Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: skąd ten królik ??
  2. zawsze tu tak dużo nagadacie,że nie ma jak nadrobić :evil_lol:
  3. za co taka kara? :diabloti: [url]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/obrozki%20itd/kubrak001.jpg[/url]
  4. ja wiem,że kłaki się odkurza, zamiata itd. .... ale to jakiś fotomontaż! u mnie w 10 minut po odkurzaniu są kłaki na nowo :diabloti: a tu dywanik lśni!! [url]http://triton.imageshack.us/Himg204/scaled.php?server=204&filename=minolta029.jpg&xsize=640&ysize=480[/url] fajnie zobaczyć te LENIWCE :loveu:
  5. [QUOTE]O witamy , witamy serdecznie:loveu:- rzadkiego ostatnio goscia. Jak to mawiają :"Nogi popiołem posypać" ;-) Pozdrówka OdNówka i ukłony dla LIrci i Tajdziorka oraz kocia:lol:[/QUOTE] :oops::oops::oops: ja zaglądam częściej ale nie piszę! Ineczkowe plamki zawsze miło oglądać ;)
  6. Betel - koło mnie też mieszka klonik Brysi :cool3: co spotykam - myślę o Was :lol:
  7. wieści o Lence przeczytane ;) wspaniale trafiła i niech się zachowuje :cool3: Jeszcze raz Ci Murko dziękuję!!:loveu:
  8. rewelacja :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: tulimy Bercię wirtualnie
  9. wczoraj - mleko dziś - kawa jutro - ?? :diabloti::diabloti::diabloti:
  10. nie ma za co! takie śliczne wstawiaj częściej i będziemy kwita :evil_lol:
  11. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/DSC_1739.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/DSC_1744.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/DSC_1745.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/DSC_1758.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/DSC_1759.jpg[/IMG] :lol:
  12. Weszko - bardzo CI dziękuję :loveu: no to kilka zdjęć autorstwa[B] Agnieszk[/B]i - spacer po treningu doborowa obsada jak widać :diabloti: i zabawy kulturalne :siara::cool2::evil_lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/DSC_1717.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/DSC_1727.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/DSC_1730.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/DSC_1738.jpg[/IMG]
  13. na wiosnę słomę dała :diabloti: żeby się przegrzały chyba :evil_lol:
  14. Totkowi mina zrzedła :diabloti::diabloti::diabloti: dobrze,że już po wszystkim. Niech szybko wraca do sił ;) Brawa dla Was za pierwszą próbę chodo-biegu!! :multi: zazdroszczę!! i zacięcia również gratuluję!! a w czasie biegów można przystojniaków poznać... wiesz teraz ręce masz wolne :diabloti::diabloti::diabloti: [SIZE=1]też się muszę w garść zebrać[/SIZE] i pobiegochodzić
  15. no a gdzie kuchnia??? czekam i czekam :-(
  16. [QUOTE]na spacerze jest rozkojarzony i rzadko kiedy poslucha.[/QUOTE] [QUOTE]Na spacery chodzimy 3 razy dziennie(zawsze Czarny biega)i ewentualnie poznym wieczorem na sikniecie przed dom.Probowalam go zainteresowac patykiem ale jakos go to nie kreci.Jesli juz, pobiegnie chwile za nim, a potem w zupelnie inna strone idzie weszyc.Wtedy tez nie reaguje na moje wolania po imieniu. Probowalam tez brac zabawke, ktora lubi sie bawic w domu ale na dworze w ogole sie nia nie interesuje. Nie wiem jak nauczyc go aportowania skoro on sam nie widzi w tym nic atrakcyjnego, mimo ze zachecam go za kazdym razem jak wychodzimy na spacer...[/QUOTE] napiszę od siebie kilka słów. pies się na spacerach nudzi i sam sobie organizuje zajęcie. Po co ma do CIebie wracać jak nie możesz mu zapewnić nic ciekawszego od tego co sam sobie wykombinuje :p Moim zdaniem niezbędna jest dla Was praca na lince. Ćwiczenie podstawowych komend połączone z zabawą. Bez tego idziecie droga do nikąd bo jak macie zawiązywać więź nie mając wspólnego języka? Trzeba sobie powoli go wypracowywać. Inną korzyścią jest też to,że choćby 15 minut ćwiczeń zmęczą psa psychicznie bardziej niż godzinny spacer. Będzie w domu odpoczywał spokojniej. Na pewno to Was zbliży. Nie wiem czy o lince ktoś Wam mówił? można kupić na metry taką linkę np 10 metrów i na niej uczyć przywoływania, siadania, zostawiania, chodzenia przy nodze itd. Pues ma możliwość swobodnego ruchu a Ty masz nad nim kontrole. Naukę aportowania można zaczynać w domu. Ja tak robiłam bo mam suczke która początkowo bała się wszystkiego łącznie z wyjściem na dwór. Powoli turlałyśmy piłeczke po podłodze. Odebrać -nagroda. Świetnie robi zabawa w chowanie i szukanie. Nakręca psa bardziej bo musi się wysilić. No i wszystko robić krótko ,żeby pozostawić w niedosycie. Taka nauka trwa. Czasami krócej czasami dłużej. Ale jak bardzo warto mam nadzieję zobaczysz ;) powodzenia. Trzymam za Was kciuki
  17. e no pewnie, jakoś to będzie ;) dziś drugi raz miałyśmy wprawki flyball'owe. Nowa dla nas zabawa choć miłość już jest bo piłeczki kocha Lirut ogromnie :lol: a poza tym to myśl o starcie w zawodach tak mnie zablokowała. Więc absolutnie na pewno nie wystartuję i będę sobie ćwiczyć dla siebie jak do tej pory. A jak na tydzień przed zawodami nam się zachce to się wpiszemy :p a przynajmniej dalej będziemy sobie rzucać swobodnie i z radością bez stresów i nerwów bo to nam zupełnie niepotrzebne :grins:
  18. miło zobaczyć te zaspy :lol: i Bartleyja oczywiście też :loveu:
  19. no to czekamy na zdjęcia kuchni :lol:
  20. okoliczne koty sie zgadały i wystawiły godnego przeciwnika dla Mony :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: Moniko strzeż się bo Ci czuprynę zmierzwi :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. Dobciu kochana co u Ciebie dobrego? Kraków pokochałaś czy porzuciłaś? :lol: Dobeczek nie usycha z tęsknoty?
  22. Brysia z wiekiem coraz piękniejsza :loveu:
  23. no nie mogę uwierzyć własnym oczom!!- jakie podobieństwo!! :crazyeye: byłby świetny taki wspólny spacer kloników :lol:
×
×
  • Create New...