-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
a tutaj nie będzie zdjęć??
-
a czy ten park to ten obok terenów wystawowych? bo to poza rondem z taką pół-kopułą jest jednym z dwóch miejsc jakie znam z Katowic. zdjęcia świetne! podziwiam nie tylko psiaki ale i aparat :crazyeye: moim nowym "super telefonem bym nie wykrzesała takich :lol: Florcia też jest widzę taka wydłużona :cool3: jak to mówi moja mama, jak pociąg. Bajeczna jest. I to niesamowite, jak w takich maleńkich swoich gestach przypoina Lire. świetnie się z misiem dogadują! też marzymy o drugim psie ale na razie to odwlekamy bo od 4 miesięcy jestem bez pracy. Chociaż niby przez 1, bo 3 miałam wolne na pisanie pracy mgr o obrone, więc pracy szukam od miesiąca. a tu wkleje Ci filmik wakacyjnej Liry, jak bardzo pies może kochać wode :cool3: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=TrFUkNF-Sos[/URL]
-
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
wycieczki z kupą niespodzianek :evil_lol: trzymam kciuki za badania! a Kalma do góry! -
no dobrze już dobrze. znęcam się tak tak...:evil_lol: przyznaję, żałuję i nie będę. Następne zdjęcia kotów będą całe czarne, czarne koty na czarnym kocu :eviltong: a tak w ogóle to huragan chyba sobie poszedł, ale zimno nadal. Dziś wwybieramy się na dłuższy spacer,żeby Lirke wybiegać bo niegługo zacznie origami z nudów składać :evil_lol:
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
wysłałam pw. a nogi widziałam na zdjęciu w galerii dogomaniakowej przypadkiem :cool3: -
zawsze przeraża mnie wielkość jego paszczy:cool3:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
jak tam krajobraz po huraganie? był spacerek przez pola czy zorało?:cool3: -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
Żabko to ja CI chętnie zrobie! tylko zdjęcie najlepiej zeby było w dużym formacie bo będzie ładniejsze. No i musisz wybrać które ;) dzień dobry tak w ogóle :eviltong: a i pozdrawiamy twoje długie nogi ;-) -
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Kalma do góry!! na nowy tydzień w poszukiwaniu najlepszego domu! -
outsider[quote]może mi pod drzwi jakiegoś podrzucicie :razz: [/quote] to akurat najmniejszy problem :evil_lol: u nas dziś ulewu co krok. Brak chętnych na spacer... poza Lirą ;-) a moje koty są całkowicie inne! całkowicie.... :-) a to to , to nie jest psychodelia??!! [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/162/8d65e9dbba582bb5.jpg[/IMG][/URL]
-
ile opowieści :multi: u nas od rana leje więc szans na długi spacer raczej marne :roll: zabawa z chowaniem świetna! a masz może jakiś filmik z Florką? teraz uciekam znowu gotować ale później wpadne i napiszę więcej ;) Lira starylke miała w mikołaja, 6 grudnia i jak na razie ani nie ma efektu obżarstwa (jedzenie nigdy nie było dla niej na pierwszysm miejscu) ani też rozleniwienia. minęły 3 miesiące, więc moze za wcześnie,żeby oceniać. Można jeszcze korzystać z zastrzyków jak się nie chce robić zabiegu ale szczerze mówiąc to znam 2 suki, które przez całe życie dostawały hormony i po dłuższym czasie to bardzo mocno działa na psychike. no a efekt roztycia był bardzo bardzo widoczny.
-
panienkabubu, coś Ci dziś rece nie miłe :cool3:
-
:lol: Lirka czasmi szczeka na kręcących się ludzi na piętrze. A ,że sąsiad obok pędzi hulaszczy tryb życia, wraca często o 4, 2, 6 w nocy to Lira drze jape. No i ostatnio mnie zbudziła znów a ja na to: "Liro szanuj głos! Nie wrzeszcz" i w kime :diabloti::diabloti::diabloti: zwariowałam...... ale chyba się zdziwiła bo poszła pod łóżko spać :lol:
-
hoho, a Kreonik też się będzie wystawiał :cool3:
-
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Kto chciałby powitać wiosne z najwspanialszym przyjacielem? Znajdzie go tutaj :loveu: -
Ingrid i maluchy pokazują się na pierwszej! może zmienić tytuł... że bardzo pilnie tymczasy i pieniądze
-
wieje nieźle, ale popołudniu mocniej było , no i deszcz. Może uda nam się nie odlecieć rano w trakcie spaceru :cool3:
-
Cwaniaka? toż to sama niewinność... to nic,że czasem przejdzie przez dom jak tornado, powyciaga śmieci, zrzuci kwiatki, wywali garnek z zupą... zawsze na miejscu zbrodni siedzi ze zdziwioną miną jak jej się udało tego dokonać :cool3::loveu::loveu::loveu: przez to zmuszona jestem wybbaczyc jej (prawie) wszystko! no bo jak inaczej :eviltong: Dzisiaj nuda. Za oknem huragan a w domu natręt-Lira doprowadza do szału piłeczką. Jeżeli nie chce się prowokowac psa do zabawy oraz przyniesienia piłeczki nie powinno się: - odzywać do niego - nie patrzeć - nie cieszyc się z niczego - nie mówić słowa na "P" nudzący się pies w czasie huraganu wykorzysta każdy z tych przejawów życia za znak do zabawy :evil_lol: a poza tym pomagała mi dziś w robieniu obiadu. dawałam jej listek sałaty, pedziła jak zwykle na swoje łóżko i wracała... dawałam następny itd... potem zastałam posłanie wyłożone sałatą a na nim 2 baraszkujące dzikie koty :diabloti: Dieta Liry wzbogaciła się o nowe ulubione dania... no może nie dieta ale preferencje :cool3: lubi bardzo: banany,, jabłuszka,ser feta, pomidorka obranego. Lubi też pomarańcze... od chwili jak je zobaczy do czasu , gdy okazuje się,że nie są piłeczkami. Lubi też ogórki żwieże podrzucane wysoko nad własnym pyskiem ;) a poza tym to nuda...:p
-
za tak długą nieobecność myślę,że należy sie więcej zdjęć :cool3: Florcia była podobno z tych szczeniaków najodważniejsza a Lira najbardziej ciapowata. Po środku była pewnie Mona. Jeszcze pytania następne, bo ciekawość mnie zjada. Czy Florka też boi się autobusów i dzieci? Bo te dwie rzeczy ( jeżeli tak można o dzieciach :cool3: ) przerażają naszą najbardziej ze wszystkiego. Ech, tylu rzeczy jestem ciekawa,że marzy mi się długie opowiadanie z pobytu Florki u Was.... ;) pozdrawiamy mocno :loveu: edit: Czy Florka była już sterylizowana?
-
i tą wolną przestrzeń Andzi zminiaturyzować :megagrin:
-
cokolwiek to jest to Furry Paws.. ale grafika super! Aria jak zgubi loczki w locie to tak bedzie wyglądać :lol:
-
weszłam do nie tej co trzeba galerii :cool3: Bo to chyba Ka-Vangi :evil_lol: