Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. [B]wiq[/B] - dokładnie :lol: najlepsze pod słońcem :p [B]ariss[/B] - stanowczo więcej mam na kompie ale czasu do wstawiania brak. no ale kto lepiej to zrozumie, jak TA co od wieków wstawia po jednym :diabloti: [B]anitaaa i bartis[/B] - a żebyś wiedziała,ze dosłownie :evil_lol: wydaje z siebie prześmieszne dźwięki przy okazji zabaw ;) [B]ewelinka_m[/B] - można a i owszem :cool3: ale nie trzeba :eviltong: wyrażaj się młoda panno :cool3: [B]halgre58[/B] - witamy serdecznie nowego gościa, co prawda w czasie kryzysu zdjęciowo- wpisowego :diabloti: [B]Dobcia[/B] - Cześć kochana! rzadkim gościem jesteś(my) więc w przelocie pozdrawiam :lol:
  2. [QUOTE]Nie biegnie do każdego psa z machającym ogonem, najczęściej olewa je, unika. Kandydat na jej towarzysza do zabaw musi się trochę napracować zanim Rudka go zaakceptuje :razz:[/QUOTE] jedna z moich suczydeł ma podobnie. Sama sobie wybiera kompanów a resztę ignoruje. Nie zaczepia i oczekuje tego samego - poszanowania własnej przestrzeni :cool3: podrzucamy ślicznotkę na dobranoc
  3. Mudikuuuu, po tygodniu się zjawiasz i piszesz 2 zdania :crazyeye: a tu ludzie na opowieści czekają :lol:
  4. czy nie ma możliwości umieszczenia jej ponownie na działce?? może jakiś hotelik?? wygrzebię coś na bazarek ale finansowo nie stać mnie na żadną pomoc. nie wiem co zrobić ... ale ona nie może tam zostać. Górka zresztą również. :shake:
  5. Birma ponownie szuka domu. Miejsce do którego trafiła okazało się zupełnie nieodpowiednim.. przeklejam opis wolontariuszek z dzisiejszej wizyty u [B]Birmy i Górki[/B] (bo razem poszły tam do adopcji) Kashdog napisała tak: [quote] Byłyśmy dzisiaj odwiedzić Birmę i Górkę...wiadomości nie są zbyt zachwycające :-(. Kiedy chciałyśmy wejść na wybieg do psów najpierw właściciel się wypierał, że nie chce żeby Górka i Birma miały jakikolwiek kontakt z innymi ludźmi, jedynie z nim. Chce zrobić z nich psy stróżujące, więc nie dopuszcza do nich nikogo. Pewnie dlatego kiedy udało nam się go przekonać, że Birma i Górka nas znają okazało się, że Birma uciekła. potem dowiedziałyśmy się, że uciekła ona już 3 razy kiedyś nawet na podkarczówkę. Nie ma co się dziwic skoro szuka kontaktu z ludźmi :shake:. Szukałyśmy miejsca przez które mogła uciec i znalazłyśmy dziurę w ogrodzeniu. Najprawdopodobniej Birma właśnie przez nią znika. Górka się nie zmieniła. Zrobiłayśmy pare zdjęc Górce: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images36.fotosik.pl/94/7c2a28d526b5ea03.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/wol_error.gif[/IMG]Ten obrazek został przeskalowany. Kliknij tutaj, by zobaczyć go w pełnym rozmiarze. Oryginalne wymiary obrazka 500x664.[IMG]http://images50.fotosik.pl/97/44899169f19bd577.jpg[/IMG][/URL] Dziura przez którą najprawdopodbiej ucieka Birma: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/wol_error.gif[/IMG]Ten obrazek został przeskalowany. Kliknij tutaj, by zobaczyć go w pełnym rozmiarze. Oryginalne wymiary obrazka 500x664.[IMG]http://images49.fotosik.pl/97/dbe4b4bf2aaaa48c.jpg[/IMG][/URL] Droga do kojca: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/wol_error.gif[/IMG]Ten obrazek został przeskalowany. Kliknij tutaj, by zobaczyć go w pełnym rozmiarze. Oryginalne wymiary obrazka 500x664.[IMG]http://images48.fotosik.pl/98/df036c23a99b139b.jpg[/IMG][/URL][/quote]
  6. poproszę moda o przeniesienie wątku Birmy ponownie do działu psów potrzebujących :-(
  7. dziewczyny , błagam , ogłaszajmy Birmiątko i Górkę na nowo. pomożecie z ogłoszeniami?? Górka tam zdziczeje totalnie... jeżeli da się jeszcze bardziej... A Birma... to już w ogóle szkoda mówić... Wiosna jest może się uda. Poszukajmy im lepszego miejsca....
  8. ależ tu cisza :razz: miałam okazję poznać ostatnio Czarnego i jego Panią :vamp::megagrin: a golliee nic nie napisała :hmmmm: zaparzę kawki i skrobnę słówko ;)
  9. to jeszcze jedno niewiniątko wstawię :razz: moje SERCE [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_8616kopia.jpg[/IMG]
  10. jedziecie jutro?? szkoda,że Wy zawsze tak szybko. Może kiedyś udałoby Wam się spotkać z Misią (Lirkową Mamą) :loveu:
  11. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ależ ona jest piękna!! wcześniejsze zdjęcia "statyczne" nie oddawały jej urody - te w ruchu są rewelacyjne :loveu::loveu::loveu: a to najbardziej mi się podoba [url]http://img410.imageshack.us/img410/6048/71438108.jpg[/url]
  12. [B]bonsai_88 [/B]- nie zrobiłam bo tarzałam się ze śmiechu :evil_lol: [B]eria[/B] - księżniczka!! dobre sobie :diabloti: [B]wiq[/B] - ulubiona :sleep2: [B]*zaba*[/B] - udostępnię Liruta jesienią zbieraczom chrustu :evil_lol: byłaby nieoceniona w tej robocie [B]groszek83[/B] - dzięki za odwiedziny :lol: Tajgusia w swoim żywiole - tulaski :loveu: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_8558aa.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_8559aa.jpg[/IMG]
  13. gratuluję wspólnego roku :loveu::loveu::loveu: to najmilsze rocznice w życiu :multi: więcej zdjęć!!:p
  14. a możesz rozwinąć trochę wypowiedź? bo to jeszcze niewiele mówi ;)
  15. wszystkie filmiki obejrzałam :lol: Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić jaką radość czułaś debiutując z Delim. Bardzo Ci tego gratuluję :loveu::lol: Mam nadzieję,że jak już dopadniesz net szczegółowo nam o tym opowiesz :p a po filmikach naszła mnie refleksja o Twoim prowadzeniu :cool3: jak pokazujesz przeszkodę to tak tylko szybko wskazujesz i opuszczasz rękę. W kilku przypadkach i na filmiku z Delim i Viciem widać,że w takich chwilach chłopcy tracą rezon i zwalniają, tracą pewność czy aby mają skakać, próbują dołem. Chyba byłoby im łatwiej na tym etapie gdybyś wskazywała aż do chwili odbicia psa (jak na przukład na filmiku Ungi). To tylko taka refleksja...
  16. a czy ktoś zauważył widoczne różnice po zastosowaniu czarnej i ciemno zielonej?? obie są niby dla aktywnych i obie z kurakim ale jak to wygląda w praktyce??
  17. [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P3282547.jpg[/url] to mi się bardzo podoba :p a co było z puzzlowym banerem nie tak?? pamiętam go dobrze. Wielkość czy o co chodzi?
  18. mój kotek ćwoczek.... na chwilę przed zawaleniem pościelowej piramidy, co wprawiło Figę (tradycyjnie już) w zadziwienie :diabloti: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_8445.jpg[/IMG]
  19. Sota - popieram!! przyłączę się do protestu i zaśmiecania :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. [QUOTE]Próbowałam wyciągnąć towarzystwo, ale pomysł spotkał się z ogólną dezaprobatą :placz:[/QUOTE] Ależ się wychyliłaś z propozycją wobec arystokratycznego psiostanu. Futro brudzić i moczyć - nie wypada!! :diabloti::diabloti:
  21. każdy ma to na co zasłużył :eviltong::eviltong::eviltong: kto pięknie odbębnił studia teraz może trenować :diabloti:
  22. o!! gratulujemy rychłego święta :evil_lol::lol: Sarenka nie będzie już "nieślubnym dzieckiem" :diabloti::diabloti::diabloti: ostatnio przechodziliśmy koło Twojej pracy, zaglądałam ale nie było pięknych loków na zmianie :cool3:
  23. Michał, proszę przekazać gospodyni wątku,że pozdrowienia i uściski odebrałam dziś od koleżanki :lol: bardzo miło!! pozdrów ode mnie tym razem :lol:
  24. Sagusiu to nie moje zdjęcia jak pisałam . Wkleiłam tyle ile dostałam ;) Zdjęcia robiła Agnieszka, właścicielka labki ;)
×
×
  • Create New...