Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. Pimpka pozdrawiamy a jego pańciuche zaganiamy :evil_lol: więcej zdjeć :lol:
  2. no dziewczyny gratulacje!! świetnie :multi: nic się mie martw, że się może nie udać. Najwazniejsze,zeby to była dobra zabawa dla Was a nie stres,że coś nie tak. Bardzo bardzo się cieszę!! będzie agillitowa galeria :loveu:
  3. [URL]http://images33.fotosik.pl/139/2342f7b61d34884b.jpg[/URL] to raczej mina obrzydzenia :razz: WIEJE-BLEEEEEEEEEEEE:bad-word:
  4. zabko kochana a dlaczego nie masz banerka swojego ? chciałam do Was wpaść i nie mogłam znaleźć Kamuś w oprawie salonowej pięknie się prezentuje :evil_lol:
  5. [CENTER]:multi::multi::multi::multi::multi: 100 lat zdrowia kochanej :loveu:[/CENTER]
  6. 4 post na nowej stronce! u nas też deszcze wichury i brak fot :cool3: edit: o jest ryjówek! :-)
  7. czyli potrzebne [SIZE=4][B]1350 zł miesięcznie !![/B][/SIZE] straszliwe koszty. może trzeba też poszukać innych tymczasów choćby dla maluchów. Jeżeli ktoś jest w stanie przyjąć za zwrot kosztów karmy chociaż...
  8. przepiękny maluch :lol: będzęmy mu kibicować ;)
  9. a weterynarz Ci powiedział zeby dawać mniej jedzenia? nam kazał obciąć 1/5 z każdego ale Lira jak chuda była tak jest. Bianeczka pewnie dostaje świra od tego kaftanu i niedoli spacerów na sznurku. Za kilka dni wszystko się unormuje :lol:
  10. zbliżają się coraz bardziej do wody :cool3: jeszcze kilka dni słoneczka i będą kąpiele :evil_lol: a wracając do prezentu od Gassiry to jest na prawdę świetny. Przywodzi na myśl plakaty filmowe. Jakiś władca pierścieni,... piłeczek :diabloti:
  11. nie wyobrażam sobie co się dzieje w domu (albo z domem :evil_lol:) jak ta 3 zaczyna harcować :diabloti:
  12. chyba odsypiają nerwy zwiazane z zabiegiem, bo nic się nie odzywaja :mad::cool3: mam nadzieję,że pięknie się goi i już szykujecie się powoli na ściąganie szwów.;)
  13. do góry sunieczko
  14. no pięne te fotki. Widać,że jest bardzo radosna. Na tym zdjeciu najbardziej przypomina Lire [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/3641/obraz066wd3.jpg[/IMG][/URL] wiadomo umaszczenie całkiem inne ale oczka i nochal bardzo podobne ;)
  15. świr :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/166/acb4af0eebd8a353.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/166/476a5bf5aef9d072.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/166/6fa5c1b52d10be2a.jpg[/IMG][/URL]
  16. Inka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/162/77462c4e25b721ea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/167/c9b1d0170690c957.jpg[/IMG][/URL] Figa [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/162/8d65e9dbba582bb5.jpg[/IMG][/URL] Figa za kratkami (oparcie krzesła) cicho ciii, żeby nie obudzić ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/161/7e5aa2eb2c1bf3f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/167/05a2f9c5861060ea.jpg[/IMG][/URL]
  17. Posty przestawiają się jak w kalejdoskopie :crazyeye: zaraz będą psychodeliczne koty w kiepskich ujęciach :eviltong: Siostrzyczko, czekamy zatem na wiosne z utęsknieniem :loveu: a do tego czasu nadrabiaj nasz wątek a przynajmniej końcówke :cool3: Lira jest niezwykle radosna i psotna. Uwielbia zabawy z innymi psami. Jest też jednak bardzo bardzo strachliwa i nie lubi obcych. Od roku nad tym pracujemy i jest coraz lepiej. np udaje się ją udobruchac smaczkiem czasem ;) co było nie do pomyślenia.
  18. ja też :cool3: z wrażenia mnie zatkało prawie :lol:
  19. a tu jeszcze mała Florka (nazwana na początku Reza) [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/8691/rezago1.jpg[/IMG][/URL]
  20. część Cioteczki Andzia mnie wyprzedziła ;) tak to właśnie Outsider dała dom siostrze Liry - Florce. a ponieważ wkroczyły na wątek nieśmiało , to ja się pochwale piękną siostrzyczką :loveu: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/3641/obraz066wd3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/8043/obraz087smalliq0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/166/obraz145smalltc5.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/328/florkawilkoc4.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/6827/wwodziewv8.jpg[/IMG] co do spotkania to wierzę,że to jest możliwe bo przecież była u nas np mama Misi czyli mamy panienek. A ona z kolei mieszka w Warszawie :lol: co do pasji Liry to zupełnie podobnie: czyli dopaść wszystko co lata (piłeczki, patyczki, freesbee (czy jak to się pisze...) itd. Wode też uwielbia!! co potwierdze zdjęciami ;) no i generalnie jest wielką bombą radości i miłości :loveu: więcej o charakterze napiszę później bo właśnie gotuje obiad i muszę dobiegać, co by się nie przypalił... :evil_lol: a zęby Lira ma wspaniałe i bielusieńkie.
  21. fotek naklikało się wczoraj troche... ale pańciucha ma depresje i fot-niet :eviltong: :-( dziękuję za oznaki wiosny! u nas też coś niecoś z ziemi kuka :-)
  22. popłakałam się . na prawde. Kochane psisko. Kochana Wellington.
  23. tak flacich ;) zalogowałam. To jedno z marzeń do zrealizowania w przyszłości
  24. wrzuciłam na alegratke, gumtree, a koleżanka na kupsprzedaj
  25. piękne... łza się w oku zakręciła
×
×
  • Create New...