Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. a my? ciągniemy sobie nasz wózeczek obowiązków. nic iekawego się nie dzieje. praca praca praca.... bleee z pracy do pisania pracy i tak na przemian... dobrze,że są te pyski bo bym niewiedziała co to prawdziwe zycie :cool3: no to na osłode i dodanie sił... zdjęcia z wakacji odsłona druga... bo w końcu nam wypadnie przedstawienie Lirki w kapoku dopiero na gwiazdke :evil_lol: no to powolutku :p porcja na dziś [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/104/4e72f29000e8deed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/28/ae214c67a9e5ac90.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/28/f51865835ca36203.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/104/336e53b9d97b41cc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/104/e4c9191443d258cb.jpg[/IMG][/URL]
  2. piękna sąsiadeczka!!!! to bedzie znowu większa gromada spacerowa. bo chyba przedstawisz ja Dobciowi :razz:
  3. [URL]http://i24.tinypic.com/2vl03du.jpg[/URL] jęzor nie jest w stanie dogonić pyszczydła :evil_lol::loveu:
  4. do góry sunieczko!!!!!!!!!!
  5. wspaniale widziec tą radość :loveu:
  6. sio choroby!!!!!! siooooo!!!!!! jesień bez Erii to jak rok w krainie deszczowców!! może zrzute zrobimy na sanatorium :razz: zdrowiej kochana szybko!! i co to tu niby ciągle pierwiastek męski wisi w powietrzu a ja nic nie wiem?? Mam nadzieje ze nie Pb.... tylko czyste Ag... jeżeli dobrze pamiętam z chemii....:cool3:
  7. jak można biegać tyłem w jedną , przodem w drugą strone?? :razz::-o chyba,że kręci salto :cool3: piękna piękna bestyjka:loveu:
  8. Rudziu a od kiedy jest u Was kot?? (bo nie doczytałam a nie mam czasu obecnie na przeglądanie całego wątku :oops:) i jakie były początki?? albo może powiedz od której strony wątku można o tym przeczytać :razz: pamiętaj,że jak Bianka ma cieczke to nie jest sobą do końca :cool3: może byc bardziej pobudzona, nerwowa itd. to zupełnie normalne. sterylka naszej już w połowie listopada. czyli na 3 miesiące po cieczce. nerwy już dają o sobie znać. ale jestem na ten zabieg zdecydowana raczej... ściskam wieczorową porą
  9. o różnice w locie oczywiście chodzi... ;)
  10. o dziekuję za odpowiedzi ;) a gdzie można kupić dyski Trixie? i czy też mają ileś rodzajów?? mój pies ma ok 57 cm w kłębie;) co do latania.... to my będziemy parkowymi maniakami nie zawodowymi . Chyba że różnica jest tak wyraźna no to rzeczywiście warto. wstępnie po przeglądaniu stron, pomyślałam o tym większym Hyperflite soft...
  11. na szybko chociaż taki banerek... ojej nic nie widać..... niw iem czy uda mi się jeszcze dziś poprawić
  12. też chciałabym kupić suni dysk. sprawa ma się tak,ze mamy już jeden (ten competition) ale wyraźnie był dla niej za twardy. po kilku kontaktach z pyskiem bardzo się zniechęciła. Ostatnio na spacerze znalazła tą okrągłą część paletki pink-pongowej. ogumowaną itd, bez ręczki. no i przyniosła,żeby jej rzucać (bo jest maniakiem aportowania ;) ) i zaczęło się szaleństwo! już tylko ta nieszczęsna paletka. dlatego chciałabym jakiś miększy. miałam kiedyś taki w ręku i można go było zwinąć w rulon nawet. czy możecie polecić jakiś dysk dla nas?? sunia za kilka dni skończy rok. po kilku paletkowych próbach skacze i robi szczupaka :lol: może założymy nową dyscypline:razz:
  13. Inka łapie słowa :loveu: i rozumie w mig :cool3: [URL]http://img100.imageshack.us/img100/9858/img409311lc0.jpg[/URL]
  14. powodzenia dziewczynki w stawianiu oporu szeregowi absztyfikantów!:evil_lol: śliczne te rudości:loveu:
  15. no czyli najważniejsza Kamelkowi zostawili... casting na kamelową żone zagramaniczną rozpoczęty :evil_lol:
  16. [URL]http://images31.fotosik.pl/19/7d3d91e59d5f2e45.jpg[/URL] że co to niby jest? ŚNIEG???!!!:crazyeye::-o
  17. [QUOTE] naszczekał na małego ciułałę po drugiej stronie ulicy :-ocoraz gorzej z tą jego agresją :shake::evil_lol::evil_lol::evil_lol: do dzisiaj darł sie tylko na duże psy :evil_lol: [/QUOTE] Ciułała wielki był duchem!:cool3:
  18. tymczasiki poszły dziś do nowych domów... z czego oczywiście bardzo się cieszymy :roll:.... e to nie ta ikonka...:multi: ....... :razz:
  19. to Lircia śpiąca z tymczasikami :loveu: hava I told You lately that I love you........ :loveu:
  20. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/22/875627e97fbcd12c.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  21. puk puk, czy można?? my tu z zyczeniami do najpiękniejszego kundelka świata :cool3: starty smakołyków i miłości z okazji dnia kundelka!!
  22. Kieleeckim Mypingom w krainie deszczowców mówimy sto lat z okazji święta kundelkowego!:loveu:
  23. Nie tylko z Inką :lol: Lircia kocha koty ;) ( z jednym z tymczasików) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/11/d47a3469eea55b84.jpg[/IMG][/URL] wszystkim kundelkom i Ciotkom życzymy dużo miłości :loveu:
  24. o dobrze,że tu zaglądnełam. witam serdecznie. już niedługo przyjdzie czas sterylki naszej Kieleckiej suni. i to co przeczytałam w obawach mnie nei uspokaja..........
×
×
  • Create New...