-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty']Zatem tak.... [B]Umówilam sie z vetką Dagmarą na sterylizację dziczki w piątek o 17 tej.[/B] Nie dało rady inaczej.:-( . Czyli spotykamy się przy budce ochroniarzy nie we środę ale we czwartek 0 16.30. Jeśli komus nie pasuje, niech napisze. Aha, mam podbierak od kolegi. Jakąs próbę wypadałoby zrobić ale nie mam żadnego dzikiego kota w poblizu....:evil_lol:[/quote] Czyli zakładasz, że z całą pewnością coś jednak złapiemy? To juz chyba daleko posunięty optymizm:evil_lol: -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Puchatek']Jeśli dla Dominiki za wcześnie to może być później. Ograniczenia w górę nie mam.[/quote] Powiedziała, że postara się wyrobić. Więc 16:30 jutro, przed wjazdem, od strony Bankowej(?) nie Granicznej, oczywiscie. Kupię trochę tuńczyka na wabia i wezmę swój transporterek, a nóż widelec złapiemy nawet kilka? (O ja naiwna...:roll: ) -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Puchatek']OK może być środa. Chętnie po 16:30.[/quote] Przystaję na to:) Koło budki ochroniarzy, co? Powiem Dominice, moze też będzie mogła przyjsć, ale nie wiem czy uda jej się wyrwać z pracy. -
Ale czy sunia nadal w schronisku? Kto nam to sprawdzi? Nie umiem wyszukiwać dogomaniaków po nazwie miejscowości...:(
-
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
Lemoniada replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Pamiętamy wcąż... Sunieczka w górę -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty']znajoma mówiła mi o kociarzach, którzy świetnie łapią koty na ...podbierak wędkarski. Potem ręką /rozumiem, ze w rękawiczce/ za kark i fruuuu do kontenera. Czy ktoś tu łowi?:oops: Albo ma wujka wędkarza? Można by też wstawić mięsko mielone do kontenera jak sugerowała p.Dagmara. Może uda mi się skoczyć do Polfy wieczorem..... Chciałabym ciachnąć kocicę jakąkolwiek jeszcze w tym tygodniu choć fatalnie się czuję psychicznie po tej wizycie w Krakowie...[/quote] Agnie, samej chyba będzie Ci trudno. Weź ze sobą Puchatka, a i ja chętnie dołączę, możemy się umówić któregoś dnia na po 16:) -
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Wędruj w górę, Murzynku! Idę pokasować swoje hopki, może jak się wątek oczyści i liczba stron zmaleje zacheci to kogoś nowego do czytania? -
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='oktawia6']No i Lemoniada nocny Marek wczoraj legła-dzisiaj zmiana warty[/quote] Nocna Kasia jeśli już:lol: Uparcie i pełna nadziei podnoszę Murzynka... -
Wwa, Tobi- owczarkowaty, wychudzony- zostaje na stałe w DT:)))
Lemoniada replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
Co się dzieje z Tobim?:( -
ODRATOWANA OD SADYSTY NUKA w nowym domu, ale facet ma kolejne psy!!
Lemoniada replied to LittleMy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marka']Nuka czeka na pierwszy w życiu prawdziwy dom...[/quote] Dokładnie:( -
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Dobranoc Murzynku! Dobranoc Oktawio!:) -
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Powoli zaczyna się robić noc... Podniosę Murzynka jeszcze raz i chyba zacznę w końcu mysleć o spoczynku;) -
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Coś Ty? Dla mnie noc zaczyna się po 3:diabloti: -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
A słuchajcie, czy te fundusze to są wyłącznie na bezdomne, dzikie kotki? Bo jeśli tak, to skoro już ich prawie nie ma rozumiem, że ktoś w Grodzisku jednak takie dzikuski wyłapuje i przynosi do lecznicy? Że są tam jacys kociarze którzy podobnymi przypadkami się zajmują? Nie mylę się? Może należałoby nawiązać jakis kontakt pzez lecznicę, może ktoś taki mógłby nam pomóc w łapaniu, pożyczyć łapkę albo sprzedać jakiś patent na bezklatkowe schwytanie kotów? -
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='oktawia6']Desdemona - toż to wieczorek dopiero:evil_lol:[/quote] Właśnie:lol: -
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
Lemoniada replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Fantusiu słodka nie zapominam o Tobie! Zwłaszcza w pracy kiedy kleję etykiety od fanty:lol: Hopaj w górę, maleńka. -
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
Lemoniada replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Fantuniu, w górę! -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że Bambi ma domek!:multi: A co do lecznic - koleżanka dzwoniła do urzędu, gdzie powiedziano jej, że najwięcej zabiegów wykonują (a więc cieszą się największym zaufaniem klientów) te lecznice: - [COLOR=#0000ff][B]Nesta. Lecznica dla Zwierząt [/B][/COLOR][COLOR=#000066]ul. Żwirki i Wigury 3 - tu w środy operuje ponoć dobry chirurg ale koty przetrzymuja dobę i nie bardzo przejmują się czy kot jest na czczo czy nie[/COLOR] [COLOR=#000066][/COLOR] [COLOR=#000066]- [COLOR=#0000ff][B]Lecznica dla Zwierząt [/B][/COLOR][COLOR=#000066]ul. Kilińskiego 12 tel. 755 65 31[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000066][/COLOR] [COLOR=#000066]- [B]Marczyńska Dagmara. Przychodnia weterynaryjna[/B]godziny otwarcia: sobota: 10-14 poniedziałek 9-15; wtorek-czwartek 9-19; piątek 9-18[B]-[/B] bardzo sensowna babka, przetrzymuje koty 3 doby po operacji a przed operacją czeka aż nie będą zaraz po jedzeniu[/COLOR] -
Dobkowata DERI tak bardzo chce do człowieka, na 2 łapach prosi o DOM!
Lemoniada replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
[quote name='matusz5'][COLOR=navy][B]ja jestem... ale co to daje?...:-([/B][/COLOR][/quote] To ja poproszę o odpowiedzi na wyżej zamieszczone pytania:cool3: -
Wwa, Tobi- owczarkowaty, wychudzony- zostaje na stałe w DT:)))
Lemoniada replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
Temat ucichł, a jak się ma Tobi? Czy znalazł domek? -
Dobkowata DERI tak bardzo chce do człowieka, na 2 łapach prosi o DOM!
Lemoniada replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Halooo, jest tu ktoś z Ostródy?:roll: