Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. jaki leniwy jaki leniwy!! duch sportowy w nas wstąpił! gonimy depresje... ruchem :lol: pańciucha też biega, ostatnio gniła 3 godziny w bąbelkach w aquaparku a dzis aerobik na trampolinach :cool3: od przyszłego tygodnia Lira rozpocznie kariere sportową i będziemy obie chudsze młodsze i piękniejsze :diabloti::diabloti::diabloti:
  2. widziałam je już wczoraj tam :eviltong:
  3. Jak tu się Florka nadąsała :cool3: chyba nie dostała czegoś na czym jej bardzo zależało ;) [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/9776/img1010ac1.jpg[/IMG][/URL] Od kiedy Florka jest u Was? chyba niedługo macie albo mieliście rocznice wspólnego życia co? :lol: my mamy 11 kwietnia
  4. Wstępnie możemy się tak umówić :multi: będzie wspólne powitanie spóźnionej wiosny :p co prawda nie wiem co będzie jutro, ani za tydzień :cool3: A teraz - Śpiochy :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/169/ccbb52cffce1dbc4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/169/8cb0ac6660bcc77d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/171/9da05bfae69641ad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/169/031db4685a8d4df4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/172/e2f08cef8e580e24.jpg[/IMG][/URL]
  5. trzymamy trzymamy :lol:
  6. Jak dobrze,że już działa. Kalma do góry! a ja mogę dorzucić fotki do ogłoszeń ;)
  7. Cześć Siostrzyczko :loveu: nowy banerek świetny! Wszystko to co pies lubi najbardziej :cool3: Lira poddała sie wpływowi przesilenia wiosennego. Zupełnie nie daje się z nią dogadać w ostatnich 3 dniach. mam nadzieje,że to minie. zaraz będzie jeszcze coś ze śpiochów...;)
  8. 1... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/168/4e2afdd2e9ffb64e.jpg[/IMG][/URL] 2... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/168/f221326dd949e167.jpg[/IMG][/URL] 3! :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/168/ef20f214dec233de.jpg[/IMG][/URL] i klasyka gatunku - Maślaczek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/168/04a04be36cd74113.jpg[/IMG][/URL]
  9. reszta zdjęć z wczoraj [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/168/29710c4f1fa84657.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/168/641ba35019c0d23b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/170/d24a930f4178cfdd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/168/fc5b133b512e5d20.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/171/309e50c44f714c16.jpg[/IMG][/URL]
  10. złapałyśmy trochę słońca :multi: co prawda na trawie szron... ale słońce szybko się z nim upora. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/168/bd1f104f86273775.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/170/90621896616e3053.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/171/e7b1593605c8aee2.jpg[/IMG][/URL] szara wiczyca na szczycie :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/170/2b6c0ff2c31fa28a.jpg[/IMG][/URL] trafiona przez błyskawice ;-) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/171/557b42243e12632c.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/171/ab05aa449aa32648.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/168/017bfc2e4d55db05.jpg[/IMG][/URL] a tu staroćki: tak wygląda bojąca sie Lircia. ogon podkulony, uszy położone i trzesący się kuperek. .. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/168/f629f57642e31231.jpg[/IMG][/URL] jakieś spacerkowe... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/168/d73056d79ad97c43.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/168/d2c5bd46f4030905.jpg[/IMG][/URL] a za chwile będą nowe, dzisiejsze ;)
  12. Figuś wyprawa w poszukiwaniu jedzenia... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/170/36b49f221dcfebe8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/170/0a8e6540b9e37f5d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/170/84350b0e7adb8b5e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/171/4c64eb45c756f3fa.jpg[/IMG][/URL] trzeba sprawdzić u Ciotki Inki, ona zawsze zostawia :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/170/55c6b204faaf8651.jpg[/IMG][/URL]
  13. Kalmusia na pierwszą! (potem posprzątam)
  14. kawa z mlekiem na dzień dobry :loveu: [URL]http://images33.fotosik.pl/167/ba0099b3b8b89572.jpg[/URL]
  15. hej Betel :lol: odpaliłam kompa i oczom nie wierzę... zmarł Gustaw Holoubek. Kraków stracił kolejne serce. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/170/54271b1ef9d72c2b.jpg[/IMG][/URL] idę ładowac foty
  16. Kamczysław przedstawicielem duńskiej flory :cool3::cool3::cool3: zaraz obok "witaczy wiosny" Dania jest chyba jednym z województw Polski bo pogoda taka sama! U nas padał grad i śnieg.jutro powtórka :roll:
  17. ach ech och ach, ech uch ach och :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  18. :multi::multi::multi: ale niespodzianek!! zaczajka na Misia full profeska :diabloti: Że biedny ma cierpliwość do niej! Ale za sroczką latać to nieładnie czekam na obieczny kolejny:cool3: może przelinkuj sobie baner bo ten co masz przenosi do galerii a nie do tego watku ;-)
  19. cześć Cioteczki filmiki siostrzyczki są swietne i najlepsze to to,że ich przybywa :loveu: Florka w ruchu zupełnie inna niż Lira, bo Lira to taki kangurek któremu się wydaje,że mało waży. Ale jedno jest wspólne, Lira też tak przepięknie manewruje ogonem w trakciedzikich susów :lol:
  20. piękny Kamuś :loveu: a pamięta Cioteczka o zdjęciach kutrów :razz:
  21. ooo czyli nie będzie gościa. No to życzymy Cofiemu powodzenia w podróży do nowego domu :lol:
  22. o dziękujemy! właśnie u Was pisaliśmy :lol: ciotki oglądać! a ja siedze i czekam na tz aż mnie zawiezie do rodzinki. czekam sobie i czekam... a on ogląda pancernych :mad::lol:
  23. :multi::multi::multi: wspaniała niespodzianka!!! ale widzę,że Florka to kawał ciała :cool3: i rusza się całkiem inaczej niż nasza. a Misiu jaki duży! wyglądał na małego pieska :lol: piękna para , nawet kostiumy podobne ponakładali :evil_lol: więcej więcej!!
  24. tableteczki scanomune albo super ale drogi zastrzyk hmmm nazwy znowu nie pamiętam może Eurane podpowie? mój tymczas przedostatni miał te zastrzyki. ok 40 zł za 1 ale podobno to najlepsze co jest. tableteczki tańsze bo można na sztuki kupić.
×
×
  • Create New...