: No tak. :cool3: Ale on jest okropny, jak on tak mógł? :razz: :shake: Aha. ;) A ja teraz od czasu do czasu przed tv leżę albo na kompie jestem. :roll: Na dzisiaj - siedzenie w domu. :diabloti: Jutro - kupienie brystolu i zrobienie plakatu oraz bieg :razz: Pojutrze i niedziela - rower. :cool3: Oraz nauka... A Ty? :eviltong:
  16. No ja wczoraj dokładnie to samo zrobiłam, poszłam do salonu i tam oglądałam, przy dużym tv. :cool3: Lepiej się ogląda. :cool3: Aha, no to fajnie. :cool3: Ja jutro pobiegać pójdę. :roll: No nie, co za nędzny Piotruch! :razz: Nie lubię go. :mad: Do płaczu doprowadza mi moją Adunię, o nie! :mad: Dostanie ode mnie! Ja dzisiaj wszystko na plakat napisałam, jeszcze tylko brystol muszę kupić i wydrukować, co napisałam... no i opowiadanie napisać, ale to już ok. :cool3: Oglądałaś Beethovena 2? :cool3: :loveu:
  17. Jak dobrze, że mu te kleszcze wyjęłaś. Czekamy w takim razie na fotki. :loveu:
  18. No pewnie lubi z Wami na spacerki wychodzić. :cool3: Smutno mu tak z boksie siedzieć ... :-( Ale taki on śliczny. :loveu: A w którym on jest schronisku ?
  19. Witam Acię :loveu: O no to fajnie majówkę spędzisz. ^^ Czekamy na foteczki Misia. :loveu: :loveu: :loveu:
  20. No a teraz czas na mnie. :loveu: Cygusia, na spacerek idziemy! :painting:
  21. Fajnie by było na wakacje się jakoś umówić. :cool3: Tak w ogóle witam i o foteczki pytam. [SIZE=1]:razz:[/SIZE]:loveu:
  22. Dzień dobry. :hand: Co tam u Was słychać? :cool3:
  23. Coś mało fotek :shake: Ale i tak są śliczne. :loveu: Co do spiżarni, to wiem, że tam było dla niego jedzenie, ale żebyś mu odmawiała przyjemności...? :shake: :eviltong: Biedak.. :(
×
×
  • Create New...