-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
co halo co?:hmmmm: galeria nieczynna. Suczydła mają się wybornie ;) :buzi:
-
drado, jeszcze jedno ważne dla mnie pytanie - czy rano przed rozpoczęciem zawodów lub w przerwach pomiędzy poszczególnymi konkurencjami można wejść na plac rozgrzać psa i oswoić z miejscem tak jak to ma miejsce w czasie oczekiwania na wyniki końcowe? czy to tylko taki szczyt marzeń... niemożliwy do zrealizowania ze względów organizacyjnych? Mam bardzo strachliwe suczysko... jednak jak przełamie strach idzie za dyskiem niczym lew. Jednak tyle nowych czynnników jak plac, tłum, muzyka, namioty, flagi może ją zupełnie zablokować na wejściu a wtedy ani rusz... Pocieszam się,że w zeszłym roku siedziała w pierwszej lini skupiona tylko i wyłącznie na latających nad polem talerzach.
-
już czekam z aparatem w rękach na te zawody :megagrin::megagrin::megagrin: i z wielkim żalem w sercu,że nie wystartujemy... [U]do kiedy ostatecznie można się zgłaszać na Wrocław?[/U] a nóż widelec się coś odmieni...
-
Czarny- przyjaciel koni wreszcie w domku, u kochającej rodziny :)
Od-Nowa replied to Eruane's topic in Już w nowym domu
ale tempo! już się bawi :multi::multi::multi: -
poodkurzam bo coś pusto ;) też bym się wybrała na taki maraton :lol:
-
o tu też cisza. Przedwiośnie wykończyło ;)
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za Rudkowe przemiany ;) -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
no to mam nadzieję będą zdjęcia robione w szale zabawy tą zabawką :cool3::cool3::cool3: -
Zara w domu?? no to świetnie :multi::multi::multi: w Kraku czy gdzieś poza?
-
no i gdzie przepadłaś? jeden tydzień z psem w mieście i zniknęły na amen... :cool3::shake:
-
[QUOTE]musze wyczesać Kreosia, z tym całym zamieszaniem w domu ja już nie pamiętam kiedy cos z nim robiłam :shake: potem na fotach wychodzi:evil_lol:[/QUOTE] ha! wydało się... nie dbałość o psa tylko o estetykę modela :evil_lol:
-
100% miłości na 5 liter? - TASZA i jej nowa rodzina :-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
czyżby to oznaczało powrót do kocyków kołderek i innych takich?? :cool3: no ładnie... ale za te zabawy jestem z Was dumna ogromnie! tak trzymać :lol: jeszcze się będzie o patyki przepychać :evil_lol: -
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
podrzucę śliczne dziewczyny. oby w końcu pojawił się super dom dla nich. taki jak trafił się ostatnio Czarnemu -
Czarny- przyjaciel koni wreszcie w domku, u kochającej rodziny :)
Od-Nowa replied to Eruane's topic in Już w nowym domu
nie śledziłam akcji na bierząco, dopiero teraz wszystko doczytałam... :oops: gratulluję Czarnemu i nowej Pani,że się wypatrzyli na dwóch końcach kraju :loveu: -
no dobra... powiem to: NIECH [B]SE[/B] PRZYJDZIE TA WIOSNA :diabloti::diabloti::diabloti:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Mudiku będziemy chyba razem medytować :evil_lol: bom jest nerwus również. I tak jak radość Tajgi z nowych zadań mnie rozwala i nerwy mijają, tak od Liruta wymagam więcej i trudno się opanować. W każdym razie zdenerwowany człowiek z placu siooo :evil_lol: bo więcej to przyniesie szkody. Ostatnia Sikurka coś nie działa :razz: -
[B]saga_86[/B] - tylko się nie zapluj :diabloti::eviltong: [B]betel[/B] - właściciele weimarów mają chyba wesołe życie. Ciągły spektakl na dwa uszka i ogon :evil_lol: [B]Dobcia[/B] - cieszę się,że się podoba :p [B]Mudik[/B] - będziesz wiedziała - daj znać ;) wczorajsze [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7128.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7358kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7393kopia.jpg[/IMG]
-
ostatnie najlepsze :diabloti::diabloti::diabloti:
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
ale macie fajne miejsce dla niego w aucie ;) siedzi tam grzecznie czy próbuje przełazić?? -
a wiosennej sesji nie ma? :razz:
-
TZ wrócił wczoraj z Krakowa z wiadomością,że pada śnieg :diabloti: ależ zazdroszczę :lol: zdjęcia w czerwieni świetne! zwłaszcza Totka... ma taką piękną sierść ,że oczu oderwać nie można:razz:
-
jak patrzę na te zdjęcia - to chętnie bym zimę powitała :evil_lol: