-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
[quote name='amelka0']Upssssssssss.to przepraszam Panią:oops:A jak to ja nigdy nie doczytam dokładnie,tylko mówię w swoim,chyba tylko sobie zrozumiałym języku....no i chyba od razu widać,kto tu naprawdę pił.... I dzięki za miłe powitanie,ja też za Wami tęskniłam:lol:[/quote] Nie ma za co Amelko:) No, to teraz nadrabiaj zaległości, Moja Droga:cool3: Proszę uzupełniać stare wąteczki, dodawać nowe, szukać z nami domków dla psiaków etc. etc. W jedności siła, kobietki!:thumbs:
-
[quote name='amelka0']Lemoniadko,czy Ty dzisiaj coś trinken,trunken:drinka:?Bo napisałam post wyżej,że mam problem z imagestick,czyli ze zdjęciami....No ale po 1,5 godz.w końcu udało mi się(chyba specjalnie dla Ciebie:lol:)wkleić fotkę: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5318/tancerzykodwiedziny034om0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/3087/tancerzykodwiedziny040ew1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://profile.imageshack.us/camerabuy.php?model=DiMAGE+X50&make=KONICA+MINOLTA"]DiMAGE X50[/URL] [/quote] Ależ ten program nazywa się ImageShack, nie stick! Dlatego nie zajarzyłam:lol: Rany, jaka ta Zeuska jest piękna!:crazyeye: :loveu: Szkoda dać taką piękność do schroniska... Pomóżmy jej!
-
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Problemem numer jeden jest zorganizowanie klatki-łapki, niestety w ręce dzikich kotów nie złapiemy... Ale głowa do góry - jesteśmy już trzy i razem na pewno coś wymyślimy:) Koleżanka była gotowa przetrzymać maluchy na tymczasie, gorzej będzie z kotkami po sterylce, bo lecznica zgodziła się tylko na trzy dni:( Agnie, gdybyś Ty mogła chociaż ten tydzień po zabiegu - byłoby super. Tylko ta piekielna łapka... -
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
Lemoniada replied to missieek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']CZyżby ktoś wypił Lemoniade? ;)[/quote] :lol: Nie, ale dopiero teraz miałam czas po całym dniu latania żeby usiąść przed komputerem. Przepraszam, nowe ogłoszenia na pewno zrobię jutro! A powiedzcie, czy ktokolwiek dzwonił już w sprawie Fantusi, np. z allegro? -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Wiesz co, myśmy się z koleżanką z firmy chciały zasadzić na szylkretkę i te dwa maluchy. Jesteś może zarejestrowana na miau? Dwie dziewczyny chciały nam pożyczyć klatki-łapki, ale ponoć ciężkie, obie w Warszawie i tylko do transportu samochodowego - a my nie miałyśmy na takowy najmniejszej możliwości. Koleżanka która mieszka w Ursusie nie dałaby rady przydźwigać klatki z domu do pociągu, a potem z pociągu do firmy. Myślę, że łapać i oswajać zawsze jest sens... A najbardziej zalezy mi na sterylce tych kotek. Gmina Grodzisk załatwi sterylki dziczek za darmo, już dzwoniłysmy do Urzędu i pytałyśmy. Tylko problem będzie tu ze złapaniem... Patrzyłyśmy w necie na ceny łapek - Zamet ma za 360zł... Masz może jakiś pomysł? -
Fantastycznie!:multi: Bardzo się cieszę, oby takie zniknięcie już się nigdy więcej nie powtórzyło:) A co ze zdjęciami Zeuski? (mam zaniki pamięci, wybacz, jeśli pytam po raz setny)
-
Do zobaczenia Niemotku-Okruszku za TM :(
Lemoniada replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Są, o tu -> :thumbs: -
Skierniewice-maleńkie cudo,naprawdę cudo!ma dom!
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, tego malucha juz nie ma w schronisku, ktoś go zaadoptował. Ale allegro jest super i niech będzie - może innemu psinie przyniesie szczęście:) -
Dora...Za TM :( Umarła otoczona ogromną miłością ...
Lemoniada replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Doreczko hopaj! A ja odkryłam dziś w naszym schronisku śliczną dobcię:placz: Prześliczna, ma kopiowane uszy i coś dziwnego na brzuchu, wygląda jak wielka przepuklina. Sunia jest urocza i madra, siada i podaje łapkę na komendę, może się komuś zgubila? Założę wątek jak tylko będę miała fotki, niunia jest naprawdę nieziemska! -
Piękny Laluś! Że też nikomu jeszcze nie wpadł w oko...:(
-
Staruszek Czaruś - już w nowym domku - odszedł kochany :(
Lemoniada replied to Seaside's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Taki piękny psiak już powinien mieć własny domek:( -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty']no cóż, zdradzę Ci ten top secret,:evil_lol: . Niestety, to nie jest na Twojej drodze. Najlepszy punkt to piekarnia pp.Bojewskich na deptaku, na ścianie można powiesić ogloszenie. I to działa. Graniczna powiadasz... Chodzę niedaleko tj. na terenie Polfy dokarmiać koty....[/quote] To moja firma jest kawałek dalej, Suominen. A co do terenów Polfy to widziałam tam parę miesięcy temu potrąconą przez samochód szylkretkę leżącą na poboczu:( Jakie koty dokarmiasz, może mamusię szylkretkę z rudym i czarnym dzieciaczkiem oraz inną mamusię z trzema czarnymi diabełkami? Chyba jeszcze jakiegoś burasa stamtąd kojarzę.. -
Jego piękne oczy mówią wszystko...:(( Śliczny*BURSZTYN* MA DOM!!!!
Lemoniada replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Fiziu, a podasz mi tu taki link z przykładowym ogłoszeniem Bursztyna? Przekopiuję tekst jeśli pozwolisz:) -
Dobkowata DERI tak bardzo chce do człowieka, na 2 łapach prosi o DOM!
Lemoniada replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Czy ktos mnie słyszy?:diabloti: -
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
Lemoniada replied to missieek's topic in Już w nowym domu
[quote name='masienka']Lemoniadko, sprawdzaj tylko gdzie missieekowe zwierzaki sa juz umieszczone bo za dubel ogloszenia moga nam pousuwac konta. Oprocz Twoich i moich ogloszen sa jeszcze na allegro dzieki Ulce18 :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75042&page=2&highlight=missieek[/URL][/quote] Znalazłam już listę ogłoszeń Fanty więc o duble jestem spokojna - no, chyba, że jest gdzieś jeszcze, tylko zamieszczający się nie pochwalił:) A allegro to ja się dopiero będę uczyć, jeszcze trochę czasu minie... Fanteczko, skacz na pierwszą! A był już jakiś odzew w ogóle? -
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, macie pozdrowienia i kilka merdnięć od Murzynka:) -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty']Lemoniada, dzięki serdeczne za chęć pomocy ale papierowe ogłoszenia porozklejam osobiście,:lol: . Mam takie sprawdzone punkty, które przynoszą szczęście i nikt się nie czepia.[/quote] A gdzie one, czy masz choć jeden punkt tam, gdzie powiedziałam, tzn. stacja - Graniczna? Zdradź mi prosze, to moze kiedyś tak jakiegoś skierniewickiego psiaka nakleję :) -
[quote name='GreenEvil']To jest naprawde piekny psiak :) Mnie jeszcze rozbraja ten jego bialy sisiol ;) pzdr GreenEvil[/quote] Że też ja wcześniej nie zauważyłam... a on tu jak byk:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/62/486002e6f05b9769.jpg[/IMG][/URL]
-
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Agnie_Koty, jeśli zrobisz papierowe ogłoszenia, to ja mogę porozklejać je na stacji i potem w paru punktach po drodze do mojej firmy (czyli odcinek drogi między dworcem a ul.Graniczną). Tylko czy nikt się nie będzie pultać o to? Nie wlepiają w Grodzisku mandatów? -
Podnoszę. Ciekawe kiedy Amelka będzie miała stały dostęp do netu, brakuje mi jej na dogo.
-
Hurra!!:multi: [quote name='GreenEvil'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/62/e8fa194d2b544e85.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Te białe skarpeteczki mnie rozbrajają:loveu: