-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
przepraszam bardzo ale on tu wygląda jak stary zbereźnik!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/106/aaf040b42e758bf5.jpg[/IMG][/URL] -
eee mi się wydaje,śe dziewczyny naoglądały się You Can Dance i trenują :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jak widać bardzo udanie :lol:
-
ha! Cioteczki bardzo dziękujemy! tortu nie było bo z okazji urodzin (co prawda troche wcześniej ale jednak) Lira zjadła swoje nowe czerwone szelki :shake: więc w urodziny suche wołowe ciasteczka się żarło :evil_lol: a już za półtorej tygodnia sterylka :roll: megastresik się zaczyna. może jakieś rady??
-
RB suka jeszcze kilka dni po cieczce może być płodna. Podobno zdarza się,że nawet na 9 dzień wożą do krycia w hodowlach i zaskakują. my psychopaci to jeszcze tydzień po cieczce łaziliśmy na sznurku:cool3: wiec te buzi buzi to tak z przymróżeniem oka ;)
-
znalazłam na transportowym: -------------------------------------------- bazyla Warszawa - Krynica Morska W piątek 9 XI jadę samochodem na trasie Warszawa - Krynica Morska (lub okolice Krynicy). Powrót 11 XI trasą Krynica - Warszawa. Mogę zabrać zwierzątko w potrzebie. Tel. 664 219 205 -------------------------------------------- będzie przejeżdżała przez Nowy Dwór Gdański, to jest 40 km od Gdańska. Może tak by sie udało??????
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: brawo!! ale historia:crazyeye::multi: więc to wszystko przez miłość!!! -
przepiękna Ufa Flatka-czekoladka :loveu: na pewno w niebie jest szczesliwa i patrzy i chucha teraz na Twoje stadko;)
-
[URL="http://i24.tinypic.com/do7vhf.jpg"]:evil_lol: http://i24.tinypic.com/do7vhf.jpg[/URL] wygląda jakby strzelił focha i pluł sobie w brode :lol: Eruś, czy takie robienie stron, choćby najprostszych prymitywnych jest trudne?? chciałabym sie kiedyś nauczyć,,, [SIZE=1]ale to pewnie za 10 lat bo ciągle nie mam czasu:roll:[/SIZE]
-
przepadła bez wieści... mam nadzieje,że szybko naprawi i wróci z pięknymi fotami :razz:
-
no dobra... jeszcze Lir-Laurka :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/34/b98bc6c8d65acef4.jpg[/IMG][/URL]
-
RB padła i nie wstała :razz: cioteczkooooooooooo już po 10!!
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
a właśnie, a jak to? wypatrzyłaś go w gazecie?? -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
buu prawie sie poryczałam! Kamciu, Żabciu - stu takich lat Wam życze!! może mniej tego stróżowania a więcej zabaw :razz: bardzo miło zobaczyć takie zdjęcia!!! prosze wyturlać Kamcia od Ciotki!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu: -
do góry piękna Ingrid
-
jakby ktoś chciałwięcej Malborka to proszę się zgłosić;) a dziś...... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/107/23da6bbb700c54e9.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=7][COLOR=red]!!!!!MAM JUŻ ROK !!!!![/COLOR][/SIZE]
-
:evil_lol:pojawiam się i znikam :eviltong: troche fotek na dzień dobry... ;) przepiękny wspaniały Malbork!!! byłam tam pierwszy raz w życiu!bomba! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/105/ee1b89dcc185fb38.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/105/fef4ea18371b7d09.jpg[/IMG][/URL] ;) przewóz pasażerski.. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/105/12bacf9616b55677.jpg[/IMG][/URL] a teraz Lira aaaale nuda... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/105/a538ca8d76e28e27.jpg[/IMG][/URL] trzeba kogoś bryknąć! :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/105/203e4f616d70d176.jpg[/IMG][/URL]
-
jeszcze troche... leśnik... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/30/c7027a726cb9784b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/105/7a9ec9a0c0ee98c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/105/486f297f6df9e5a1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/30/41551565f0ef3999.jpg[/IMG][/URL] Lircia po pływaniu [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/30/bc99e1d7021ac475.jpg[/IMG][/URL]
-
ooo znowu podczepie się do Erki :eviltong::cool3: ale znajoma też ma takiego psa... bosera, niszczy wszystko co się da. Niszczy drzwi, drewniane okna zjada jak zapałki, zdrapuje łapy do krwi byleby tylko się wydostać... też sobie jakos radzili, wozili ze sobą wszędzie w aucie , gdzie prawie miał już drugi dom... pewnego dnia pogryzł i różne części w aucie. takie zachowania pokazał dopiero w ok 3 roku zycia albo nawet 4. w tym domu jest od malusieńkiego. a teraz ma chyba ok 7 lat. może więcej nawet.czyli te demolki trwają kilka lat...
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
o ten drugi morski taki piękny!!!!! nie ma demokracji!!!!! Andziucha wstawiaj drugi!!!!!!:evil_lol: -
a teraz słodziaczek mówi Cioteczkom dobranoc ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/104/5e9e8ee865e0a50e.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/28/eb7f7b602ed3e073.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/104/4c07be765f10ad43.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/104/9a1819c2fe729066.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/28/42c24d754a152923.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/28/47969867b7a41e22.jpg[/IMG][/URL]