Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. na święta wybyliśmy do rodziny ale już koniec świętowania... lodówka wciąż pełna a w piekarniku nadal siedzą tłumy ciast... chyba Suczydłom dam bo kto to przeje :evil_lol: bardzo dziękujemy za wszystkie życzenia :loveu: zdjęć mam trochę ale wstawię 2 bo czas do pracy. no to siup rozgadane towarzystwo :lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0055.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_0088.jpg[/IMG]
  2. Biedny Syrenek boski :diabloti: dostałam pw ze Śnieżką, niestety z tymczasem pomóc nie mam jak.
  3. Sagusiu świetne zdjęcia :loveu: zapisałam sobie wspólne zdjęcie córeczek :loveu::lol:
  4. to ja też spóźniona składam życzenia :lol: i podziękowania za zdjęcie uśmiechniętej Taszy ze spaceru :loveu::loveu::loveu: (jak potrzebujesz bardzo pena to wpadaj, przekażę TZ w razie czego ;))
  5. Od-Nowa

    Galeria Daisy

    JIM [QUOTE]no a my bedziemy [ja + siostra] bez psow tym razem ;-) Musimy sie jeszcze same doszkolic :oops:[/QUOTE] no już widziałam po listach,że nie zobaczę Daisy :cool1: na razie zapowiada się,że i Wy nie zobaczycie Lirki. TZ chyba nie będzie mógł pojechać a wtedy sprawy strasznie się komplikują. Więc może się okazać,że też sama przyjadę :shake: najgorsze,że przepowiadają deszczowy weekend :cool3:
  6. *zaba* dzięki za życzenia!!:loveu::loveu: a dlaczego teraz jest inna karteczka? wcześniej była z transparentem i strasznie mi się podobała :evil_lol:
  7. gratulujemy serdecznie ;) taki widok Hoki i małego czarnego cuda strasznie mi się podoba :lol: Wesołych Świąt!
  8. Od-Nowa

    Galeria Daisy

    takich prostych pytań to nam nie zadawaj :eviltong: p.s. my będziemy (na wyrost) w niedziele ;) też zabieram aparat ale liczę na Ciebie :diabloti: na Was
  9. czy wybiera się ktoś zmotoryzowany z Wrocławia na to seminarium??
  10. Od-Nowa

    Galeria Daisy

    a my się za tydzień spotkamy :cool3: i poznamy :lol:
  11. [B]ewelinka_m[/B] - na tych zdjęciach nie widać chyba,że Lirutnik cały w błocku upaplany :evil_lol: bo chwilę wcześniej pławił oponkę w kałuży :diabloti: mam już spory zapas zdjęć ale czasu czasu, czasu brak :cool1: [B]weszka[/B] - dziękuję :lol: na wyjazd czekam jak na szpilkach :megagrin: [B]anitaaa i bartis[/B] - :p [B]ariss[/B] - ja też ale trudno o fotografa zawsze :lol: [B]Mudik[/B] - dziekuję :loveu: jak to się stało,że nugdy nie byłaś?:crazyeye: przecież mieszkasz w Wawie, masz ten klub tam na codzień ;) ja bym oblegała :evil_lol: [B]*zaba*[/B] - w rzeczy samej :p [B] rotek_[/B] - o już święta? dziękuję bardzo :lol: [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][I]no tak. przyszła pora Wielkiej Nocy [COLOR=Green][B]Wszystkim naszym Drogim Gościom życzymy spędzenia ich w towarzystwie bliskich. W miłej atmosferze i przy pełnym stole. Oby przyniosły wiele radości, spotkań, rozmów... i prezentów od zajączka :cool3:[/B][/COLOR][/I][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  12. piękna berneńka, uwielbiam tą rasę :loveu: Bartley oczywiście też :cool3:
  13. wiosna wszędzie pracowita :lol:
  14. DObeczka CI brak? jakiego Dobeczka?? mówisz o psie? bo to co widzę na zdjęciach to jakaś górska kozica :lol::evil_lol: piękną ma linię chłopaczek!! pozazdrościć ja Ci już daruję to "kujoństwo" widać to nieuleczalne i ukochane. ucz się więc ile wlezie :diabloti:
  15. no proszę jaki miły gospodarz :lol: a ja myślałam,że to pierwszy koci morderca !!
  16. na początek zamówiłam zieloną ;) małe kawałki i smak przyprawiają suczydła o tańce na uszach :lol:
  17. w dyskusje o obiektywach się nie mieszam, dla utrzymania nerwów na wodzy :diabloti::diabloti: ale wiosnę macie piękną :loveu: a! i mieszkanko po remoncie teeeż!!:p
  18. Odmieniony na wiosnę Kamelek :loveu:wiosenne wcielenie bardzo mi się podoba!! a co tam słychać u pieska który trafił do Twoich rodziców? (przepraszam nie pamiętam imienia :oops:)
  19. fantastyczne te maluchy! Oby szybko im się udało znaleźć domy ta ma podobno fantastyczny charakter [url]http://images43.fotosik.pl/99/ffe193c416721abf.jpg[/url]
  20. Mudik to Ty już mieszkasz w Łodzi teraz ? bo się zgubiłam ;) ja chciałam usłyszeć o przeżyciach z debiutu z Delim!! domagam się bardzo!! :lol: świetne te filmiki!! gratuluję serdecznie
  21. morda kochana jak jej pomóc... dobry domek i chęci do ułożenia aktywnej Birmuchy bardzo potrzebne... Kashdog dzięki za te zdjęcia
  22. [B]eria[/B] - a ja nadal nie :lol: wszystkim gościom poodpisywałam na poprzedniej stronie ale ponieważ już do świąt czas bardzo napięty i nie wiem czy będzie w ogóle na zaglądanie czas napiszę,że [SIZE=3]w sobotę miną 2 lata jak łapa w łapę sobie życie pędzimy[/SIZE] z Lirutem :lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_9013aakopia2.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_9015aa.jpg[/IMG] a w weekend po świętach jedziemy do Poznania na seminarium frisbee z Darkiem Radomskim :multi::multi::multi::multi::multi: czyli spełnienie marzeń ! edit: ha! na zdjęciu nawet widać,że jak nie dysk, to zawsze co innego się znajdzie :-) a oponki bardzo lotne!
  23. chciała się pozbyć konkurencji do miski....:lol: ileż to już czasu.. taka mała śliczna mądra suczynka a ciągle czeka...
  24. jak tam praca z Ineczką? są jakieś postępy??
  25. czyli nei ma mowy o powrocie na działkę? bardzo prosimy o pomoc w ogłoszeniach
×
×
  • Create New...