Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. przeciez trzeba czasem przerwy robić nie :eviltong::cool1: ile można... a zwierzaki cholera wszystkie 4 leżą na łóżku i strasznie chrapią!! :shake: świnie!! mogłyby się wczuć w powage sytuacji i cichutko ...:mad::razz:
  2. jakbym miała takie cudeńka do wstawienia też by mi sie nie chciało!!:loveu:ostatnie Foxiakowe rewelacja! myślę że wstrzymają druk tego kalendarza,żeby móc zaktualizować :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. normalnie chodzę teraz spać o 5 , 6 rano a wstaje o 11. mam jeszcze tydzień na skończenie wydrukowanie, oprawienie itd... a to mission impassible (czy jak to się pisze..) chyba się nie wyrobie:shake::-(:zly7::-(
  4. ech nowy aparacik tez mi się marzy, szukam sponsora :cool3::bigok:
  5. halo halo bezsenniaki, kto wpadnie na kawke??:grins::kaffee_2:
  6. troche niedoczytuje ostatnio.. jak tam prawko??:oops:
  7. Cioteczko nie przepracowuj się:shake: wracaj;)
  8. nie mog uwierzyć ,ze ta cudna sunia dalej czeka na dom:crazyeye: mocno dopinguje małej. Ktoś dał ją do propozycji w dziale przygarnę psa i zapamiętałam to jej spojrzenie:loveu: oby dom się szybko znalazł!!
  9. jejuu na tych fotkach Foxi wygląda jakby miała 6 miesiecy!!:loveu:
  10. a jeszcze,,, rozpoznania część II na widok mojego jedzenia: 1.Mała - cichutkie miau ;) 2.Figa - atak i napaść i wydobyć z gęby najchętniej...:mad: 3. Inka - zero reakcji, wie,że nie ma co się wysilać. i tak nic nie dadzą:eviltong: generalnie najwięcej czasu z Lirą spędza Figa. śpią rozciagnięte na kanapie w wolnych godzinach...:cool1:
  11. system: 1.Mała - tylko krawacik, jest najmniejsza i ma dużą głowe;) chodzi powolutku. Miauczy cichutko 2. Figa - krawacik, białego troche na brzuszku i stosuje pudrowy anty perspirant bo ma białe pod pachami:evil_lol: wszędzie przemiaszcza sie galopem brojąc po drodze... ma szpiczaste uszy i drobną pociagłą główke. Miauczy - robiąc MIA-UUUU 3.Inka - największa, krawacik i troche białego na brzuszku. Miau-kuje wydając dzwięk jak płaczące dziecko. chodzi albo dostojnie i powoli albo leci i tupie bardzo głośno :crazyeye: a tak wogóle to mi nikt nie chce uwierzyć że to NIE są dzieci (wysterylizowanej :evil_lol:) Inki!!!! taaak, siedze i produkuje.....
  12. up up up up up :-(
  13. przepiękne nowe zdjęcia :loveu: bardzo miło zobaczyć taką radość;)
  14. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/52/b46a00a76fc56e3c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/116/c8681a5570e55ade.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/52/46acb3ffbfffdd64.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/52/cc35550376fdd0e2.jpg[/IMG][/URL] kotek ani na chwile nie oderwał uwagi od zabawy!!!!!:crazyeye: :evil_lol::loveu: A swoją drogą cieakwe jak dalego mogłoby to zajść !! a tu Figa i nowy tymczasik jej siostra - Mała - tak do niej mówie,bo nie pasuje nic z kocich imion :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/52/c6033568900c6441.jpg[/IMG][/URL]
  15. eee no dobra, są już;) Lira i Figa a w dalszym tle na górze leży Inka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/52/392526ccde444862.jpg[/IMG][/URL] kotak się bawi zamkiem od swetra a piesek bawi się kotkiem :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/116/0e469dccf2d7408f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/116/629af182ffe8bba7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/52/1de1efe3d8fa1e53.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/116/87f4571f8496840b.jpg[/IMG][/URL]
  16. poczekamy zobaczymy a tymczasem w tym układzie , wg, marzeń Foxi robi za sunie Niufka :cool3::loveu: i nieźle jej to wychodzi:lol:
  17. a co tu tsks cisza?? nikt nie odwiedza nikt nie pisze?? zamkne okno bo może z przeciagiem wywiało... Beeeeteeeellll,, Innnkaaaaaa HOP HOP!!!
  18. GDZIE ZDJĘCIA PEREŁKI??????!!!!!!!!!!!!:cool1:
  19. [URL]http://images31.fotosik.pl/48/4d02b05363d0e29d.jpg[/URL] że niby przepraszam co to jest?? miało być zdjecie Dobcia a nie zająca....:evil_lol:
  20. bozziuuu aż mi ciarki przeszły na widok tego śniegu i sopli odu na brodzie Kreośka :crazyeye: a na problem niufkowo-sznaucerowy jest łatwe rozwiazanie.... x2:lol::loveu:
  21. hyhy chciałam zauważyć,że generalnie Lircia jest jedna wielką głupawą. szczeniakiem malusim w każdym calu!!:loveu: mam troche nowych zdjec ale to zapewne w klubie nocnego marka (w okolicach trzeciej) się zaprezentują:lol:
  22. Dobciulo pięknie zmężniał na zime :eviltong: czyżby podjadał pańci śniadania:diabloti:
  23. Eruś, zaczynam wątpić w istnienie nakolankowych kotów!! lepiej powiedz,że chcesz zabieganego łobuza to Ci sie poszczęści! przy każdym marzeniu nkolankusa zjawia się trzpiot i łotr :evil_lol:
  24. witamy nocnych bezsennych gości! :loveu::cool3: właściwie tylko o takiej porze mogę funkcjonować i w ramach przerwy wpaść na dogo :lol:
×
×
  • Create New...