Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Muszę poćwiczyć na innych stronach i poumieszczam Fantusię jeszcze na paru portalach, chyba żadna filozofia. Ale co się nawkurzałam na swoje niedołęstwo informatyczne to moje:oops: Fantuniu, domku Ci życzę! A gdzie właściwie leży Bukowno, co to za województwo?
  2. Mogę potrenować na tym ślicznotku robienie ogłoszeń, na razie umiem tylko na stronie miesięcznika "Mój Pies". Czy piesek ma jakieś imię? Jeśli nie - może Szafir, Rubin, Bursztyn, Pereł lub coś innego bezcennego?:)
  3. Ponieważ nigdzie indziej jeszcze się nie nauczyłam:oops: ogłosiłam Derunię na razie tylko na stronie miesięcznika "Mój Pies": [URL]http://www.psy.pl/adopcje/?A=view&sort=0&R=a&if=11613[/URL] Proszę o informacje czy sunia jest sterylizowana, może ktoś jakiś lepszy tekst by napisał bo ja tak na szybko parę zdań skleciłam. Na pewno przydałoby się lepsze zdjęcie i telefon kontaktowy. Ostróda to województwo mazowieckie? EDIT: Suczka jeszcze tu [URL]http://www.kupiszpsa.pl/detail.php?id=2759[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=16307[/URL] Niech mi ktoś odpowie czy sunia jest po sterylce i poda pełen namiar kontaktowy?
  4. Po długich trudach i zmaganiach, zlana potem od rzucania mięsem, zamieściłam wreszcie AŻ JEDNO ogłoszenie:diabloti: To mój debiut:loveu: [URL]http://www.psy.pl/adopcje/?A=view&sort=0&R=a&if=11611[/URL]
  5. :ices_bla: zapomniałam:p No, to kiedy mozemy się szykować na nowe fotki?:cool3:
  6. Koksiczku hoop! [quote name='amelka0']Oj co to będzie z Koksiem?? Lemoniadko,a co Ty robiłaś o 3 rano na kompie,czy Twoja noc się o 4 rano zaczyna:evil_lol: ?Ciekawe czy już wstałaś;) ??[/quote] A bo ja jak ten kot - w nocy buszuję, a w dzień odsypiam:) Wstałam o 11, tzn zostałam zwleczona z łóżka przez rodziciela:p W weekendy to nie problem, ale na tygodniu kiedy muszę wstać o 5:30 żeby zdążyć do pracy, jest baardzo niefajnie. I tak co rano o 5:30 obiecuję sobie, że tej nocy nie będę siedzieć tak długo na necie, ale potem zmieniam zdanie:evil_lol:
  7. O mamuniu..:mdleje: Boże dzięki Ci. Koteczki[']:(
  8. Coooo? Motek za TM??:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  9. I co? Była już burza adopcji czy dopiero nadejdzie?
  10. Viola87 - cudnie!:loveu: A o zdjęcia pięknie prosimy:cool3:
  11. Koksik wędruje na pierwszą. A ciotka wędruje do łóżka;)
  12. [quote name='Asior'] Jesuu ludziska słyszeliście: [URL]http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4394460.html[/URL][/quote] Boże... ręce opadają... Pieseczku['] :(
  13. Cioteczka nowych fotek chce a starych jeszcze nie było:evil_lol:
  14. [quote name='Gonitwa']Lemoniada- które zdjęcie idzie na tapetkę?[/quote] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8859/nikulailula034np7.jpg[/IMG] To:loveu: A do szorściaków nie mam większego sentymentu niż do innych psów - po prostu przepadam za kundelkami;) Jednak co prawda, to prawda - szorstkie mają niesamowite oczy! Zawsze takie długie rzęsy...
  15. Batoniku, hopsaj do góry! Na trzech łapkach też można wysoko skakać:)
  16. Podnoszę. Gdzie są Fona i Rudasek?
  17. [quote name='Gonitwa']Lemoniada- u nas takich jeszcze wiele- jest nawet prawie identyczna tylko mniejsza(niższa) sucz jak ona... może jesteś chętna?[/quote] Wielkie dzięki, ale mam swoje dwa piesy, cudowną kotkę, dwie myszoskoczki oraz miejscowe schronisko w spuchniętej od myslenia głowie:( Więc gdybym chciała adoptować pieska to na pewno stąd. Ale miło, że o mnie pomyślałaś;)
  18. [quote name='hop!'] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/1421/nikulailula039de3.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/9097/nikulailula037ja9.jpg[/IMG][/quote] O rranyyyy...:loveu: No, cudo nie sucz!
  19. A Nikunia gdzie?!:mad:
  20. Nie no... własnym oczom nie wierzę! Zeusku!:loveu: Czy to Ty? Pieseczku śliczny, tak bardzo, bardzo się ciesze Twoim szczęściem! Oby więcej takich cudownych domków, mamo słodka...
  21. [quote name='oktawia6']:crazyeye: :smhair2: :eek2: :eek: ale miałaś farta co za szczęście:loveu:[/quote] Po prostu dobrze się nim opiekowała, a nie tylko liczyła na fart:p
  22. Jutro zobaczę co mogę zrobić, w życiu nie wystawiałam jeszcze netowych ogłoszeń:) a na jakich portalach już jest Fantusia?
×
×
  • Create New...