Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. cześć Cioteczki. z sił opadłam bo kryzys dopadł. ale odespałam 14 godzin i siadam do roboty!;) pomarudze innym razem:cool3: Lirusia ma się bardzo dobrze! dzisiaj jedziemy na zdjęcie szwów.szybko zleciało 9 dni. Rana cały czas była "ładna" kolor ok, nie puchło, ona nie wygryzała. no po prostu super. Jedyne z czego jestem strasznie niezadowolona to rzeźnickie ciecie pana doktora , który jej rozprół brzuch na 12 cm!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angryy: nigdy już tam nie pójde! przecież normalnie robią już tak,że blizny są 3-5 cm. Myślałam,ze za taką cene to norma. Trudno. najważniejsze,że już po wszystkim, tylko niech sierść szybko odrasta:cool3: bo taki śmieszny ten łysy brzuchol:p tyle wieści! zaraz wstawie zdjecie tymczasika;) edit: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/124/7ebdb6b7e8748b22.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/76/924cafbd1ee25344.jpg[/IMG][/URL]
  2. jest "jutro" :diabloti: gdzie foty??:cool3:
  3. jaki boski lew!:diabloti: trenowałam na Lirce ale nie mam nic takiego kudłatego!:cool3: a marcheweczka tak tak, trzeba zadbać o kolorek skóry i zimą:razz: tj zdrowia...
  4. to się nazywa "przedświąteczna gorączka" Marianek łapie okazje!!:diabloti:
  5. Hej cioteczki!! też już tęsknie do takich radości!! jak przyjdzie dzień odklejenia się od koputera to pewnie nie uwierzę :cool3: i z przyzwyczajenia posiedze ;) Izuniu oczywiście że wkleje :loveu: tylko za wysoko do nieba się nie wybieraj! a tymczasem jeziornych kilka (tak tak coraz bliżej do kapokowych zdjęć :cool3: ) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/76/45f5fef943c4cdb9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/76/3058ff51521a7f5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/124/76a184cd74cd129e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/124/b81f3d67a43b8f5b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/76/44f1bcf61a409a6b.jpg[/IMG][/URL]
  6. aha ups. to przepraszam:cool3: moim zdaniem nie do Kasi Tusk bo ona sztywna i ma pyzatą buziuchne! a Fixi jest flexi-elastic i sprawna jak węgorz:evil_lol:
  7. jaka straszna pościel w mrówy :crazyeye:jak możesz zasnąć?? puchatek za tprzepiękny w mrówach sie wije! a co to znaczy: [quote] Mój skarb kochany dzisiaj na piłeczkę pracował :loveu: [/quote] to pańciucha kieszonkowego nie da na piłeczke?? sama sobie zapracować musi??:cool3:
  8. ta mina to nie po tych grzybkach przypadkiem?? :diabloti:
  9. Zuzolandia u mnie się nie pojawia zdjecie które chyba wkleiłaś a ciekawam dowcipu bardzo;)
  10. o teraz wreszcie zobaczyłam. piękna strona z owczarkami. Fionko, kiedy będziesz u Ingrid?....
  11. końcówka nadmorskich;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/126/1731f2735d418dc2.jpg[/IMG][/URL] uuu-groźny pies!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/126/f4e9343090d09160.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/125/db3c80f8d775fa15.jpg[/IMG][/URL] Buka- nadzorca plaży :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/76/c76c84838c3ee7f5.jpg[/IMG][/URL] tym samym koniec zdjeć morskich. kolejne serie bedą jeziorne;)
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/76/7c11f284bc0131b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/76/7e7c9a5f7cb17770.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/126/782dbdaae0e8b519.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/76/37a6262fdfbdd88f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/76/50a3cad69d560e17.jpg[/IMG][/URL]
  13. grr. rozchorowałam się :shake: wstawie słoneczne zdjęcia znad morza to przejdzie na pewno choróbsko!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/125/6ea8bdad8e422440.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/124/226c84831ab76481.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/125/ec177181edb81c54.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/76/1ac729046c90e2f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/76/847ac15c03a1fd89.jpg[/IMG][/URL]
  14. jaki promyczek! śliczna!! widziałam już kiedś zdjecia z dylematu ;) cieszę sie,że to Foxica zapadła w sercu:loveu: no i wygladała zupełnie jak szczeniorek!! moze jeszce troche się znajdzie??
  15. no tak do szwów to minimum. jakby ona umiała normalnie biegać to by pewnie nie było problemu ale to świr :cool3: ja w ogóle sie zastanawiam nad jakimś miesiacem...:cool1:
  16. no tak wiadro zimnej wody na rozgrzaną głowe:mad: cóż robć... CZEKAM:cool3:
  17. taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  18. kochana poodkurzać trzeba :cool3: wracajjjjjj:loveu:
  19. podrzuce na wieczór, może ktoś zaglądnie
  20. pewnie,że byłam! nawet jak nie napisze słowa to oglądam. ale dech mi zapiera! a Foxi na 2 nogach z łapkami w górze to już miodzio miodzinek najlepszy. Zresztą ja wiem, to był podstęp! adoptowałaś ją bo bardzo fotogeniczna jest :evil_lol: :loveu: ma wszystkie barwy całego roku i w każdej scenerii wyglada świetnie!
  21. Lirka? Lierka?? a czy je coś było??:diabloti: śmiga, rozpiera ją energia. Kopie dołki w parkiecie i huśta sie na lampie :cool3::evil_lol: oczywiscie na ogonie:loveu: a tak serio to Lirunia dobrze.Pięknie wszystko znosi. Wariować na razie nie pozwalamy za bardzo. piłki pochowane a na spacerach udajemy,że nie widzimy kuszących błyszczących jak guziki kasztanów, patyków itd. Może poradzicie, jak szybko Wasze sunie po sterylce mogły hasać jak przed?? no biegać troche to oczywiste. ale Lirka jak widzi piłke to świat nie istnieje i pogna za nią wielkim pędem.Dlatego nie wiem kiedy można...;) Może ktoś chce zobaczyć nowego urlopowicza?? bo odbyła sie sesja foto dla prasy :-)
  22. o! duzo lepiej!! mokre mordeczki kochane!!:loveu:
  23. czaruj mały czaruj :diabloti:
  24. a co to tu same kropki????????????????/
  25. już zaraz 111 :cool3: co tam słychać u czarnego ogonka??
×
×
  • Create New...