Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. :diabloti:heheh z gumy! dobre!!:cool3::loveu: a z teko pomostu to wariatka skakała do wody!! :evil_lol: tylko na filmiku (nie wiem czy to widać) wbiegła i sie poślizneła i wyraźnie mina jej zrzedła :diabloti: [SIZE=1]bardzo bardzo mocno ją kocham :loveu:[/SIZE]
  2. :diabloti: no Lirunia ma jakieś skrzydełka wbudowane :evil_lol: trzeba ją uczyć chodzić teraz bo albo skacze albo siada i czeka aż jej się rzuci. A na spacerach bez rzucania zachowuje się jakby straciła sens życia i normalnie nie umie się poruszać :cool3: Izuniu co Ty robisz o 3 w nocy w necie:crazyeye: :evil_lol: no to Eria Pimpek Izunia - specjalnie dla Was wakacyjny świr w zielonościach :loveu: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=TrFUkNF-Sos[/URL]
  3. i filmiki! [URL]http://www.youtube.com/watch?v=yNkJ7tMABt4[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=i0u3HFO2cAw[/URL] jak grzecznie Ciotki poogladają to będzie niespodzianka :eviltong:
  4. mów mi Małysz. Lira Małysz :cool1::cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/49/e822498145b2f1c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/115/f752438f7e993f03.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/114/d671855e560675f0.jpg[/IMG][/URL] takie tam zajace... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/114/a28d8523a2f86649.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/49/e4b83f68c8e54190.jpg[/IMG][/URL]
  5. akcja zima... sprzed tygodnia chyba... szybciutko i przelotem w przerwie kilka fot :p jeszcze żyje :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/49/f49809aaad0ad11a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/49/2c32fb0bbcbaa80f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/49/9912bbd4294f6b92.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/49/9b8cdb6d3c707efb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/49/61c929a15c1c30fe.jpg[/IMG][/URL]
  6. chodzi chodzi... ja tu pisze od 2 dni i nic się nie pojawia z tego! nawet mi się nie chce rozwijać opowieści bo zaraz ich nie będzie!:angryy: Lirusia ma sterylke 6,12,2007 o godz 14. niezły prezent na Mikołaja:diabloti: ściskam mocno ooo oooo
  7. tak :diabloti: a zaraz ..no prawie będzie u mnie 3 klonik ale na pewno już "tylko" na tymczasie. ech no co.... serce nie sługa :evil_lol:
  8. a Lira na to - niemożliwe.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/38/99a982408d7d896c.jpg[/IMG][/URL]
  9. Ineczka w kawałkach :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/109/f158a307cb24b256.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/109/ccfda25b8383387a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/38/764e1a60065646af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/109/69e5dd8c522c9dc2.jpg[/IMG][/URL] koci naleśnik :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/109/faf53b250dc3cdd7.jpg[/IMG][/URL]
  10. - aaa moja pańcia przyszła :loveu:... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/109/a6d52837c4036f2b.jpg[/IMG][/URL] przyszła,, to niech da jeść! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/109/fceaa81fd62c0bf1.jpg[/IMG][/URL] bo taka jestam słabiutka... już godzine nie jadłam :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/38/de32821886c3c1a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/109/69906ee91370b62d.jpg[/IMG][/URL] nosek małej [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/109/3f23871498211469.jpg[/IMG][/URL]
  11. Ineczka też chce być malutka... robi co może żeby się skompresować :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/109/7592e8c3c8a25a8e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/109/6f219b18a5814b07.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/109/2d9c1bc8812bde6b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/109/304d26c69f9c7896.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/109/cd6fb8722ab23e11.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/38/be24f673ce8dac9a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/38/e69ce88d94309a30.jpg[/IMG][/URL] a teraz czas na koty - oto klonikowy duecik :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/38/d8307143c014bfe5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/109/33163f07a26dc19a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/38/91a0ab231fbc9aa3.jpg[/IMG][/URL]
  13. na początek Lirka spacerowa ;) z koleżankami... wspólny spacer po 3 miesiącach. Gałgan jedenbardzo brzydko się zachował! przeturlała najmniejszego psiaka.bez skrupułów i wyrzutów sumienia :shake: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/109/4f1a4daba1153d39.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/38/faccb73a2a5d3470.jpg[/IMG][/URL] sarnie zadki... :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/38/fe1cc4320f19cf83.jpg[/IMG][/URL] narada:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/38/51fef3ee15012162.jpg[/IMG][/URL] pańciuch ja jestem grzeczna... masz tu skarb i się nie czepiaj........:eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/38/3808dff1e0273a11.jpg[/IMG][/URL]
  14. ano :diabloti: klonika Ineczki w miniaturze i całkowicie odmiennym charakterze ;) ma już prawie 4 miesiące i waży 1.8 kg (o czym z dumą donoszę bo było 1,1 jak do nas dotarła na tymczas 3 tygodnie temu. Pisałam,że znalazła dom ale niestety już następnego dnia wróciła z adopcji.Jej brat znalazł wspaniały dom. ale decyzja,że zostaje zapadła chyba wczoraj (pisze chyba bo już nie rozróżniam dni i godzin :cool3: ). niedługo będą zdjęcia jak zrobie sobie dłuższa przerwe w pisaniu :cool1: a pisanie pracy na szczęście postępuje!
  15. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. a nawet lwa! a Ciotki tak odwiedzają a nic nowego nie zauważyły......:razz:
  17. jaki tam okropny? wreszcie nie pada... a już płetwy rosły...ale u Dobci chyba leje bo ją zmyło :cool3:
  18. :B-fly:ee właściwie to nie przestaliśmy jeszcze swiętować.nie mówiąc o tym,że nikt nie uwierzył ,że Lira ma rok :eviltong: dzisiaj za to koty poszły do weta. Ineczka pomimo tego,że była wysterylizowana miała regularne ruje, z płaczem, smrodkiem i wszelkimi innymi atrakcjami.Dlatego musiała iść na zastrzyk z hormonikiem antyrujkownikiem:eviltong: i oczywiście jak to u niej nic nie może pójść łatwo i niezapomniane... Ina wykonała cios karate kończyna tylnią w pana doktora... pisnęła, wrzasnęła zachrobotała i dziong!! igła zrobiła się jak harmonijka pokrzywiona :razz: nosorożec mój :loveu: za drugim podejściem trzymana była przez 2 osoby a i tak ciało wysportowanej balerinki z nadwagą wiło się jak wężysko! ale się udało:multi: no i znowu zrobiła furrore!! wszyscy tam och i ach jaka piękna!! a ona po zastrzyku taka wściekła była że hoho!!:evil_lol: no i waży 3,2kg :cool1:
  19. Eria zaczynam wierzyć,że Twoje psiaki biegają w zwolnionym tempie!! zanim ja się ustawie to obiektu już dawno nie ma....:roll::lol:
  20. jednak troche nam się przesunie zabieg. Ponieważ zdecydowaliśmy go robić w innej lecznicy , która przeprowadza zabiegi z użyciem narkozy wziewnej ;) dużo lepsza i nie niebezpieczna dla psa. A ponieważ tam obłożenie to nnajbliższe terminy były na koniec listopada. My będziemy mieli chyba 5.Jutro jeszcze zadzwonie potwierdzić. a w tej lecznicy jest osobna salka, gdzie można być z psem do czasu aż się wybudzi. a w ogóle to pies już po kilku godzinach wraca przytomy o własnych siłach do domu. Nie ma zamroczeń, zawrotów i kłopotów jak w przypadku normalnej metody. Tak więc troszke, tylko troszke... jestem spokojniejsza ;)
  21. hehe dziękuję :loveu: ale musisz zaglądnąć na fotoblog Erii tam dopiero są zdjęcia przez duże Z :razz: co prawda Ciotka też się obija bo robali nie było dawno!! chyba,że odleciały na zime do Afryki :evil_lol:
  22. huhu to sobie chłopak nagrabił:razz: w mięso walą taką chemie ,że nawet psu nie można dać :mad: lepiej niech zdrowieje bo jeszcze zagości na progu :cool3:
  23. [QUOTE] wzięłam się za czytanie książek Wojciecha Cejrowskiego i Beaty Palikowskiej. Naprawdę świetnie napisane, z humorem. Polecam, jeśli ktoś oczywiście lubi książki podóżnicze;-) [/QUOTE] a czy to prawda ze oni są małzeństwem?? nic nie czytałam, bardzo ciekawi ludzie. Pawlikowska bardzo mi się podoba ale panu Cejrowskiemu zostawiłabym tylko głos bo na wizji jest nie do zniesienia:evil_lol: Jadziunia może dla zabicia czasu weźmiesz się za podróże??:cool3: wiadomo praktyka lepsza niż teoria :eviltong:
  24. o spóźniony urodzinowy gość jak miło!! mam nadzieje,że i tu się rozgościsz ;) znamy się przecież długo z wątku Kieleckiego:razz:
  25. hehe dziewczyny święte słowa! właśnie na boku zostałam ochrzaniona przez wierną czytelniczkę Lirkowego wątku za te strachy..... [SIZE=4][COLOR=darkred][B]więc oświadczam że wcale a wcale się nie boimy!!!!!!!!!![/B] ...[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=darkred][SIZE=1][COLOR=black]żab i kretów[B] :evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [B][/B] właśnie ten dobry Duch poradził narkoze wziewną. robił tak ktoś?? musze pogadać z wetem jutro, ale brzmi to nieźle
×
×
  • Create New...