-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
no i jak pokazy?? wszyyscy żyją?? Betel zamordowałaś sąsiadów? Pati kot żyje?:diabloti: -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://zicherka.pl/Katosy/Upl/7deba7bdbdf94a3712a9d91e495cfb1f.jpg[/IMG] no to szalonego najlepszego, jedynego, wariackiego (zapsionego) NOWEGO ROKU!!!!!:multi::multi::multi::multi: -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
To ja se przez okno popatrze może zobacze:evil_lol: a mieszkamy w centrum miasta więc będzie sie działoooo -
Ewelinka Ty sie nie kręć tylko leć na impreze u Andzi i Togo:eviltong:
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
:evil_lol::evil_lol:ekstra ekstra nowa twarz!! kochani 10minutek starego roku!! -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
:bigok:przyjme betelczyne z otwartymi rękami:lol::Rose: a wiecie ,ze mi wczoraj połowe części opisowej poszło w kosmos przez awarie kompa:angryy: siedze i pisze od nowa! nie dam się twarda jestem :diabloti: ale co się nabombie potem oj ludzie ludzie:cool3: -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
hehe jak to iedyś powiedział pewien mąż Aliny z Miodowych lat o jej koledze po fachu Barcisiu: mały ale ptaka ma:diabloti: -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
dobrze,że nikt nie wstawia zdjeć potraw bo u nas pucha! znajdzie sie szampan, korniszonek i czosnek... biała od nalotu kiełbasa i sucza karma w 3 smakach :cool3: sucha znaczy sie.. te literówki -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
to może przelejecie na moje konto pare groszy :cool3: wyjdzie na to samo! nie gwarantuje jedzenia, muzyki, ani nawet sali :evil_lol: a pare groszy sie przyda:diabloti: -
jestem na imprezie, jakby zbłąkana dusza nas szukała to jesteśmy tu: [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9195875#post9195875][COLOR=red][B]na wątku andzi69[/B][/COLOR][/url] :lol:
-
na razie sylwester zwierzaków wyglada tak...:cool3: strzały?? jakie strzały?? Figa, znowu żeś sie fasoli najadła :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/134/29cb33e0d7c5b74a.jpg[/IMG][/URL] tio nie ja bylam [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/93/88c68af098afe564.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/93/e627193cfac6ac48.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/134/05c7fa5914e9d46e.jpg[/IMG][/URL]
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
no co!! nikt nie widział?? prosze wrócić na poprzednią strone!:eviltong: Betel w czerwonym boa mam nadzieje też była:cool3: oj ludzie ludzie:diabloti: -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Vectra - patrząc na stado z podpisu powiem: nie uwierze jak nie zobacze! zdjecie zdjecie!!:cool3: no to się rozkręca impreza! trzeba rozgłosić! a zdjećie bawiących sie proszę bardzo! świeża fota sylwestrowa:evil_lol: strzały? petardy za oknem?? gdziiiiiiieeee?? proiłyśmy,żeby nas nie budzic :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/134/29cb33e0d7c5b74a.jpg[/IMG][/URL] -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
eee eee ja mam jeszcze 4 koty! 2 prywatne 2 tymczasowe :eviltong: też chcą poświętować! co prawda w tym najeżonym zębami towarzystwie mogą czuć sie niesowojo ale co tam, schowają sie w górach sałatki :evil_lol: udka udka?? ktoś tu wspominał o udkach?? dawać!!!!!!!!!!:diabloti: moje stado na razie rozwalone na kanapie! chcecie zdjecie z sylwestra zwierzaków?? :evil_lol: -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
hej , ja też przy kompie ze stadem w tle :evil_lol: co prawda nie informatyk tylko zapracowany bałwan co przegapił zime ale co tam! walniemy wspólnie zdrówko!! to ile w sumie psów spędzi tu sylwestra?? bo nie mogę się doliczyc:cool3: -
[CENTER][IMG]http://www.gbianchi.it/analisi-web/spumante.jpg[/IMG] [SIZE=3][COLOR=darkred][B]NAJLEPSZEGO ZE WSZYSTKICH - NOWEGO ROKU!!![/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=darkolivegreen][B]a korek na szczęście![/B][/COLOR][/CENTER]
-
o trafiliśmy na nowe zdjęcia :loveu::loveu::loveu: [CENTER][IMG]http://www.gbianchi.it/analisi-web/spumante.jpg[/IMG] [SIZE=3][COLOR=darkred][B]NAJLEPSZEGO ZE WSZYSTKICH - NOWEGO ROKU!!![/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=darkolivegreen][B]a korek na szczęście![/B][/COLOR][/CENTER]
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://www.gbianchi.it/analisi-web/spumante.jpg[/IMG] [SIZE=3][COLOR=darkred][B]NAJLEPSZEGO ZE WSZYSTKICH - NOWEGO ROKU!!![/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=darkolivegreen][B]a korek na szczęście![/B][/COLOR][/CENTER] -
[CENTER][IMG]http://www.gbianchi.it/analisi-web/spumante.jpg[/IMG] [SIZE=3][COLOR=darkred][B]NAJLEPSZEGO ZE WSZYSTKICH - NOWEGO ROKU!!![/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=darkolivegreen][B]a korek na szczęście![/B][/COLOR][/CENTER]
-
[CENTER][IMG]http://www.gbianchi.it/analisi-web/spumante.jpg[/IMG] [SIZE=3][COLOR=darkred][B]NAJLEPSZEGO ZE WSZYSTKICH - NOWEGO ROKU!!![/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=darkolivegreen][B]a korek na szczęście![/B][/COLOR][/CENTER]
-
SZIP-olbrzym łagodny jak baranek ma dom w Łowiczu!!- Sochaczew
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
to czekamy na jakieś wieści. a tymczasem zmienie tytuł wątku... -
nie, nikt mnie nie pytał :evil_lol: wolę opowiedzieć to z perspektywy czasu.. czyli jak oddam i skończę pić po tygodniu, trzeźwiejąc przed obroną :diabloti:
-
cześć Cioteczki i nowo odwiedzające Cioteczki Bianeczki też:loveu: o świętach już zapomniałam dawno. Głodna jestem i zjadłabym żubra... :cool3: zapasy z lodówki wyżarte, pozostał niezidentyfikowany smrodek :roll: Był właśnie ksiądz pokolędować;) tymczasik (bo gość przyjmowany był w salonie który okupowany jest nadal przez tymczasika z chlamydią) zupełnie miał za nic podniosły nastrój... obgryzł księdzu teczke, wlazł pod sutanne a przy błogosławieństwie dla domu wlazł do swojej prywatnej kuwety dając upust pęcherzowi :evil_lol: ale Ksiądz młody i fajny więc nie przejął się za bardzo. no i tyle. ja się nie rozgaduje bo 2 stycznia nadciaga wielkimi krokami a jest to data ostateczna złozenia mojej pracy, która już w znacznej większości leży wydrukowana ...a w mniejszej , ciągle jest poprawiana przed wydrukiem ;) [B]tak więc bardzo mocno prosze zaciskać kciuki!!!!!!!!!;)[/B]
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
eee, tfu tfu mniam mniam , NIE :cool1: niekorzystnie okrągłowato wychodzę na zdjeciach :cool3: -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
właśnie... to ja mam ten sam problem co Kamuś :evil_lol: