-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
grupowe zdjęcia świetne. Ale najbardziej mimo wszystko podoba mi się Delik. On się znowu tak bardzo zmienił,że nie nadążam :lol: -
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
szkoda... niemniej jednak 2 telefony... :razz: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
jeszcze trochę i będzie skakał o tyczce :diabloti: zdrowiej dziewczyno! wiosna idzie :lol: -
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6528.jpg[/IMG] a Moniczka głośno wyraziła co o tym koledze sądzi :cool3: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6529.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6530.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6534.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6536.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6513.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6515.jpg[/IMG] :multi::multi::multi::multi::multi: przeczwycona! [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6516.jpg[/IMG] a weimarowi łyso :diabloti: ale jak mu z tym pięknie... :lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6524.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6527.jpg[/IMG]
-
jeden stracony rzut może i mogło suczydło przeboleć ale przy następnym nie dała rywalowi szans :diabloti: poooszły! [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6507.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6509.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6510.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6511.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6512.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6496.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6499.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6502.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6503.jpg[/IMG] Lirze się nei udało ale właścicielowi weimara owszem... [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6505.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6487.jpg[/IMG] a gdy ta metoda nie przyniosła planowanego efektu trzeba było się bardziej postarać... [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6490.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6492.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6494.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6495.jpg[/IMG]
-
a potem był cały spektakl Liry pod tytułem piłka mi zwisa i powiewa.... ale się czaję :cool3: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6482.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6483.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6484.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6485.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6486.jpg[/IMG]
-
[B]ewelinka_m[/B] - pierwszy raz miałam okazję poobserwować takie miny bo raczej weimarów nie spotykamy. Ale po tym jednym spotkaniu wymiękłam :lol: genialne są po prostu! Zwłaszcza te latające jak śmigła uszy :cool3: [B]eria[/B] - no jedni mają urodę inni :siara::evil_lol: [B]weszka[/B] - obróżka to chyba jest z Ikei jeżeli dobrze pamiętam. Były 2 rodzaje jedna taka a druga niebiesko zielona. chociaz czerwienie to je to :p a moja tajna paczuszka jeszcze nie doszła :placz: [B]anitaaa i bartis[/B] - dziekuję :Rose: ten dzień miał być początkiem wiosny a tu co? mrozy wracają!! brrr . A co do zdjęć to pierwsza przy piłce jest zawsze Lira. Choć weimarek był pierwszym w historii psem, który ją raz 1 wyprzedził. Była mysza w szoku strasznym :diabloti: [B]bonsai_88[/B] - czeskie je dobre :cool3: [B]saga_86[/B] - ano tak :cool3: córcia jak zawsze rozmowna :eviltong::lol: jeszcze kilka zdjęć bo mam 15 minut luzu ;) oto ten pamiętny rzut, gdy weimar - jako pierwszy z psów wyprzedził Lire w pogoni za piłką.... [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6467.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6469.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6470.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6474.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6481.jpg[/IMG]
-
100% miłości na 5 liter? - TASZA i jej nowa rodzina :-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
eee, szkoda życia na komputer. Lepiej Tasze pod pachę i na spacer :diabloti: -
uff, przyszła dobra Ciocia :lol:
-
pozdrawiamy przelotem ;)
-
Czarny- przyjaciel koni wreszcie w domku, u kochającej rodziny :)
Od-Nowa replied to Eruane's topic in Już w nowym domu
wymarzony towarzysz szuka swojego własnego nowego towarzystwa -
bezy- feee, Crafts - bomba :diabloti:
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5916.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5918.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5919.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5922.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5923.jpg[/IMG] cdn ;)
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5906.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5909.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5910.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5912.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5913.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5890.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5891.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5892.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5893.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5894.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5895.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5896.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5881.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5883.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5884.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5888.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5889.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5875.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5876.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5877.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5879.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5880.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5868.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5869.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5870.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5872.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5874.jpg[/IMG]
-
no to ciąg dalszy... skoro są goście :diabloti: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5860.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5861.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5862.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5864.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5866.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5867.jpg[/IMG]
-
więcej szczegółów o Ince jest na jej wątku. Wiosna napisała tam szczegółowo jakiej natury to problemy. Pracują nad tym. opis tych zachowań jest na jednej z ostatnich stron... chyba 3 od końca.. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/same-kosteczki-do-adopcji-zaglodzona-inka-pilnie-potrzebuje-pomocy-123388/[/url]
-
Wszystko widziałam Mataninku ;) melduję się przelotem Pinia ma przecudne okoooooo :loveu: