Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. :multi::multi::multi: DZIEŃ KUNDELKA!!!! WSPANIALE!! kundelek z ekipą się kłania :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/18/c4829f0ba1a95d44.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/18/3b38d994dc070371.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/18/56460706390ed6ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/18/a3f0c5217379fb40.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/18/2b30d1989b5f3a69.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/18/6b8812df71b0d257.jpg[/IMG][/URL] a u nas jesień, szara cicha i chłodna jak grudniowe wieczory :cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/18/a4dab5146eab0212.jpg[/IMG][/URL]
  2. NIE MOGE!!!! Maniek w ubranku jest fantastyczny!!!!!!! zobacz sobie jakie piękne ubranka ma firma Camon (włoska) bajeczka! mam ich katalog... ja też z podobnych wzgledów zniknęłam;) Ściskam mocno Izunie,Misiunie i Mańka!.trzymajcie się ciepło tej zimy!!:loveu:
  3. wpadam przelotem. i dobrze! bo widze,że trzeba niedługo będzie kciuki zaciskać za nowego kierowce ;) POWODZENIA !! ściskaj Dobcia !
  4. wpadam na chwile się przywitać i pooglądać utaplane jesiennym błotkiem psiska :loveu:
  5. może Bilbo albo Fargo (pies mojej ciotki tak ma ale pewnie zechce sie podzielić;) )
  6. Erko, okruszek ma swój wątek na miau i jest podnoszony;) zaraz go obudze jeszcze co by nie być gołosłownym-ą.
  7. -Janie! Na plaże! Chcę zaczerpnąć porannej bryzy... [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/4624/samyr9.jpg[/IMG]
  8. bardzo mało bywam na dogo w ostatnim czasie a tu taka wiadomość!! Stellciu wszystkiego najlepszego w nowym domu!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi:
  9. kochane Cioteczki:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: co ja tam napisałam rodzęństwo rodzełstwo... nowo mowa.. świr!
  10. potrzebuje pomocy!!! ciepłego kąta choćby na kilka dni
  11. myśle myśle... a zdrowie psychiczne mnie do listopada musi opuścić... nie ma na nie czasu :eviltong: mamy w domu 2 nowe tymczasiki- rodzęństwo Maczka. są 2 a jakby ich tysiąc było.... Saga gdzie wybuch radości nie mówiąc o czymś jeszcze z okazji udanej adopcji Eryka i Basi??:cool1::cool3:
  12. o Ciotki kochane tak tłumnie zaglądają :oops: :multi: zniknęłam i to nie chwilowe. nie ma mnie do grudnia! nie wyjeżdżam i nie imprezuje... ciężko pracuje... dni odliczam (już 50 tylko....:eek2:) żeby oddać stosik kolorowych karteczek w twardej oprawie na biurku pani promotor... by jeszcze przed świętami jakieś mgr inż przed nazwiskiem sobie pisać... więc nie kuście tylko wspierajcie w pisaniu!!:lol: (to się bardzo przyda!) zdjęcia jeszcze wakacyjne mam... i Liry i Inki w nowych szeleczkach :eviltong:ale to którejś nocy, gdy nie będe już rozróżniać dni i godzin... wstawie!:p bardzo dziekujemy za pamięć i odwiedziny!! Ściskamy gorąco wszystkie Ludziowe i Psie mordy kochane!!!!:loveu::loveu::loveu: w przyszły tygodniu Lirka idzie na zastrzyk a w połowie listopada ma sterylke! to na pewno będę potrzebowała Waszej pomocy,zeby nie zwariować!! a i przypominam,że ten babiszon 5 listopada ma umowne urodziny :cool3:. skończy szczyl roczek...:placz::placz::placz: Saguś! Eryko pojechał ale z ... Basią! okazało się,że Oleńki nie lubi i jej do nowego domu nie chce... wybrał młodsza bbrunetke :eviltong: są już na dobre zadomowieni! wszystko z Fioną zorganizowałyśmy! Top logistik (była i wizyta adopcyjna i transport docelowy! zapomniałam tylko Ci smsa wysłać :oops: ale możesz mnie:mad:
  13. [QUOTE] Pdp na Ps. Corel PHOTO-PAINT 12 [/QUOTE] a szkoda, strasznie go nie lubie. myślałam,że jakaś nowinka ;) Trzymaj sie cioteczko na wyjeździe :loveu:
  14. :lol: ja tez robie taką mine na widok borowika!:evil_lol:
  15. kochana Cioteczko! Oj będziesz płaciła swojej latorośli wysokie tantiemy za szerokie posługiwanie się wizerunkiem!:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: p.s. w jakim programie robisz banerki? są takie ... "ostre"
  16. wspaniałe zdjęcia. podziwiam wielkokota. napotkać takiego na drodze na prade może okazać sie niebezpieczne :evil_lol:
  17. do góry do góry!! piękna Stella czeka na szczęście!
  18. a fuuu kosteczka fuuu... Cześć Jadziuniu łap zasieg i wracajjjjjj!!!!!!
  19. dlatego o takie miejsca trzeba dbać!:eviltong: przed wyjazdem odkurzałam apartamencik przez 4 godziny, chociaż wcale nie miałam przecież obowiązku . ja te kłaczki kocham :loveu: ale nie każdy musi. Andziucha pewnie też ma odkurzacz na monety :evil_lol:
  20. powodzenia dla Leśnej. Oby była tam szczęśliwa!! (oblałam się kawą z radości :lol: )
  21. też czekam i tłum robie ;) dzień doberek
  22. a my jak jechaliśmy na wakacje z psem to dzwoniliśmy wcześniej do naszego gospodarza,że chcielibyśmy przyjechać z PIESKIEM... a on zrozumiał z DZIECKIEM i przygotował dodatkowe łóżeczko pościelone :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: na szczęscie ani troche się nie zraził na widok warczacej na niego Lirki, a dodatkowe łóżeczko wcale nie stało puste :evil_lol::evil_lol: Andziu wklej zdjęcia! bardzo tesknie za widokiem szczesliwych mord-ek;)
×
×
  • Create New...