-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
Lemoniada replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Muszę poćwiczyć na innych stronach i poumieszczam Fantusię jeszcze na paru portalach, chyba żadna filozofia. Ale co się nawkurzałam na swoje niedołęstwo informatyczne to moje:oops: Fantuniu, domku Ci życzę! A gdzie właściwie leży Bukowno, co to za województwo? -
Jego piękne oczy mówią wszystko...:(( Śliczny*BURSZTYN* MA DOM!!!!
Lemoniada replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Mogę potrenować na tym ślicznotku robienie ogłoszeń, na razie umiem tylko na stronie miesięcznika "Mój Pies". Czy piesek ma jakieś imię? Jeśli nie - może Szafir, Rubin, Bursztyn, Pereł lub coś innego bezcennego?:) -
Dobkowata DERI tak bardzo chce do człowieka, na 2 łapach prosi o DOM!
Lemoniada replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Ponieważ nigdzie indziej jeszcze się nie nauczyłam:oops: ogłosiłam Derunię na razie tylko na stronie miesięcznika "Mój Pies": [URL]http://www.psy.pl/adopcje/?A=view&sort=0&R=a&if=11613[/URL] Proszę o informacje czy sunia jest sterylizowana, może ktoś jakiś lepszy tekst by napisał bo ja tak na szybko parę zdań skleciłam. Na pewno przydałoby się lepsze zdjęcie i telefon kontaktowy. Ostróda to województwo mazowieckie? EDIT: Suczka jeszcze tu [URL]http://www.kupiszpsa.pl/detail.php?id=2759[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=16307[/URL] Niech mi ktoś odpowie czy sunia jest po sterylce i poda pełen namiar kontaktowy? -
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
Lemoniada replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Po długich trudach i zmaganiach, zlana potem od rzucania mięsem, zamieściłam wreszcie AŻ JEDNO ogłoszenie:diabloti: To mój debiut:loveu: [URL]http://www.psy.pl/adopcje/?A=view&sort=0&R=a&if=11611[/URL] -
Dora...Za TM :( Umarła otoczona ogromną miłością ...
Lemoniada replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:ices_bla: zapomniałam:p No, to kiedy mozemy się szykować na nowe fotki?:cool3: -
Koksiczku hoop! [quote name='amelka0']Oj co to będzie z Koksiem?? Lemoniadko,a co Ty robiłaś o 3 rano na kompie,czy Twoja noc się o 4 rano zaczyna:evil_lol: ?Ciekawe czy już wstałaś;) ??[/quote] A bo ja jak ten kot - w nocy buszuję, a w dzień odsypiam:) Wstałam o 11, tzn zostałam zwleczona z łóżka przez rodziciela:p W weekendy to nie problem, ale na tygodniu kiedy muszę wstać o 5:30 żeby zdążyć do pracy, jest baardzo niefajnie. I tak co rano o 5:30 obiecuję sobie, że tej nocy nie będę siedzieć tak długo na necie, ale potem zmieniam zdanie:evil_lol:
-
Do zobaczenia Niemotku-Okruszku za TM :(
Lemoniada replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O mamuniu..:mdleje: Boże dzięki Ci. Koteczki[']:( -
Do zobaczenia Niemotku-Okruszku za TM :(
Lemoniada replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Coooo? Motek za TM??:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: -
Sparaliżowany Milordzik w domku tymczasowym!!!!
Lemoniada replied to neverend's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior'] Jesuu ludziska słyszeliście: [URL]http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4394460.html[/URL][/quote] Boże... ręce opadają... Pieseczku['] :( -
Dora...Za TM :( Umarła otoczona ogromną miłością ...
Lemoniada replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cioteczka nowych fotek chce a starych jeszcze nie było:evil_lol: -
[quote name='Gonitwa']Lemoniada- które zdjęcie idzie na tapetkę?[/quote] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8859/nikulailula034np7.jpg[/IMG] To:loveu: A do szorściaków nie mam większego sentymentu niż do innych psów - po prostu przepadam za kundelkami;) Jednak co prawda, to prawda - szorstkie mają niesamowite oczy! Zawsze takie długie rzęsy...
-
Batoniku, hopsaj do góry! Na trzech łapkach też można wysoko skakać:)
-
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Lemoniada replied to fona's topic in Już w nowym domu
Podnoszę. Gdzie są Fona i Rudasek? -
[quote name='Gonitwa']Lemoniada- u nas takich jeszcze wiele- jest nawet prawie identyczna tylko mniejsza(niższa) sucz jak ona... może jesteś chętna?[/quote] Wielkie dzięki, ale mam swoje dwa piesy, cudowną kotkę, dwie myszoskoczki oraz miejscowe schronisko w spuchniętej od myslenia głowie:( Więc gdybym chciała adoptować pieska to na pewno stąd. Ale miło, że o mnie pomyślałaś;)
-
[quote name='hop!'] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/1421/nikulailula039de3.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/9097/nikulailula037ja9.jpg[/IMG][/quote] O rranyyyy...:loveu: No, cudo nie sucz!
-
A Nikunia gdzie?!:mad:
-
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='oktawia6']:crazyeye: :smhair2: :eek2: :eek: ale miałaś farta co za szczęście:loveu:[/quote] Po prostu dobrze się nim opiekowała, a nie tylko liczyła na fart:p -
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
Lemoniada replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Jutro zobaczę co mogę zrobić, w życiu nie wystawiałam jeszcze netowych ogłoszeń:) a na jakich portalach już jest Fantusia?