szkoda,że Was nie będzie w B.
a jest taka druga metoda prowadzenia psa na torze - nie pamiętam oczywiście jak się nazywa :roll: - w każdym razie polega na wysyłaniu psa, przewodnik nie musi tyle biegać. Może to dla Ciebie będzie lepsze rozwiązanie.
na pewno wiesz o co mi chodzi... ja nie umiem tego wytłumaczyć
dziewczyny na pewno podpowiedzą ;)