Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/131/2d71672df4845ea0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/129/d52de4907e6b0c73.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/129/1ed537e20642b7c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/131/9655a3ff032be398.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/129/1bdad607ff76048b.jpg[/IMG][/URL]
  2. niee. ona ma dobre serduszko:loveu: to dla małej suni dwa duże psy były tabunem nie do zniesienia. wychyliła sie z krzaków jak tamta poszła;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/87/367c3192c7b630b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/130/202830fb876632de.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/129/45d34eecfc1b86c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/87/9ab2f6356090075c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/130/70a0a2a26715ab46.jpg[/IMG][/URL] tu najlepiej widać, że są w takich samych kolorach
  3. chwila przerwy, bo Lira spotkała inną koleżanke (jest śnieżek jest :cool3:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/87/ed0bb429c21e02cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/87/0c8767d4900919e9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/87/907168c0ae9f5802.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/87/9b6d1022e0587078.jpg[/IMG][/URL] no ale koleżanka poszła więc mała sunia wróciła [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/87/d657f28ecf5030d6.jpg[/IMG][/URL]
  4. no był dzisiaj piękny dzień! co prawda -2 albo -4 ale słońce świeciło i było miło. (mróz na pewno bo przemarzłam do kości...ale bez rajstopek się wyszło:cool3: ) ciąg dalszy wariactw.... a właściwie ich początek z napotkaną sunią. Bardzo była miła i kochana. no ale co zrobić jak się jedzie do innego miasta na jeden dzień... Wyglądała na zadbaną i jakby dobrze ten park znała. :roll: a pojawiła się nie wiadomo skąd (wpadła w kadr i tak ją zobaczyłam po raz pierwszy) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/87/1a1bb4e59405b23b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/87/fc59743191fd5094.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/129/498e9abdda0ec68d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/131/a4c8cfe26bca4541.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/87/fbcfa218beb5eadd.jpg[/IMG][/URL] tych zdjęć będzie dużo.. więc prosze o cierpliwość;)
  5. buuu... no szkoda. Jak się ma słome w głowie to taki efekt :cool3:
  6. najpierw szaleństwa... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/87/90947a52bfbbb390.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/130/694a07631588cff5.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/130/195435ef212ef2a9.jpg[/IMG][/URL] jej nowa pasja... królowa śmieciarzy... wynajdywanie i szaleństwa z plastikowymi butelkami!!:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/131/ce7a94124a8e3546.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/87/2e534eba2b1d4e3c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/87/639b242283798428.jpg[/IMG][/URL]
  7. kurcze , chciałam wgrac filmik na you tuba, czy można jakoś obrócić filmik, bo jest nagrywany,przechylonym aparatem...??
  8. o bezwzgledna jesteś!!! 2 razy poprawki!!:diabloti:
  9. Jadziunia przepadła .. poległa pod stołem! ciastem się nie podzieliła to ma :evil_lol:
  10. e jak sztucznie? cała jej radość uchwycona!:loveu:
  11. Misia domu szuka, czeka ,śmieje się i wierzy!
  12. podrzuce świątecznie psiaki. sytuacja krytyczna....
  13. ;)dziekujemy za kolejne życzenia! my już po świętowaniu. Wróciliśmy od rodziny masą pyszności i teraz do roboty. mam troche zdjęć Lirkowych szaleństw z sunią którą spotkaliśmy na spacerze.Bez właściciela, bez obroży. ale była bardzo zadbana i spokojna ale radosna. Być może mieszka gdzies w pobliżu. mam nadzieje taką.... Żabko widziałaś kapokowe zdjęcia???????!!!!!!!!!!!
  14. kochany Szipku , życzę Ci jednego - domu najlepszego!!
  15. lecimy świętować! chociaż u nas taka mgła że gwiazdek nie widać. może ktoś halogenkiem poświeci? :cool3: Życze wszystkim wesołych wesołych świąt w gronie najbliższych!
  16. [URL="http://i6.tinypic.com/6ycp4lg.jpg"]:loveu::loveu::loveu::loveu: http://i6.tinypic.com/6ycp4lg.jpg[/URL] zawsze razem!
  17. jak to po co zbierać? z tych zebranych powstaje now zwierzak:cool3: po każdym zamiataniu mam średniej wielkości kudłacza. po ostatnim chyba już wielkości bernardyna!:evil_lol: na prawdę trzeba pomyśleć o manufakturze! życzenia płyną piękne.Bardzo dziekuję dziewczyny, że pamietacie i odwiedzacie. oczywiście nie mnie tylko Lire:evil_lol: [SIZE=1]czekam jeszcze bardzo na Erke...[/SIZE] Zebrało mi się dziś na sentymenty. Pierwsze świeta z Lirusią. Ile to śmiesznych chwil razem. Bez niej ten rok byłby zupełnie stracony!!
  18. Betel, jak przygotowania u Was? wysprzatane i nagotowane? choineczka piękna jest? To pierwsze święta z Ineczką:loveu:
  19. na dzień dobry! nie wierze,ze nie ma odzewu! przecież to taki fantestyczny pies! tyle ogłoszeń! mam nadzieje,że to tylko przez przedświąteczna gorączke! a po świtach domek się odezwie!
  20. Nie wiem czy już tu był wstawiony. SZIP (Przytulak) prawdopodobnie mix owczarka kaukaskiego i niemieckiego jego wątek: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102068
  21. aaaa nie moge!! powiesze się i zadyndam!!! Dobciuch mnie rozwalił !! świetne!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::loveu: oj jakby się chciało choś rodzyneczka pożreć!:evil_lol:
  22. :calus::bigok::smilecol::sweetCyb::iloveyou::iloveyou::iloveyou::laola::cunao: [B][SIZE=4]bardzo dziekujemy za piękne życzenia!!!![/SIZE][/B]:loveu::loveu:
  23. bardzo dzieujemy za życzenia :loveu: wszystkim zapracowanym życzymy złapania oddechu. my w tym roku prawie świąt nie mamy. Nówka spędzi je przed kompem pisząc prace... tylko na wigilijną kolacje wybywamy. za rok odbijemy sobie z nawiązką! będą 2 choinki i 2 x więcej prezentów! o! :lol: na razie mieszkanko odkłaczone....:angryy:za rok ogole je na łyso:evil_lol:
  24. moze miał tą jelitową odmiane.. wtedy jakoś tak jest,że się czasami operuje...
×
×
  • Create New...