-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
dawaj goldenka!! :loveu: ups podwójnie, a nie mogę skasować...
-
czekamy i ściskamy ;)
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
ale super ;) nad morze śmignąć, w mgłach pochodzić... piachem w oczy dostac mrrrr bajka... mój TZ też sobie jedzie za kilka dni na tydzień na narty.zostanem se sama z depresją bezrobociem i futrami :placz: -
[IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/ab8707e6bf.jpg[/IMG]
-
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
skoro już wszystko wyjaśnione :cool3: to Kalmusia do góry! -
judro ogaszania ciąg dalszy. a dziś na dobranoc życze małej najlepszego domu na świecie :loveu:
-
jak na razie ma już allegro i alegratke ;) cudna wspaniała miodowa przylepa czeka na dom!! i znajdzie go szybko! :p a sobie zasłonie oczy co by nie patrzeć ;-)
-
fajnie,że avek nowy bo poprzedni przypominał mi topór :cool3:
-
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] "Kalmusia" ... ten spasły, namolny wałek na karłowatych łapkach, co to wszędzie musi być numerem 1? [/QUOTE] Ktoś się prosi o nock out:siara::grab::olympic::megagrin: [IMG]http://puncher.home.pl/uploads/images/sekcje_boks-ali.jpg[/IMG] koleżanka porozwieszała u siebie na osiedlu i tablicach w mieście po drodze na uczelnie. ale pewnie ludzie szybko zrywają takie ogłoszenia dlatego [SIZE=4]potrzeba więcej rąk do rozklejania!;)[/SIZE] -
:loveu::loveu::loveu: no pięknie! warto było na nie czekać :lol:
-
to chwyt poniżej pasa :lol: Dużo zdrowia na imieniny:buzi:
-
a co powiemy sobie na pocieszenie jak już ta wisna przyjdzie? :cool3:
-
Zdrowie Betel zdrowiej, wiosna idzie trzeba być gotowym ;) chyba,że pełnia się zbliża... i te kły to tak nie bez powodu :diabloti: :evil_lol::loveu: [URL]http://img373.imageshack.us/img373/2311/img550941re9.jpg[/URL]
-
też podziwiam tą koordynacje! problem u nas w tym,że jak Lira dobiega do mnie z aportem to wpada mi w buzie dając buziaki... jak wtedy robić zdjecia? a tym jestem zasascynowana....:loveu::loveu::loveu: [url]http://img100.imageshack.us/img100/9107/swerkamix103im2.jpg[/url]
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
zaistniał w mediach to już z nami nie bedzie gadał :eviltong: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
to jak zdjecia super wypasionej, wymuskanej limuzyny :cool3: piękny! ino taki niedostępny!:evil_lol: -
eee jaka lipa, taki dzień kobiet to ja dziekuję! ani kwiatka, ani czekoladki ani nic... nie-małżowinek nowoczesny jakiś się zrobił :eviltong: chyba muszę przemyśleć jego kandydature :cool3::p jak u was? szampan, truskawki są? dzięki za odwiedziny!! zaraz udam sie na rewizty :-)
-
Najpierw spotkamy się na siostrzane spotkanie a jak zrobi się pełniej w kieszeni od drobniaków to może i do mamy pojedziemy ;) [CENTER][SIZE=4][COLOR=darkgreen][B]a gospodyni i Florce życzymy wielu wielu szcześliwych wspólnych chwil z okazji rocznicy!![/B][/COLOR][/SIZE] co prawda już troche poczasie ale przecież Was nie było :eviltong:[/CENTER] [CENTER][IMG]http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3015664/2/istockphoto_3015664_first_birthday.jpg[/IMG][/CENTER] Saguś Lira jest wyższa tylko chudsza ;)
-
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
czeka czeka! [B]Kto jeszcze z Krakowa zechciałby porozwieszać ogłoszenia??[/B] -
[SIZE=1]my też zawsze chcemy[/SIZE] [SIZE=1]a ostatnie pomimo,że Foxiasta prawie w obiektyw wskoczyła - jest prześliczne:loveu:[/SIZE]
-
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
to się nazywa hot-dog :cool3::loveu::loveu::loveu: wznowiłam jej allegro -
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Kalmusia do góry!! -
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Hej Saguś, weekend w domu, czy na dłużej ;) jeżeli chodzi o badania to chyba właśnie dziś dzielna Welllington miała gnać ze świeżą dostawą do badania. a wyniki od razu chyba nie będą. -
poradzić nic nie umiem.. ale będę podtrzymywać na duchu
-
chodzi o inny bo ten co prawda uruchomili ale jest on chyba dla klasy powyżej średniej... bilet całodniowy 99zł! my jeżdzimy na inny, około 25 km od miasta. Ceny super i warunki też ;)