-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
Od-Nowa replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
tak tak tak!! już wiem, wiem :lol: poprawię zaraz wstawię jeszcze kilka za chwilę. Reszta będzie wieczorem i nocą ;) -
mam blisko 1000 zdjęć.... więc będzie jeszcze trochę dodanych :evil_lol: a i zapomniałam napisać!! wygrałyśmy nawet z Lircią w jednym z dwóch konkursów!! polegał on na rzutach dysku w 4 strefy i złapanie oraz przyniesienie ich przez psa. Lirutnik nie dał szans pozostałym psom a ja na krótkie odległości nie rzucam tragicznie :evil_lol: w drugim konkursie zajęłyśmy 5 miejsce i specjalne podziękowanie,że nie umiem rzucać bo byłoby ciężko Liruta prześcignąć :diabloti: nagrodą była piękna torba na dyski i (wymędzony przeze mnie ) dysk :multi: Tajgula oczywiście,że była z nami!! wymiziana przez Ciotki :evil_lol:
-
obrabiam kolejno wszystkie zdjęcia. Całą fotorelację można zobaczyć na wątku seminarium [url]http://www.dogomania.pl/forum/f916/seminarium-frisbee-z-darkiem-radomskim-poznan-120430/index17.html[/url] ;)
-
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
Od-Nowa replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5851.jpg[/IMG] Ewka i Haker najlepsza chwytaczka,właścicielka drobnego cwaniaczka :evil_lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5855.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5857.jpg[/IMG] "co mi zrobisz jak mnie złapiesz" :diabloti: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5856.jpg[/IMG] to dopiero rozgrzewka... jeszcze kilka setek będzie ;) wracam do obrabiania -
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
Od-Nowa replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
Natalia i Libra czyli "masterpieces" :p [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5840.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5839.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5841.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5842.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5850.jpg[/IMG] -
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
Od-Nowa replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5830.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5831.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5832.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5833.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5836.jpg[/IMG] -
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
Od-Nowa replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5824.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5825.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5826.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5827.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5829.jpg[/IMG] -
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
Od-Nowa replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5815.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5816.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5817.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5820.jpg[/IMG] Tośka i Loca miski obiektywu! niezwykle fotogeniczna para ;) [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5822.jpg[/IMG] -
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
Od-Nowa replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5803.jpg[/IMG] Radek i Leila bardzo delikatna sunieczka [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5806.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5807.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5811.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5812.jpg[/IMG] -
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
Od-Nowa replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5788.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5789.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5794.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5797.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5800.jpg[/IMG] -
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
Od-Nowa replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
to nie pies, to biegająco-skaczące milion dolarów :lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5778.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5779.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5783.jpg[/IMG] Bartek i Figo dobrze naoliwiona maszyna rzuto-łapaczy :lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5784.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5785.jpg[/IMG] następne się ładują ;) -
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
Od-Nowa replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5731.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5732.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5733.jpg[/IMG] tej pary przedstawiać nie trzeba :p [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5776.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5777.jpg[/IMG] -
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
Od-Nowa replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5717.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5719.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5724.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5726.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5728.jpg[/IMG] -
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
Od-Nowa replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
w znacznej większości mam zdjęcia przewodnik + pies więc nasze zdjecia się dobrze uzupełnią ;) Gucia i Chili najradośniejsza para seminarium [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5708.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5710.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5711.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5713.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5714.jpg[/IMG] -
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
Od-Nowa replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
no to powróciliśmy z seminarium znów nie wiem od czego zacząć - było świetnie. Nie po prostu "świetnie".. ale 100 x lepiej niż zwykłe "świetnie"... :multi::multi::multi::multi: atmosfera doskonała, prowadzący porażający siłą spokoju i opanowaniem a przede wszystkim obdzielający swoją pasją i radością z rzucania talerzami. Słowa nie oddadzą tych godzin śmiechu, ciężkiej pracy i chwil radości gdy coś wyszło lub nie. Jakby ktoś się zastanawiał nad takim seminarium, niech nie robi tego dłużej niż 1 minutę. Warto pod każdym względem. Poznaliśmy wspaniałych ludzi zafrisbowanych tak jak ich psy :lol: Mam nadzieję,że większość z Was radzi sobie dzisiaj bez przytrzymywania się o meble w trakcie poruszania :diabloti: a jeśli są i tacy to może spożytkują unieruchomienie na wstawianie zdjęć :cool3: [SIZE=3][COLOR=DarkGreen][B]BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA ŚWIETNĄ ZABAWĘ!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] a teraz pierwsze zdjęcia. na razie tylko kropla w morzu :evil_lol: lecę kolejnością z aparatu nei faworyzując nikogo. Do każdego mam całe serie zdjęć więc proszę o cierpliwość jeżeli chwilowo kogoś pominęłam - na pewno będzie później. ** Do uczestników niedzielnego seminarium - wyrażam zgodę na przeklejanie, kopiowanie i maltretowanie zdjęć, są one dla Was w końcu. Pozostałe osoby zapraszam na pw w razie czego. Tomek i Ares [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5684.jpg[/IMG] zainteresowanie dyskami było zmienne :lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5686.jpg[/IMG] Gucia i Chili [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5688.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5692.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_5693.jpg[/IMG] -
no to powróciliśmy z seminarium znów nie wiem od czego zacząć - było świetnie. Nie po prostu "świetnie".. ale 100 x lepiej niż zwykłe "świetnie"... :multi::multi::multi::multi: atmosfera doskonała, prowadzący porażający siłą spokoju i opanowaniem a przede wszystkim obdzielający swoją pasją i radością z rzucania talerzami. Słowa nie oddadzą tych godzin śmiechu, ciężkiej pracy i chwil radości gdy coś wyszło lub nie. Jakby ktoś się zastanawiał nad takim seminarium, niech nie robi tego dłużej niż 1 minutę. Warto pod każdym względem. Poznaliśmy wspaniałych ludzi zafrisbowanych tak jak ich psy ([B]JIM[/B] mam nadzieję,że jeszcze kiedyś się zobaczymy w pełnym zestawie psiowym ;)). Mieliśmy okazję sprawdzić się na obcym terenie i przy obcych ludziach. Pomogło bardzo uwierzyć choć odrobinę w siebie. A przede wszystkim na pewno bardzo dowartościowało Lirutka. Dla mnie wiadomo, jest Ona diamentem ale teraz wiem,że to co widzę w niej widzą i inni. I to chyba największe nasze szczęście. Co do umiejętności wypowiadać się nie będę, bo moje kuleją ale to zupełnie nie miało znaczenia. Pokazy kilku osób były na prawdę na wspaniałym poziomie i podglądanie było cenną nauką. Jestem przeogromnie dumna z Lirutki,że (jak na nią) pięknie poradziła sobie ze strachem. Gdy siedziała w grupie burczała i szczekała ale gdy przychodził nasz czas na ćwiczenie różnych elementów nic nie było w stanie wytrącić jej z pogoni za talerzykami. Nic lepszego nie mogło mi się w życiu przytrafić niż ten Szarobury skarb. I bardzo Jej za to dziękuję. Obie przeszłyśmy bardzo długą drogę i mam nadzieję,że jeszcze dużo takich chwil przed nami. popłakałam się ze wzruszenia właśnie... zacznę obrabiać zdjęcia i powoli wstawiać. Mam ich chyba milion.... więc będzie co ogladać przez najbliższe tygodnie ;) no a dziś oczywiście chodzimy z Lirką sztywne i obolałe. Więc są masaże i nieśmiałe przebieżki a popołudniu trening.
-
no tak, chcieli zdjęcia i nie ma komu oglądać :cool1::mad::eviltong: wyprałam dziś Figusię. wcześniej kilka razy podejmowałam próby bo to wieczny brudas i wycieruch froterujący podłogi :evil_lol: niestety przy tych próbach zaraz miau miau - że to niby straszne. Ale dziś zupełnie się nie opierała i bardzo jej się kąpiel podobała :lol: nie mówiąc już o wycieraniu!Wycieranie - to jest to co kot lubi najbardziej! można przy tym robić rozmruczane fikołki i wygibasy, bawić się ręcznikiem albo własną nogą :loveu: a teraz wreszcie jest czysta i błyszcząca. Nie na długo zapewne :diabloti: dobranoc pustko i ciszo :eviltong::diabloti: rano gnamy na frisbowe seminarium :p
-
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
Od-Nowa replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
posty skaczą jak szalone świetna relacja ;) a o której dzisiaj zakończyliście ? -
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
Od-Nowa replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
:megagrin::megagrin::megagrin: super super zdjęcia!:multi: i jaki ciekawy skład psiowy :cool3: pogoda mówisz dobra, ale widzę ciepły polarek na zdjęciach :razz: upraszam gorąco o zdjęcia jutro :modla::modla::modla: ja też zabieram aparat (TZ i drugiego psa :grins: ) ale pomimo najszczerszych chęci lubego aparat go nie kocha i efekt taki,że nie mam jeszcze ani jednego zdjęcia z wspólnych ćwiczeń :cool1: odwdzięczę się z nawiązką zdjęciami.... chciałam powiedzieć,że naleśnikami ale co rusz przypalam pisząc te słowa :p:megagrin: -
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
Od-Nowa replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
no jak tam wrażenia po pierwszym dniu?? wszyscy padli czy jeszcze rzucają :cool3: ?? tak bez wieści... bez zdjęć... :eviltong: jak pogoda w Poznaniu? trzeba zabierać przeciwdeszczowe ubranko na jutro? -
a dziękuję :lol: to lubię ! a taka Foxi jest najpiękniejsza [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P4174728.jpg[/url] z rozwianymi uszkami też zresztą :lol:
-
Czarny- przyjaciel koni wreszcie w domku, u kochającej rodziny :)
Od-Nowa replied to Eruane's topic in Już w nowym domu
już po zabiegu? ale tempo :evil_lol: ja się jeszcze nie zdążyłam rozpakować po świątecznym wyjeździe :lol: teraz już będzie tylko lepiej mam nadzieję ;) daj znać jak wypadło spotkanie -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
przestań marudzić,że nie umie biegać :eviltong: Robi to na swój sposób... tak jak to było w jednym filmie z lat 80-tych - o tańczącym Wojciechu Mannie flirtujące z nim babsko powiedziało: "On tak tańczy wewnętrznie" :diabloti::diabloti: Może i Kamel wewnętrznie spędza czas na gonitwach to zewnętrznie jest zmęczony :diabloti::diabloti::diabloti: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Od-Nowa replied to arima's topic in Foto Blogi
nadgoniłam zdjęcia ;) nie wiedziałam,że można rozmnożyć psa "przez wyczesanie" :diabloti::diabloti::diabloti: