Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. a fuuu jakie brudasy :diabloti:
  2. szkoda jednak,że to nie ten o którym pisała Saga kiedyś. a miałam nadzieje,ze to właśnie jemu się udało.
  3. przepiękny chłopaczek!! :loveu: na pewno szybko znajdzie sie dom!!
  4. Malutek dzisiaj wyraźnie dużo lepiej!;) leki działają.Ma apetyt dzieki czemu bez problemu zjada mizernie rozdrobnione tabletki wmieszane w mięsko :diabloti: strasznie sie garnie zeby już wyjść poza swój pokój. Przemywane ma oczko rumiankiem i w ogóle dzisiaj cały zostął poobmywany :evil_lol: straszna z niego przylepa jest...:loveu:
  5. tak ma allegro. z takim plakatem jak jest wklejony tutaj.
  6. [URL]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/ingrid.html[/URL] Anashar jakiś czas temu umieścił ją tutaj. ale link mi się nie otwiera...
  7. Trini zogdziła sie zabrać Bąbla ze sobą do Krakowa. Będzie jechała w czwartek albo piątek. warunek do spełnienia taki,że ktos w Krakowie musiałby go odebrać ok 8.30!
  8. Trini jeżdziła. a na kiedy potrzebny?
  9. piękne te kluski! a mamusia jak wygląda?
  10. to chociaż zdjęcie jak leżą z łapami do góry po wyżerce :cool3:
  11. o jakie pikne kwiatuchy! a powiedz co to za psiak? [URL]http://images32.fotosik.pl/74/72263b63a5e05192.jpg[/URL] bo przepikny! kundelek czy rasowy?? czyj to gdzie to jak??
  12. o jakie pięne foty spacerowe! i to słonko...8-) daje po oczach. to jak na filmiki nie ma co liczyć??
  13. Eria [QUOTE]chociaż z chwilą w której to pisze -pewnie jest już w nowym domu :evil_lol::evil_lol: a nowy tymczasik szykuje się do przyjazdu do Ciebie:evil_lol:[/QUOTE] ech, nowy tymczasik jest cfffffaniak i postanowił uciec sie do podstępu ,Zeby zostać na dłużej. Rozchorował się. po odstawieniu antybiotyku nastąpiło wyraźne pogorszenie. obrzęk jamy nosowej, smary, gorączka duszności. wycieczka do weta - 7 zastrzyków, kuracja lekowa na 2 tygodnie i inne atrakcje. tak więc święta spędzi z nami :tree1: (bo w takim stanie przecież go nie wydam ). Całe szczęście po dzisiajszej wizycie u weta przyszliśmy do domu i rzucił się na jedzenie, dzieki czemu nie będzie trzeba iść na kroplówke jutro. Tak więc urlop w sanatorium trwa ;) :wolfie:
  14. poszła do kąta!:diabloti: siedzieć prosto i się nie wychylać :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/74/06713600986e9b28.jpg[/IMG][/URL] .... "czy już mogę wyjść??" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/74/43494dac55aaa324.jpg[/IMG][/URL] i taki bonus- miętusy lizusy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/124/dea82b8cf44203c9.jpg[/IMG][/URL]
  15. Inka: "tu jestem tuuuu jestem hhaaaalllllooooooo" [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/123/711f19c91f2a9e3c.jpg[/IMG][/URL] "no dobra dobra, cicho już będę..." [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/74/7a10f40386742671.jpg[/IMG][/URL] "no co ja poradze,że tak lubie mielić ozorem..." [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/74/16c728f2e5bebaa3.jpg[/IMG][/URL] "zaraz wyfruniesz" --" eee no dobrze, wcale mnie tu nie ma.." [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/74/7dd45a7408ead3a5.jpg[/IMG][/URL] a po chwilli , gdy nie pomogły prośby i groźby...
  16. napisałam wczoraj długi post iii oczywiście go wcieło:mad: no to teraz tylko foty i lece dalej! słodziaczek (czuje się już coraz coraz lepiej!!) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/123/d96a9557cf9d5fb8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/74/ab8f5547e213e8bb.jpg[/IMG][/URL] a teraz pora na Ćwoki. Zobaczcie jak Figa urosła :crazyeye: no ma już ponad 5 miesiecy... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/74/4e6c677174ab15ae.jpg[/IMG][/URL] wtulone dziewczynki :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/74/4cb144b978a7142e.jpg[/IMG][/URL] sjesta... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/74/931838be6d230fd5.jpg[/IMG][/URL]
  17. a gdzie są nocne marki?? obiecuję,że jutro będą zdjęcia kocich Ćwoków :evil_lol:
  18. oby to zawsze tak szybko szło! tyle pieronów czeka!! święta sie zbliżają- czas cudów!! Oby wszystkie siedziały przy choince rozpakowując kostki, piłki i smakołyki...
  19. filmiki a jakże-tak!! a zdjęcia nam dzisiaj wydziela Cioteczka... dwa jedno... co będzie jutro :shake:;)
  20. trzecie zdjecie rewelacja!! ile zajmują psy a ile panciuch....:diabloti:
  21. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3d20fae3ac7530dc.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/73/3d20fae3ac7530dcmed.jpg[/IMG][/URL] Ingrid ma allegro.
  22. ło rety ale nocka! co chwile się budziłam i pilnowłam,żeby nie wtykała pyska pod fartuch! nad ranem to już TZ stukałam w ramie ,żeby nie wytkał głowy pod fartuch bo mi sie myliło :evil_lol::evil_lol::evil_lol: oj swędzi panienkę swędzi... a moj nowy tymczasik ( o którym nawet nie wspominałam bo one tak szybko przychodzą i wyjeżdzają do nowych domów, jakby tu na urlop wpadały!:cool3:) ma poważnego kandydata domkowego. Proszę o kciuki. tym razem o dziwo nie jest czarny!!:eviltong:
  23. [URL=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=71961][IMG]http://images34.fotosik.pl/72/6426718dea33292f.jpg[/IMG][/URL]
  24. ale wariaty!! Foxi jest jak plaga! wszędzie jej pełno! ile energii :loveu:
  25. dobranocka piękna!!:loveu: złota jesień w pełni:cool3:
×
×
  • Create New...