Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. dawno mnie tu nie było. chłopcy coraz bardziej zgrani :lol: a te ostatnie zdjęcia od ariss świetne!
  2. Rudka jest niezwykłej urody! nie mogę się napatrzeć na jej uszory :lol:
  3. to zdjęcie jest boskie!! :loveu::loveu::loveu:
  4. trzymamy oczywiście!!! :lol: wszystko będzie dobrze. i pod dekielkiem Mu się poukłada :evil_lol:
  5. [B]eria[/B] - u nas już koniec. Dziś był pierwszy cieplejszy dzień :lol: [B]ewelinka_m [/B]- muszę Cię podenerwować bo się nie odzywasz :eviltong: [B]betel[/B] - od poniedziałku ma być wiosna!! słonko dotrze i do Ciebie :multi: [B]Dobcia[/B] - las to w ogóle jest to co suczyska kochają przeogromnie :lol: [B]bonsai_88 [/B]- to pod szantaż podchodzi :cool1: [B]Mudik[/B] - jestem cały czas. tylko nowych zdjęć nie ma ;) [B]anitaaa i bartis[/B] - to właśnie kaszubski raj :loveu: a teraz pomarudzę... a co! dawno mnie nie było to się należy :diabloti: powoli odgruzowujemy się z Lirą po zimie w kwestii frisbee... Lira jest mistrzem świata i umie wszystko. A jak nie umie to w ułamku sekundy się uczy. A ja nie umiem nic. dupowatego rzutu wykonać choćby... normalnie padaka... jakbym pierwszy raz miała dysk w ręce... no co prawda dopiero 3 raz w tym sezonie... bo tyle razy byłyśmy na zajęciach... no ale tak czy owak szlag mnie trafia... Mogę Lirusi pył spod łap usuwać w innych kwestiach niegodnam jej zupełnie... Wszystkiego jej nauczyłam a teraz gdy ktoś nas widzi myśli sobie pewnie co ten wspaniały pies robi z tą ofermą :cool1: strasznie mi przykro i złość bierze... Są ludzie przecież co się nie nauczą rzucać nigdy... może to właśnie tak. A tak marzyłam by to nas połączyło... muszę wyszlifować dyski na jutro i idę rzucać w drzewa. ale mam doła. ratunkuuu :ekmm: jeszcze wsadzę sarenki z wczorajszego spaceru. wylegiwały się na polu. oczywiście na widok Tajdzi w amoku - pospiesznie się oddaliły [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/88/fc89c0f223d55fb5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/92/94cc37f2b3175daf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/92/d2c372010f482810.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/88/17dc5bea13d2fb28.jpg[/IMG][/URL]
  6. o co chodzi z panterą :cool3:
  7. linka, robota robota robota. Kurs wcale nie jest złym pomysłem w końcu tam musiałaby się skupić i pracować przy innych psach co na pewno na dobre by jej wyszło ;)
  8. na ostatnim wygląda jak mały jeżyk :lol::loveu:
  9. szczęście,że tak dobrze się Wasza gromadka dogadała :lol:
  10. znowu schudła :lol: znalazłyście tą wiosnę?? też byliśmy szukać jej za miastem ale nie było :evil_lol:
  11. taka pogoda przecież jest chwilami... między śnieżycami :diabloti::diabloti::diabloti: jak tam postępy u Was??
  12. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/451/bc23c33bf80302cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/54/d2e4780adc23da8emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/54/9e7b677f8b248046med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/446/c32686eecdfc6d62.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/445/403622a43b522376med.jpg[/IMG][/URL] tyle wystarczy na razie :p nowych zdjęć nie robię to będę zapasy wklejać
  13. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/54/bf65c41b8ccfd468.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/54/22275c870ff3b415.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/54/3df74f11f72d7621med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/446/81b733f8cb1163e8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/446/19b1c2e1246ed2eemed.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/54/9fd0913134abbc6amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/445/0e04a417a5a7e4c6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/318/f8e1dcea3b9affa8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/446/c18e687e31101f23med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/54/6a93fa6c0ebaf741med.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/54/29f59655c343019cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/54/fef82fb761ab1be3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/317/7f7de223a5eaaf76med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/53/16330387e23dc6b1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/54/d4f2af855604c5e1.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/54/ba0777e0d50bbc1c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/54/250602a2acb5e19a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/54/ddfe856a932324d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/318/74bb261564b5c7ddmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/54/54cc5598d4496682med.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/54/14bdca48318caa57med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/446/d88229f8b40014d9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/445/e75925c82faa57f4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/446/b2e7dc18b409b6a4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/319/631a04814c360740med.jpg[/IMG][/URL]
  18. trochę nam się zaniemówiło ;) wiosna zaskakuje śnieżycami może by ktoś chciał jakieś jeszcze wakacyjne z zeszłego roku? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/54/b417f4c629f9b5cdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/54/948d9ac24789dfdfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/318/3ffa0a7aa6fe45c8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/318/b20fe0fcd3fcd0b5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/53/179d14a9fb3eae6dmed.jpg[/IMG][/URL]
  19. starą stronę nam pokazuje :diabloti: intro tylko zmienione na piękne piękne piękne!!
  20. no to teraz wreszcie wiem :lol: GRATULUJEMY ;)
  21. phi to też się wybiorę jak na wódkę proszą :diabloti:
  22. szczęściara :loveu::loveu::loveu: czas na Rudeczkę ;)
  23. nie wiem nic o sukcesach. same tajemnice :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
  24. :multi: Wspaniałe wieści dziś Lenka i Tola w domach :multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...