Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. Andzia się nie pojawi na watku chyba :cool3: no dawaj fotki dobra kobieto!!
  2. w różowym Hasankowi "do pyska" :loveu: Dobciu, musicie sobie sprawić ratlerka, albo jakiegoś hałaśliwego pieska. Będzie można na niego liczyć bardziel niż na te dwa ospalce :evil_lol:
  3. wcale mnie to nie dziwi... załatwiam sobie kurs przez UP i jak myślicie... załatwiłam???? NIEEEEE
  4. plakat wysłany. komu jeszcze komu? wysłałam też koleżance i będę nagabywać co by wieszała. kiedyś mnie zamorduje za to :cool3: a Kalma do góry
  5. piękny bardzo. i jak się popatrzy na zdjęcia ze zchronu, jaki był chudziutki to łza się kreci w oku. ale prawda,że za mało zdjęć się pojawia?? :cool3::evil_lol:
  6. korupcja na wątku a fee :eviltong: wieczorem będą foty :siara: Lirusia coś się dziwnie zachowuje dzisiaj. Może jej się coś przyśniło. Staje i głupa wali. Boi się wejść do kuchni. Nie wiem co się w nocy działo :hmmmm:
  7. no pewnie. wieszać wszędzie, w gabinetach wet, sklepach zoo, miejscach tłumnie odwiedzanych przez ludzi tj przy wiekszych sklepach osiedlowych itd. nie wiem na ile to działa, jak wieszałam moim tymczasom to nigdy nikt nie dzwonił z ulotki (zawsze pytam gdzie widzieli ogłoszenie) ale może w Krakowie to się bardziej sprawdza
  8. zrobiłam ulotki dla Kalmy. w wersji kolor i czarno-białej. tutaj wstawie tylko miniaturke a oryginał,mogę przesłać na maila ,jeżeli ktoś bedzie chciał porozklejać (jeżeli tak prosze o podanie adresu na pw) w oryginale całość ma wielkość A4 czyli każda ulotka wielkośći A5 a tutaj malutkie [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/169/9d1bc86fdc24692d.jpg[/IMG][/URL] oj, wkradł się błąd w słowie psów. w oryginałach już poprawiłam.
  9. też się cieszę, bedzie można Was łatwiej znaleźć :multi:
  10. może tak [URL=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35523][IMG]http://images25.fotosik.pl/169/c02f3ab6b7032e29.jpg[/IMG][/URL]
  11. teraz widze,że reszta banerków w Twoim podpisie ma też tylko imiona psów. a są w potrzebia tak? to może zeby było wiadomo,że Kamel w domciu to zaraz upchne tam gdzieś słowo galeria
  12. ogłoszenia ma na : allegro (x2) alegratce gumtree w wyborczej (ale czy się ukazało to nie wiem) i jeszcze na 2 krakowskich stronach bo koleżanka wystawiała ale nie pamietam nazwy... nie wiem jakie są jeszcze popularne portale. może ojej, albo 4 łapy.... tam Kalmy nie ma
  13. jak tak pięknie czeka to dostanie ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35523"][IMG]http://images29.fotosik.pl/169/6ad17681f0fadebf.jpg[/IMG][/URL] malutki tak jak chciałaś. Może być? jakieś uwagi? można zmienić coś jeszcze...
  14. z Trini Fiona ma kontakt na bieżąco i na Cioteczke można liczyć. ten transport z mama007 nie wiem czy jest aktualny, bo jak kiedyś z nią rozmawiałam mówiła,że przez długi czas nie będzie jeździła na tej trasie z powodu narodzin małego człowieka ;)
  15. jaki plakat? nic nie wiem... taką ulotke jak na ulicy się wiesza? jeśli tak to nie problem, zaraz zrobie ;)
  16. o łobuzie!! a ja Ci właśnie baner robie :mad: :mad::mad:
  17. Kalmusia na dobranoc wędruje do góry!! Wellington a poza tym jak sobie radzisz z sunią? potrzebujecie jakiejś pomocy?
  18. cennik: weekend z Inką 100zł + Figa gratis bo ma pierwszą kobiecą sesje i nie pachnie zbyt ładnie :eviltong::evil_lol: być może zawita do nas na kilka dni kolejny czarny kot. Cofi, o którym pare stron wcześniej pisała andzia69 i rotek_ dobrze,że chłopak ciachnięty bo byłoby nieciekawie.... tzn jak dla kogo :diabloti::mad:
  19. bardzo podobna do mojej suńki :loveu: jaka jest do ludzi?
  20. wcale niesłodze. prawde godom! jak moja mama miała wypadek i leżała kilka lat przykuta do łóżka to nawet rodzina się odwracała... za ciężkie dla nich było. więc jak się będziesz czerwienić to z dumy, nie ze wstydu!
  21. dzięki wielkie!! no to luzik, moge szukać w reklamie ;) [SIZE=1]A z tą koleżanką to myślę,że to wspaniałe,że ktoś (Andziucha) jest, kto myśli o drugim człowieku i jego problemach. niby zwykłe zupełnie ale bardzo bardzo niespotykane :loveu: [/SIZE]
  22. Andziuchna, Ty w reklamie robisz tak? jakie są wymagania takie przeciętne do pracy w reklamie? co jest podstawą? jakie programy? szukam pracy na wszelkie sposoby. myslałamżeby może w reklamie sie gdzieś zaczepić... w zawodzie prawie nic nie ma zostaje tylko swoją firme otwierać....
  23. Andzie kolekcjonuje pustą przestrzeń :cool3: a gdzie foty?
  24. Tymczas już nie potrzebny bo Erka na Kieleckim napisała,że niesamowitym zbiegiem okoliczności to sunia, którą wcześniej znaleźli jacyś ludzie i im uciekła i teraz jak się już znalazła to może do tych pierwszych wrócić ;) nie wiem czy to jasno napisane :eviltong: kotków nie oddam, mowy nie ma. Mogę odpłatnie wypożyczyć :evil_lol:
×
×
  • Create New...