Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. grupowe zdjęcia świetne. Ale najbardziej mimo wszystko podoba mi się Delik. On się znowu tak bardzo zmienił,że nie nadążam :lol:
  2. szkoda... niemniej jednak 2 telefony... :razz:
  3. jeszcze trochę i będzie skakał o tyczce :diabloti: zdrowiej dziewczyno! wiosna idzie :lol:
  4. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6528.jpg[/IMG] a Moniczka głośno wyraziła co o tym koledze sądzi :cool3: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6529.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6530.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6534.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6536.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6513.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6515.jpg[/IMG] :multi::multi::multi::multi::multi: przeczwycona! [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6516.jpg[/IMG] a weimarowi łyso :diabloti: ale jak mu z tym pięknie... :lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6524.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6527.jpg[/IMG]
  6. jeden stracony rzut może i mogło suczydło przeboleć ale przy następnym nie dała rywalowi szans :diabloti: poooszły! [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6507.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6509.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6510.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6511.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6512.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6496.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6499.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6502.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6503.jpg[/IMG] Lirze się nei udało ale właścicielowi weimara owszem... [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6505.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6487.jpg[/IMG] a gdy ta metoda nie przyniosła planowanego efektu trzeba było się bardziej postarać... [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6490.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6492.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6494.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6495.jpg[/IMG]
  9. a potem był cały spektakl Liry pod tytułem piłka mi zwisa i powiewa.... ale się czaję :cool3: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6482.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6483.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6484.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6485.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6486.jpg[/IMG]
  10. [B]ewelinka_m[/B] - pierwszy raz miałam okazję poobserwować takie miny bo raczej weimarów nie spotykamy. Ale po tym jednym spotkaniu wymiękłam :lol: genialne są po prostu! Zwłaszcza te latające jak śmigła uszy :cool3: [B]eria[/B] - no jedni mają urodę inni :siara::evil_lol: [B]weszka[/B] - obróżka to chyba jest z Ikei jeżeli dobrze pamiętam. Były 2 rodzaje jedna taka a druga niebiesko zielona. chociaz czerwienie to je to :p a moja tajna paczuszka jeszcze nie doszła :placz: [B]anitaaa i bartis[/B] - dziekuję :Rose: ten dzień miał być początkiem wiosny a tu co? mrozy wracają!! brrr . A co do zdjęć to pierwsza przy piłce jest zawsze Lira. Choć weimarek był pierwszym w historii psem, który ją raz 1 wyprzedził. Była mysza w szoku strasznym :diabloti: [B]bonsai_88[/B] - czeskie je dobre :cool3: [B]saga_86[/B] - ano tak :cool3: córcia jak zawsze rozmowna :eviltong::lol: jeszcze kilka zdjęć bo mam 15 minut luzu ;) oto ten pamiętny rzut, gdy weimar - jako pierwszy z psów wyprzedził Lire w pogoni za piłką.... [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6467.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6469.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6470.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6474.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6481.jpg[/IMG]
  11. eee, szkoda życia na komputer. Lepiej Tasze pod pachę i na spacer :diabloti:
  12. uff, przyszła dobra Ciocia :lol:
  13. bezobjawowo. nie wiadomo więc jak długo już cierpiał. bardzo wielka szkoda ...
  14. pozdrawiamy przelotem ;)
  15. wymarzony towarzysz szuka swojego własnego nowego towarzystwa
  16. bezy- feee, Crafts - bomba :diabloti:
  17. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5916.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5918.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5919.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5922.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5923.jpg[/IMG] cdn ;)
  18. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5906.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5909.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5910.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5912.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5913.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5890.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5891.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5892.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5893.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5894.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5895.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5896.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5881.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5883.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5884.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5888.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5889.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5875.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5876.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5877.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5879.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5880.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5868.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5869.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5870.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5872.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5874.jpg[/IMG]
  23. no to ciąg dalszy... skoro są goście :diabloti: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5860.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5861.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5862.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5864.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5866.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5867.jpg[/IMG]
  24. więcej szczegółów o Ince jest na jej wątku. Wiosna napisała tam szczegółowo jakiej natury to problemy. Pracują nad tym. opis tych zachowań jest na jednej z ostatnich stron... chyba 3 od końca.. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/same-kosteczki-do-adopcji-zaglodzona-inka-pilnie-potrzebuje-pomocy-123388/[/url]
  25. Wszystko widziałam Mataninku ;) melduję się przelotem Pinia ma przecudne okoooooo :loveu:
×
×
  • Create New...