Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. jak z Polocikiem?? do kiedy siedzi na kanapach? czy on w ogóle może kontaktować się z innymi psami teraz?
  2. a czy jest szansa na nowe? pewnie tak pięknie nie wyglada już. ale potencjał olbrzymi ;)
  3. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/129/b25ad3cd6c9836aa.jpg[/IMG][/URL] __________________
  4. gdzie Wy wilka widzicie??:crazyeye: ja tam widzę żubra :evil_lol: żubr w śniegu pu szczy:cool3:
  5. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/129/b25ad3cd6c9836aa.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/129/b25ad3cd6c9836aa.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/129/b25ad3cd6c9836aa.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/129/b25ad3cd6c9836aa.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/129/b25ad3cd6c9836aa.jpg[/IMG][/URL]
  10. teraz kochają wielkopsa Ci co domku mu dać nie mogą. szukamy zatem domku który pomieści Szipa i jego miłośników :cool3:
  11. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/129/b25ad3cd6c9836aa.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/129/b25ad3cd6c9836aa.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/129/b25ad3cd6c9836aa.jpg[/IMG][/URL]
  14. [U][COLOR=#465584][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/129/b25ad3cd6c9836aa.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U]
  15. śliczny! a jaka podusia... sama wyszywałaś??
  16. wow ale macie ogród! czy to fototapeta??:cool3: Dobciu nic a nic się nie martw!! odpocznij i do boju! to czysta loteria, nie zależnie od uumiejętności niestety! koleżanka zdawała 5 razy.nie brała ani jednej dodatkowej jazdy pomiędzy każdym egzaminem. i za 5 razem zdała. a nie jeżdziła lepiej.wręcz przeciwnie. to banda konowałów... a tak już z milszej strony to poproszę o zdjecie choineczki!! (bo my w tym roku nie mamy)
  17. :evil_lol::evil_lol: fotosy gwiazd pikny Baziollo w słońcu! pomaga coś w przedświatecznych przygotowaniach?? choćby jako degustator.... :diabloti:
  18. o to już rozpoczęła Zuzolandia czas świątecznych życzeń!! oj jak ten czas leci...
  19. domku my jesteśmy tuuu!! gdzie szukasz? gdzie patrzysz?? pod nogi trzeba nie w dal ;)
  20. z wielką chęcią. na razie to jednak bardzo bardzo-niemożliwe :roll:
  21. znam tą rase, coli smooth. bardzo piękne i sympatyczne psiaki!
  22. Ziutka - dlatego właśnie wypatrzyłam Szipa, bo jego oczy są jak oczy mojej suni i piękne cienie na futrze. To jest to:multi: (bo piesek w moim avatarze to moja sunia Lira ponad-roczna.ale przy Szipie to jednak dużo dużo mniejsza ;) ) tu jak była mała [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/9222/45828540zm2.jpg[/IMG] a tu jak wyrosła [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images23.fotosik.pl/128/7e2a331ce6779b99.jpg[/IMG][/URL]
  23. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/83/57c23f7d9c64c030.jpg[/IMG][/URL] i tak skończyły sie wakacje.Czekamy z utęsknieniem na kolejne. Podoba się prezent świateczny?? :evil_lol: pozdrawiamy serdecznie!
×
×
  • Create New...