-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
SZIP-olbrzym łagodny jak baranek ma dom w Łowiczu!!- Sochaczew
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
jaka szkoda,że nic więcej się o nim nie dowiemy. mam nadzieje,że dobrze trafi to serce na 4 łapach... -
SZIP-olbrzym łagodny jak baranek ma dom w Łowiczu!!- Sochaczew
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Jak to? gdzie kiedy? do kogo???:crazyeye::crazyeye::crazyeye: oby trafił do dobrych ludzi... -
SZIP-olbrzym łagodny jak baranek ma dom w Łowiczu!!- Sochaczew
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
:diabloti::diabloti::diabloti: lep,ugniataj,torturuj, duś :evil_lol: -
w takim razie jesteśmy i czekamy z niecierpliwością!;)
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
czyli zniknęła Dori? dziewczyny pisały że Clio czyli piesek. -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
jakie puchate śliczności!!!!!:loveu::loveu::loveu: nowy sąsiad Dobciucha! będziecie częsciej razem chodzić? -
przdałaby się nowa fotka na to świętowanie:cool3: :loveu::loveu::loveu:setnej strony gratulujemy:loveu::loveu::loveu:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
:lol: rzeczywiście! źrebolek, tylko z odmienną pasją patyczkową... -
trzymamy bardzo mocno!
-
SZIP-olbrzym łagodny jak baranek ma dom w Łowiczu!!- Sochaczew
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
:lol: testowanie ps n kota trwa dłużej niż chwile... chyba że się nie ma wyboru i muszą być razem. no to nie ma wyjścia.Musza się nauczyć ze sobą żyć. Naszą sunie obserwowaliśmy na spacerach (bo pod blokiem mieszka 9 kotów rezydentujących w piwnicy) jak na nie reaguje. a właściwie nie reaguje bo kompletnie olewała. potem wizyta u koleżanki ze stadkiem kotów i też nic. Więc kotów mi się w domu namnożyło i tworzą zgrane stadko ;) -
no nie wiem, jak przeczytałam ten wpis wczoraj to nie chciało mi się nic napisać. Więc to nie upominanie odstrasza tylko upomniany :cool3:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
to może napiszecie jak wiecie... -
Mama bardzo wesoła. Bardzo wielka szkoda,ze nie chce psa. bo wiem,że jakby miała ( a w swoim życiu miała psy ) to żyłby sobie w królewskiej krainie ten pies. Ale doszła do etapu,że nie chce zadnych zobowiązań (nie będę tłumaczyc dlaczego!) i dlatego rozpuszcza Lirusie jak może przy każdej nadażającej się okazji :evil_lol: i straaaasznie ją kocha!!
-
Foxi bialutka bo śniegiem w sprayu Eria pryska :cool3: a dzionek musi być dobry i już!;)
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
sam rozpakowywał? no jaki zdolny chłopak! dobrze,że sobie też innych nie pootwierał... a swięta minęły tak szybko... zaraz sylwester i nowy rok.....a potem bim bam bom..... przeleci kolejny..:placz: -
SZIP-olbrzym łagodny jak baranek ma dom w Łowiczu!!- Sochaczew
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Szip do innych zwierząt jest przyjacielsko nastawiony. I do suk i samców. Nie wiem czy były testy z kotem ;) a co do innych rzeczy to na pewno szybko się naczy bo jest bardzo mądrym psem! -
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=ClX2nt9PrsY"][SIZE=3][COLOR=red][B]Świąteczne harce Liry - part 1[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] ten śmiech to moja Mama :-)
-
ee niestety tak prosto na świecie nie jest. po pierwsze kompletne bankructwo (co prawda chwilowe tylko) po drugie to musiałby być bardzo bardzo bardzo przemyslany drugi towarzysz .. więc pewnie będzie przypadkowy :evil_lol: to się stanie pewnego dnia na pewno ale nie w najbliższej przyszłości;)
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
a ja tu się wcisne po raz kolejny bo chciałabym się dowiedzieć konkretnie (z karty leczenia lub oceny weta ) co dolegało /dolega Polocikowi (bo być może byłby dla niego tymczas). a jak nie, to dla Dori,jeżeli Polot rzeczywiście miał zdjagnozowane parwo... Może być na pw. -
a tu sunia [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/87/72ff0b5067401303.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/131/027ba016bf345ffc.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=1]ja chce drugiego psaaaa:-([/SIZE] no to lece nadgryźć sernika.. a to nasza wyjazdowa choinka :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/87/66f43e4c623b5663.jpg[/IMG][/URL]
-
nio już końcówka zdjęć ;) mam jeszcze filmikiiiiii [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/87/c5750fc69bad36dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/130/8b36e09460695e43.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/130/5c04253fb90511a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/129/d2d66acc915b3cd5.jpg[/IMG][/URL] piesek po szaleństwach powrócił do domu i odsypiał , odsypiał, odsypiał ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/131/347b70def42630a1.jpg[/IMG][/URL]