Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. o cześć Fionko, zdradziłam chwilowo wątek Kielecki ale to przez Ingrid :razz: bo to jej szukałam na stronie owczarkowej Anashara i przez przypadek wpadłam na tego delikwenta :loveu: czy on nie jest jak "wielki brat" Liry:cool3::loveu::loveu::loveu:
  2. Ziutko ja go wstawie na gumtree i alegratke ;)
  3. szeleczki są ferplast troche na nią za duże (ale oni mają duży skok wymiarów między M i L) fajne bo podszywane a taśma mięciutka. Przez ostatnie 2 miesiące jestem praktycznie cały czas w domu bo 24/dobe piszę prace)...( i jeszcze przez 2 tygodnie tak będzie). Poza spacerami z Lirą lub cotygodniowymi wyjazdami do promotorki. a poza tym to prawie nigdzie nie wychodze. Lira przez ten czas kompletnie zapomniała jak to jest zostać samej w domu i będę musiała ją uczyć tego od nowa. Dzisiaj poszłam do weta z tymczasikiem a L. wygryzła wielką dziure w nowej narzucie... przegryzając się dalej aż do wnętrza łóżkowego materaca tworząc przy tym krater wulkanu z którego wypływały fale gąbkowych kawałków upaplane śliną :roll: Dziękuję suniu za piękne wizje.:cool1: poszła za kare na swoje zmiętolone, wygryzione, śmierdzące wyrko.... a miała dostać nowe na święta :mad: i jeszcze na to sąsiadka przyniosła dla suni wędliny (szwajcarskie wędzonki) zeby sunia sobie zjadła, bo ona nie lubi takich rzeczy :diabloti: już ja jej dam :p
  4. pierniczki lukrować mniammmmmmm co tam makro! piernika daj :cool3: święta swięta:loveu:
  5. raz an 4 ciąże??? przechlapane!!!! a jak to to wygląda w ogóle??
  6. trzymam kciuki za Polocika. mam nadzieje ,ze kolejne wieści będą już dobre
  7. [URL=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102068][IMG]http://images33.fotosik.pl/82/e5197bb17bc43d36.jpg[/IMG][/URL]
  8. to barzo dobry początek!:loveu: zaraz zrobie banerek:p
  9. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/82/2fc3a14bdb165130.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/82/6e449c9bd967c565.jpg[/IMG][/URL] koniec zdjęć ;) taki piękny ,że nie mogłam się powstrzymać przed wstawieniem wszystkich :loveu:
  10. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/82/cf08a92a0c6b6794.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/128/8687f6f309ecd551.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/127/da0a1db716e9a2c2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/82/373d3971af7c7926.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/128/dc3b5925e885e23f.jpg[/IMG][/URL]
  11. [CENTER][B][COLOR=black][FONT=Verdana]SZIP[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=2][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9e92341ab1217e27.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/82/9e92341ab1217e27m.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3]Piękny olbrzymi przytulak o łagodnym charakterze (klapniętych uszach i wspaniałym spojrzeniu ) W tej chwili około 1,5 roczny.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3]Szip jest łagodny w stosunku do innych psów. Spragniony kontaktu z człowiekiem. Uwielbia przebywać z człowiekiem oraz gdy ten, jemu poświęca swoją uwagę.Uwielbia głaskanie, przytulanie, zabawy. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3]To przecież młody pies, który marzy o swoim własnym domu.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3]Prawdopodobnie jest potomkiem owczarka kaukaskiego i owczarka niemieckiego.[/SIZE][/FONT][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3]Pół roku temu trafił do schroniska „Azorek” w Sochaczewie gdzie przebywa do dziś. Psiak został oddany przez swoją właścicielkę (alkoholiczkę), która tłumaczyła się koniecznością leczenia w szpitalu. Miał wtedy początki krzywicy, która została zaleczona.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3]Jest zaszczepiony przeciwko wściekliźnie i odrobaczony.[/SIZE][/FONT][/COLOR][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3]Kontakt w sprawie adopcji:[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=blue][FONT=Verdana][SIZE=3]p. Rafał - 692 005 758 i 692 659 026[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/82/e7a31120f1e74c4d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/82/35878aa16ccfef3b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/128/05d73d8610b1b8f2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/128/d27d2ba6f1d8bed8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/127/3e08ed1742837f60.jpg[/IMG][/URL]
  12. no chciałam wreszcie cos aktualnego :bigcry: a zdjęcia kapokowe będą ....... :siara:
  13. jeszcze napotkany Lisek ze świecącymi oczkami :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/128/76db82c8890a291c.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/126/857a1a6b4183d89b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/126/4f6b3599f52b92cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/81/32bff905e966cbb4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/81/5fce3882297c6c15.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/81/106e5ed1b02c2b36.jpg[/IMG][/URL]
  15. dłuuuuugo:lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/127/bf2932ab8d65ce73.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/127/a5409e96e5801a08.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/81/ca07e066198ff22e.jpg[/IMG][/URL] na ostatnim są wszystkie 3 :razz: był też długi spacerek. zdjecia kiepskie bo zimno i szaro:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/128/1cfa74b67a9f9ce4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/127/6e5cd05a99d295fe.jpg[/IMG][/URL]
  16. oj myślałam,że Ona większa! i tak mnie coś zdziwło,że ten wilczak taki wielki przy niej :cool3: a tu nawet moja wyższa bo 57;)
  17. widziała!! Foxi - białego węgorza!!:crazyeye::cool3:
  18. :lol::lol::lol::lol::lol: oj poprawiłabyś wetowi dzień!!!! :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  19. ja na razie nie mogę zadeklarować nic ,bo nie wiem co będzie jutro...
  20. Śpi :p koty też :p grzeczne towarzystwo:evil_lol:
  21. a też słyszałam o tym. nawet wet tłumaczył mi różnice miedzy nimi tj w komplikacjach efekcie itd. (tj. przy wycinaniu części wnętrzności) Lira jednak została wypatroszona jak trzeba i po zważeniu 0,5kg lżejsza :evil_lol: jeszcze tydzień ma się oszczędzać bo wolno się zrasta. powiem jej zatem,żeby kota goniła powoli :diabloti::diabloti::diabloti:
  22. jakby tak było to bym SE co nieco zażyła :evil_lol: bo już wali na łeb :diabloti: pytam, bo czasami rezygnuje się z działań na pozór niemożliwych... a czasami ralnych jak się powie je głośno :cool3:
  23. a czy coś z preparatów jest potrzebne dla Polocika?? czego nie macie nie można zdobyc a bardzo by pomogło?????????
  24. Andziula, nie czytałam nic na wet serwisie bo nie znam tej strony. Wiem to od innych osób które robiły sterylki. I u suk np Flata (czyli dość dużego psa) były to blizny 3-5 cm. potwierdzone ( i "zobaczone") na kilku sukach ;) z następną sunią pójde do mojego weta. Ale, rzeczywiście nieżle- u jakmnika 12 cm ! to chyba od ogona pod brode (*hihi) (*w edycji brak emotikonek) a dziś jednak wyciagnęli Lirce tylko co drugi szew, bo co prawda waszystko pięknie i ładnie, to jednak bardzo powoli się zrasta. następne ściąganie za 2-3 dni.;)
  25. teraz już strylki nikt nie zrobi. przecież to bardzo zaawansowana ciąża. więc raczej trzeba zakładać ,że z małymi.:-( hotelik byłby super rozwiązaniem. tylko drogo. może uda sie ponegocjować jeszcze cene? :razz: Fiona z sił opada dlatego pewnie nie pisze bo ma problem z tymczasami które są u niej ..........
×
×
  • Create New...