Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. już trzeba ogłaszać. czy mały ma allegro? nie może trafić do schronu.pomocy! u mnie kompletne bankructwo finansowe.
  2. jaka szkoda,że nic więcej się o nim nie dowiemy. mam nadzieje,że dobrze trafi to serce na 4 łapach...
  3. Jak to? gdzie kiedy? do kogo???:crazyeye::crazyeye::crazyeye: oby trafił do dobrych ludzi...
  4. :diabloti::diabloti::diabloti: lep,ugniataj,torturuj, duś :evil_lol:
  5. w takim razie jesteśmy i czekamy z niecierpliwością!;)
  6. czyli zniknęła Dori? dziewczyny pisały że Clio czyli piesek.
  7. jakie puchate śliczności!!!!!:loveu::loveu::loveu: nowy sąsiad Dobciucha! będziecie częsciej razem chodzić?
  8. piękny! a może sie komuś zgubił?? pytałyście w okolicy?zrobiłyście ulotki jakieś? faktycznie bardzo przypomina coli krótkowłosego... marzenie taki pies
  9. już za chwile nowy rok! czy oferta domu aktualna?
  10. przdałaby się nowa fotka na to świętowanie:cool3: :loveu::loveu::loveu:setnej strony gratulujemy:loveu::loveu::loveu:
  11. :lol: rzeczywiście! źrebolek, tylko z odmienną pasją patyczkową...
  12. trzymamy bardzo mocno!
  13. :lol: testowanie ps n kota trwa dłużej niż chwile... chyba że się nie ma wyboru i muszą być razem. no to nie ma wyjścia.Musza się nauczyć ze sobą żyć. Naszą sunie obserwowaliśmy na spacerach (bo pod blokiem mieszka 9 kotów rezydentujących w piwnicy) jak na nie reaguje. a właściwie nie reaguje bo kompletnie olewała. potem wizyta u koleżanki ze stadkiem kotów i też nic. Więc kotów mi się w domu namnożyło i tworzą zgrane stadko ;)
  14. no nie wiem, jak przeczytałam ten wpis wczoraj to nie chciało mi się nic napisać. Więc to nie upominanie odstrasza tylko upomniany :cool3:
  15. to może napiszecie jak wiecie...
  16. Mama bardzo wesoła. Bardzo wielka szkoda,ze nie chce psa. bo wiem,że jakby miała ( a w swoim życiu miała psy ) to żyłby sobie w królewskiej krainie ten pies. Ale doszła do etapu,że nie chce zadnych zobowiązań (nie będę tłumaczyc dlaczego!) i dlatego rozpuszcza Lirusie jak może przy każdej nadażającej się okazji :evil_lol: i straaaasznie ją kocha!!
  17. i nowe uśmiechy na nowy rok w nowym domu!
  18. Foxi bialutka bo śniegiem w sprayu Eria pryska :cool3: a dzionek musi być dobry i już!;)
  19. sam rozpakowywał? no jaki zdolny chłopak! dobrze,że sobie też innych nie pootwierał... a swięta minęły tak szybko... zaraz sylwester i nowy rok.....a potem bim bam bom..... przeleci kolejny..:placz:
  20. Szip do innych zwierząt jest przyjacielsko nastawiony. I do suk i samców. Nie wiem czy były testy z kotem ;) a co do innych rzeczy to na pewno szybko się naczy bo jest bardzo mądrym psem!
  21. [URL="http://www.youtube.com/watch?v=ClX2nt9PrsY"][SIZE=3][COLOR=red][B]Świąteczne harce Liry - part 1[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] ten śmiech to moja Mama :-)
  22. ee niestety tak prosto na świecie nie jest. po pierwsze kompletne bankructwo (co prawda chwilowe tylko) po drugie to musiałby być bardzo bardzo bardzo przemyslany drugi towarzysz .. więc pewnie będzie przypadkowy :evil_lol: to się stanie pewnego dnia na pewno ale nie w najbliższej przyszłości;)
  23. a ja tu się wcisne po raz kolejny bo chciałabym się dowiedzieć konkretnie (z karty leczenia lub oceny weta ) co dolegało /dolega Polocikowi (bo być może byłby dla niego tymczas). a jak nie, to dla Dori,jeżeli Polot rzeczywiście miał zdjagnozowane parwo... Może być na pw.
  24. a tu sunia [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/87/72ff0b5067401303.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/131/027ba016bf345ffc.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=1]ja chce drugiego psaaaa:-([/SIZE] no to lece nadgryźć sernika.. a to nasza wyjazdowa choinka :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/87/66f43e4c623b5663.jpg[/IMG][/URL]
  25. nio już końcówka zdjęć ;) mam jeszcze filmikiiiiii [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/87/c5750fc69bad36dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/130/8b36e09460695e43.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/130/5c04253fb90511a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/129/d2d66acc915b3cd5.jpg[/IMG][/URL] piesek po szaleństwach powrócił do domu i odsypiał , odsypiał, odsypiał ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/131/347b70def42630a1.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...