wow ale macie ogród! czy to fototapeta??:cool3:
Dobciu nic a nic się nie martw!! odpocznij i do boju! to czysta loteria, nie zależnie od uumiejętności niestety!
koleżanka zdawała 5 razy.nie brała ani jednej dodatkowej jazdy pomiędzy każdym egzaminem. i za 5 razem zdała. a nie jeżdziła lepiej.wręcz przeciwnie. to banda konowałów...
a tak już z milszej strony to poproszę o zdjecie choineczki!!
(bo my w tym roku nie mamy)