Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Biedak, ale go musiałaś wymęczyć, okrutna jesteś. :shake: Ładnie to tak psy męczyć? :loveu:
  2. Moja Krówcia kochana. :loveu: Jak sobie spokojnie leży. :cool3:
  3. Biedaczka. :( Nie martw się, Cygusiu, na pewno znajdziemy Ci jakiś domek. ;)
  4. Dobry wieczór! :hand: Ale Spajkiemu musiało być dobrze. ;) I jakie przepiękne foty! :loveu: Jakiż on fotogeniczny! :cool3: A jakie piękne bociany, kogut, jaskółeczka i kwiaty. :cool3: Wspaniałe robisz zdjęcia. ;)
  5. Fajnie Wam. :cool3: Ja też bym chciała, żeby u mnie słonecznie było! :roll:
  6. Hmm spróbuję może, kiedyś. :diabloti: Ale chyba prędzej bym sie zabija próbując to wykonać. :roll: :evil_lol: Ja stania na głowie się na w-fie nauczyłam. :roll:
  7. Musi go ktoś wreszcie wypatrzyć. :(
  8. Zależy w której części Wrocławia. U mnie wprawdzie ciepło, ale pochmurnie. :( A jak byłam na rowerze to dwa razy kropnęło na mnie deszczem, ale nic nie pada, na szczęście. ;) Przykro mi, ze w góry nie pojedziesz. :( Ale na pewno za tydzień będziesz pewnie mogła. :)
  9. Śliczny i kochany mój Bono. :loveu:
  10. Ojej dlaczego ? :(
  11. Dzień dobry! :hand: Co tam u Was? :cool3: :loveu:
  12. [quote name='xxSweetGirl93xx']no wiesz co nie prawda... ostatnio kupiłam sobie jedną bluzke chyba 3 tyg temu... No zrobie jutro:) bo ja ci głuchłam to ty mi miałas odgłuchnąc:eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol:[/quote] Witaj. ;) Ej no i co, będziesz się naszymi adresami i telefonami chwalić? :eviltong: No tak tak, jasne. :cool3: Taka niewinna i tyle kupuje. :diabloti: Dlaczego? :-o :diabloti:
  13. [quote name='Kincia']Ja nic xD To tylko skorpion :D Nie wytlumacze cie tego:D Nie zabardzo mi wychodzi ale pociwcze moze nad tym xD[/quote] Naucz mnie. :cool3: :eviltong: A ja umiem stać na głowie! :turn-l:
  14. No wiesz, Ty to być tylko w sklepach byś siedziała. :evil_lol: Cały czas coś kupujesz. :cool3: Ale musisz zrobić zdjęcia tym bluzkom i mi pokazać. ;) Dlaczego? :evil_lol:
  15. Lupuś - pies w małym ciałku o wielkim sercu. :loveu: :loveu: :loveu:
  16. Biedulka. :( Ale się doczeka. :)
  17. No wiesz, a mówiłaś, że tylko po sandały idziesz, a tu takie zakupy. :cool3: A ja dzisiaj w sumie robiłam geografię, opisywałam 3 państwa... I jakoś tak dzień zleciał, byłam na tv, komputerze. :roll: Co Ty mi sygnała puszczałaś dzisiaj? :eviltong:
  18. No widać, że jest malutki. :-o Ale i tak jest kochany. :loveu:
  19. Mam nadzieję, że coś wreszcie ruszy. :razz:
  20. No na pewno. ;) Wierzę w to, że domek się znajdzie. :D
  21. Hahaha ale zamieszanie. :cool3: A jak tam po zakupach? ;) Ja w ogóle na Dogo nie mogę wejść. :razz: Praktycznie cały dzień, jeden raz mi się udało... Dopiero na trzecim komputerze coś zadziałało..
  22. Szkoda, że Cyga nie była na spacerze. :(
×
×
  • Create New...