Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. świetne wieści!! czas na Twojego maluszka jeszcze przyjdzie :-)
  2. oby już się nochal śmiał i śmiał :-) weszku, w sprawie zdjęć - muszę poszukać czy w ogóle je mam ... :-)
  3. Weszko kochana trzymamy wszystkie domowe łapy zaciśnięte za zdrowie Dirulki. przetrwacie 3 dobę i potem już tylko będzie lepiej. a jak krwiak zacznie schodzić to już będzie fruuuwanie na uszkach za suszonymi ścięgienkami :-) trzymam za to kciuki mocnoo. ucałuj maleńką
  4. my już po wizycie u weta, gdzie spędziliśmy ładnych parę godzin. Lirutnikowe łapy poprześwietlane na wszystkie strony. Prześwietlenia wyszły dobrze. w kolanie nieznacznie nadmiar płynów. dostała blokadę miejscowo i za 10 dni na konsultacje, kiedy to mam nadzieję się wszystko wyjaśni. z układem kostnym wszystko dobrze. najprawdopodobniej sekret tkwi w miękkich. podejrzana mis łękotka... na razie 10 dni dreptania dostojnie na sznurku a dzieciątko odsypia narkozę... :-( za wszystkie kciuki ogromnie dziękujemy :loveu: kciuki nam się jeszcze przydadzą!! ;)
  5. nic nie wiadomo. jutro mam nadzieję się wyjaśni. dlatego kciuki proszę trzymać za to - by okazało się błahostką ;-)
  6. dzięki wielkie za dobre słowa :-) jutro wybieramy się z Lirututką do weta w pilnej sprawie. bardzo prosimy o [U][B]KCIUKI [/B][/U]ogromne i dobre fluidy
  7. kciuki z całych sił trzymamy!!
  8. i Figusia jeszcze :-) [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/8004/img0975kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/4646/img0978kopia.jpg[/IMG]
  9. rozchmurzę trochę galerie... dziś zdjęć kilka :-) nowa 50-tka nadal nie wyszła na spacer, albo mnie nie ma albo jak idę na spacer to już ciemno. więc kilka domowych z nowego szkiełka :-) Lirututś i najlepszy przyjaciel psa... [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/3865/img0943kopia.jpg[/IMG] "oj, piłeczka wypadła mi z ryja ..." [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/9494/img0946kopia.jpg[/IMG] " podniesiesz?? " [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/4816/img0947kopia.jpg[/IMG] "dzięki wielkie :-) " [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/5010/img0948kopia.jpg[/IMG] zadowolony pies - pełną gębą uchachany można powiedzieć... [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/8318/img0954kopia.jpg[/IMG]
  10. myszka nie żyje. nie udało mi się znaleźć jej domu a miałam na to tylko kilka dni. poszła pewnie na zjedzenie... :-(
  11. ariss, szkoda ze to napisałaś :-) na pewno świetnie się bawią dziewczyny!! a Weszkuuuuu ja sobie w tym roku zafunduję seminarium marzeń - z japończykami !! widziałam,że wpisali się Twoi sąsiedzi!! może i Ty się załapiesz?? :-) :-) :-) i na zawody od razu.... w Poznaniu to wszystko
  12. piękna dziewczyna :-) a z nami na spacer to kiedy?
  13. też mieliśmy takie małe cudo na tymczasie i myśl,że zostanie pojawiła się szybko... ale w końcu zadzwonił "ten" domek i i oddawać w nowe ręce było znacznie lżej. jak do Ciebie taki domek zadzwoni będziesz wiedziała co zrobić... :-) potrzebne Wam wsparcie na leczenie malucha??
  14. kciuki zaciskam jak się da najmocniej!! dopiero późno wieczorem dowiem się jak Wam poszło... ale zaglądnę na pewno. oby małej się udało :-)
  15. zdjęcia obłędne... cassanowa...a może i Małysz :diabloti::diabloti::diabloti: to zdjęcie mnie rozwaliło :lol::lol::lol: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_oHuqh2PJuJM/S2tBq24Bf3I/AAAAAAAACmM/w2ikMSYO6yQ/P1320912.JPG[/IMG] będzie dobrze!! domki już w kolejce się muszą ustawiać! mam takie same miseczki dla... kotków :cool3:
  16. no nie, znowu zaczyna..... będzie świetna zabawa, będzie świetna zabawa, będzie świetna zabawa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) :-) :-)
  17. bawcie się dobrze :-) na pewno będzie bajecznie ! a o zdjęciach proszę pamiętać przy okazji.... :-)
  18. nie bucz. przypomnij sobie choinkę. nie bucz Amiguś :-)
  19. hehe, zobacz :-) [url]http://www.bordercollie**********/border-collie-i-sport,6/latajaca-akademia-dogfrisbee-w-lodzi,4628.html[/url] seminarium frisbee w Łodzi planują :-) nie udało Ci się w Wawie to może skorzystasz :-) jeżeli nie jesteś zalogowana kopiuję: [QUOTE][I]Cześć, szukam chętnych do wzięcia udziału w zająciach prowadzonych przez Darka Radomskiego w Łodzi. Chcę dla chętnych z Łodzi i okolic zorganizować akademię Frisbee. Proszę o kontakt na mój adres : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/I][/QUOTE]
  20. oby wszystko szło do przodu jak najlepiej :-)
  21. trzymam mocno kciuki za malutkiego
  22. Weszku co tak cicho u Was?? czyżbyś się pakowała już na Crafts?? halo halooooo
  23. nie mogę wysłać postu już któryś raz, zapytaj weta czy nie podać mu skumulowanej dawki wapnia z magnezem. takie ataki zdarzają się też z powodu niedoboru tych składników. wiele razy czytałam na dogo o takich przypadkach a rozwiązanie było najprostrze na świecie... podać jeden tani zastrzyk... dzwoń do weta
×
×
  • Create New...