Dobry wieczór! :hand:
Ale Spajkiemu musiało być dobrze. ;)
I jakie przepiękne foty! :loveu: Jakiż on fotogeniczny! :cool3:
A jakie piękne bociany, kogut, jaskółeczka i kwiaty. :cool3: Wspaniałe robisz zdjęcia. ;)
Hmm spróbuję może, kiedyś. :diabloti: Ale chyba prędzej bym sie zabija próbując to wykonać. :roll: :evil_lol:
Ja stania na głowie się na w-fie nauczyłam. :roll:
Zależy w której części Wrocławia. U mnie wprawdzie ciepło, ale pochmurnie. :( A jak byłam na rowerze to dwa razy kropnęło na mnie deszczem, ale nic nie pada, na szczęście. ;)
Przykro mi, ze w góry nie pojedziesz. :( Ale na pewno za tydzień będziesz pewnie mogła. :)
[quote name='xxSweetGirl93xx']no wiesz co nie prawda...
ostatnio kupiłam sobie jedną bluzke chyba 3 tyg temu...
No zrobie jutro:)
bo ja ci głuchłam to ty mi miałas odgłuchnąc:eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Witaj. ;)
Ej no i co, będziesz się naszymi adresami i telefonami chwalić? :eviltong:
No tak tak, jasne. :cool3: Taka niewinna i tyle kupuje. :diabloti:
Dlaczego? :-o :diabloti:
[quote name='Kincia']Ja nic xD
To tylko skorpion :D
Nie wytlumacze cie tego:D
Nie zabardzo mi wychodzi ale pociwcze moze nad tym xD[/quote]
Naucz mnie. :cool3: :eviltong:
A ja umiem stać na głowie! :turn-l:
No wiesz, Ty to być tylko w sklepach byś siedziała. :evil_lol: Cały czas coś kupujesz. :cool3:
Ale musisz zrobić zdjęcia tym bluzkom i mi pokazać. ;)
Dlaczego? :evil_lol:
No wiesz, a mówiłaś, że tylko po sandały idziesz, a tu takie zakupy. :cool3:
A ja dzisiaj w sumie robiłam geografię, opisywałam 3 państwa... I jakoś tak dzień zleciał, byłam na tv, komputerze. :roll:
Co Ty mi sygnała puszczałaś dzisiaj? :eviltong:
Hahaha ale zamieszanie. :cool3:
A jak tam po zakupach? ;)
Ja w ogóle na Dogo nie mogę wejść. :razz: Praktycznie cały dzień, jeden raz mi się udało... Dopiero na trzecim komputerze coś zadziałało..