-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Andzia się nie pojawi na watku chyba :cool3: no dawaj fotki dobra kobieto!! -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
w różowym Hasankowi "do pyska" :loveu: Dobciu, musicie sobie sprawić ratlerka, albo jakiegoś hałaśliwego pieska. Będzie można na niego liczyć bardziel niż na te dwa ospalce :evil_lol: -
wcale mnie to nie dziwi... załatwiam sobie kurs przez UP i jak myślicie... załatwiłam???? NIEEEEE
-
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
plakat wysłany. komu jeszcze komu? wysłałam też koleżance i będę nagabywać co by wieszała. kiedyś mnie zamorduje za to :cool3: a Kalma do góry -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
piękny bardzo. i jak się popatrzy na zdjęcia ze zchronu, jaki był chudziutki to łza się kreci w oku. ale prawda,że za mało zdjęć się pojawia?? :cool3::evil_lol: -
korupcja na wątku a fee :eviltong: wieczorem będą foty :siara: Lirusia coś się dziwnie zachowuje dzisiaj. Może jej się coś przyśniło. Staje i głupa wali. Boi się wejść do kuchni. Nie wiem co się w nocy działo :hmmmm:
-
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
no pewnie. wieszać wszędzie, w gabinetach wet, sklepach zoo, miejscach tłumnie odwiedzanych przez ludzi tj przy wiekszych sklepach osiedlowych itd. nie wiem na ile to działa, jak wieszałam moim tymczasom to nigdy nikt nie dzwonił z ulotki (zawsze pytam gdzie widzieli ogłoszenie) ale może w Krakowie to się bardziej sprawdza -
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
zrobiłam ulotki dla Kalmy. w wersji kolor i czarno-białej. tutaj wstawie tylko miniaturke a oryginał,mogę przesłać na maila ,jeżeli ktoś bedzie chciał porozklejać (jeżeli tak prosze o podanie adresu na pw) w oryginale całość ma wielkość A4 czyli każda ulotka wielkośći A5 a tutaj malutkie [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/169/9d1bc86fdc24692d.jpg[/IMG][/URL] oj, wkradł się błąd w słowie psów. w oryginałach już poprawiłam. -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
też się cieszę, bedzie można Was łatwiej znaleźć :multi: -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
może tak [URL=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35523][IMG]http://images25.fotosik.pl/169/c02f3ab6b7032e29.jpg[/IMG][/URL] -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
teraz widze,że reszta banerków w Twoim podpisie ma też tylko imiona psów. a są w potrzebia tak? to może zeby było wiadomo,że Kamel w domciu to zaraz upchne tam gdzieś słowo galeria -
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
bardzo dziekujemy ;) -
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
ogłoszenia ma na : allegro (x2) alegratce gumtree w wyborczej (ale czy się ukazało to nie wiem) i jeszcze na 2 krakowskich stronach bo koleżanka wystawiała ale nie pamietam nazwy... nie wiem jakie są jeszcze popularne portale. może ojej, albo 4 łapy.... tam Kalmy nie ma -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
jak tak pięknie czeka to dostanie ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35523"][IMG]http://images29.fotosik.pl/169/6ad17681f0fadebf.jpg[/IMG][/URL] malutki tak jak chciałaś. Może być? jakieś uwagi? można zmienić coś jeszcze... -
Kielce-ratlerkowata sunia na ulicy !!!ma dom
Od-Nowa replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
z Trini Fiona ma kontakt na bieżąco i na Cioteczke można liczyć. ten transport z mama007 nie wiem czy jest aktualny, bo jak kiedyś z nią rozmawiałam mówiła,że przez długi czas nie będzie jeździła na tej trasie z powodu narodzin małego człowieka ;) -
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
jaki plakat? nic nie wiem... taką ulotke jak na ulicy się wiesza? jeśli tak to nie problem, zaraz zrobie ;) -
o łobuzie!! a ja Ci właśnie baner robie :mad: :mad::mad:
-
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Kalmusia na dobranoc wędruje do góry!! Wellington a poza tym jak sobie radzisz z sunią? potrzebujecie jakiejś pomocy? -
cennik: weekend z Inką 100zł + Figa gratis bo ma pierwszą kobiecą sesje i nie pachnie zbyt ładnie :eviltong::evil_lol: być może zawita do nas na kilka dni kolejny czarny kot. Cofi, o którym pare stron wcześniej pisała andzia69 i rotek_ dobrze,że chłopak ciachnięty bo byłoby nieciekawie.... tzn jak dla kogo :diabloti::mad:
-
bardzo podobna do mojej suńki :loveu: jaka jest do ludzi?
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
wcale niesłodze. prawde godom! jak moja mama miała wypadek i leżała kilka lat przykuta do łóżka to nawet rodzina się odwracała... za ciężkie dla nich było. więc jak się będziesz czerwienić to z dumy, nie ze wstydu! -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
dzięki wielkie!! no to luzik, moge szukać w reklamie ;) [SIZE=1]A z tą koleżanką to myślę,że to wspaniałe,że ktoś (Andziucha) jest, kto myśli o drugim człowieku i jego problemach. niby zwykłe zupełnie ale bardzo bardzo niespotykane :loveu: [/SIZE] -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Andziuchna, Ty w reklamie robisz tak? jakie są wymagania takie przeciętne do pracy w reklamie? co jest podstawą? jakie programy? szukam pracy na wszelkie sposoby. myslałamżeby może w reklamie sie gdzieś zaczepić... w zawodzie prawie nic nie ma zostaje tylko swoją firme otwierać.... -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Andzie kolekcjonuje pustą przestrzeń :cool3: a gdzie foty? -
Tymczas już nie potrzebny bo Erka na Kieleckim napisała,że niesamowitym zbiegiem okoliczności to sunia, którą wcześniej znaleźli jacyś ludzie i im uciekła i teraz jak się już znalazła to może do tych pierwszych wrócić ;) nie wiem czy to jasno napisane :eviltong: kotków nie oddam, mowy nie ma. Mogę odpłatnie wypożyczyć :evil_lol: