-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Czyżbyście znalazły Zeusi domek?:crazyeye: Można już zacząć się cieszyć??
-
Czy moge liczyć na Ciebie-za dzien, dwa, tydzien, miesiąc?MA DOM!
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Spytałam o fotki i czy jest zalogowana na dogomanii, dostałam taką odpowiedź: "Nie loguje się, bo obecnie rzadko jestem na necie. Muszę wybrać się do schronu żeby Michał pstryknął foto, dawno nie byłam. Nie przypuszczałam, że ten pies miał w sobie jeszcze tyle energii, wcześniej szedł tylko do miski i opędzał się od much a okazuje się, że na spacerze potrafi brykać nawet godzinkę :)" Myślę, że Szaruś - Tofiarz trafił do dobrego domku, który należycie doceni jak mądre i gorące może być serce psiego staruszka:loveu: -
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Cudowny Misiek!:loveu: A kąpiele w gnojówce są bardzo zdrowe - to sekret długowieczności, nie wiedziałaś cioteczko?:roll: -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Lemoniada replied to fona's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69']Słuchajcie, gdybyście widzieli tamtą sunie nie mielibyście wątpliwości co robić. Ona ma prawie uci ęt ą głowę! Założymy jej napewno wątek bo może znajdzie się dom, a napewno trzeba będzie zbierać kasę na leczenie.[/quote] Weź nie mów!:placz: Skoro po psa pojechała policja... To mam nadzieję, że zrobili coś z tym fantem i facetowi nie ujdzie płazem? -
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
Lemoniada replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Fanciorek pięknie prosi o dom! Zbyt długo już siedzi u missieek, jeszcze się przyzwyczai i co wtedy?:( -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Lemoniada replied to fona's topic in Już w nowym domu
Czy Pilotka ma ogłoszenia? Jeśli ktoś napisze króciutki tekścik i wszystkie info (sterylka, szczepienia, jaka jest do ludzi itp.) to mogę ogłosić na paru portalach. Allegro jeszcze nie rozkminiłam, niestety. Zakładacie jej oddzielny wątek czy piszemy dalej w tym? Znajdzie się domek i dla Pilotki, na pewno:) Dobrze, że tamtej suni się poszczęściło, mam nadzieję, że jej "właściciel" nie będzie juz nigdy miał żadnego psa! -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Sama nie wiem... on już podrośnięty dosyć więc nie sądzę, żeby dał się porządnie oswoić, ale kto go tam wie:shake: Jeśli znalazłby się w międzyczasie chętny domek na kota który prawdopodobnie zawsze będzie trochę dzikawy, to czemu nie, ale na dzień dzisiejszy jestem za wypuszczeniem. Co do klatki-łapki jeszcze dogaduję, nie wiem kiedy będę w Wawie bo profesor milczy. W razie czego skorzystamy z transportu który ktoś tu wcześniej oferował (nie pamiętam kto:oops: ) chwilowo i tak nic nie będziemy łapać z powodu zajętego tymczasu. Czy ktoś z Was widział kiedyś jakiegoś dorosłego kota poza ogrodzeniem Polfy? Ja widziałam jakąś krówkę i jakiegoś burasa, nie wiem czy to nie ten Casanova bo daleko był. Ale był poza ich terenem, to dobrze, jest nadzieja, że coś złapiemy... super sprawa z tymi 15 zamówionymi sterylkami:) -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Lemoniada replied to fona's topic in Już w nowym domu
Cudownie!:multi: Gdyby nie to, że modzi usunęli mi bannerek Szopena wraz z innymi sama bym to teraz zrobiła;) -
Do zobaczenia Niemotku-Okruszku za TM :(
Lemoniada replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Naprawdę w domku? Ale w swoim własnym czy tymczasowym? Dlaczego nic nie napisałyście? to cudowna wiadomosć!:multi: -
Czy moge liczyć na Ciebie-za dzien, dwa, tydzien, miesiąc?MA DOM!
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Jakiś czas temu wysłałam do Pauliny smsa z pytaniem o Szarusia i oto co mi przed chwilą odpisała: "Cześć! Tofiarz ma się dobrze, ja już też zdążyłam go polubić - nabiera obłych kształtów, nie brudzi w domu, gania jak szczeniak za piłką a kiedy nie widzę śpi na moim tapczanie :) pieszczoch jest straszny! Z kotem to o tyle średnio, że kocica będzie potrzebowała jeszcze sporo czasu żeby nie jeżyc sie na jego widok, więc nie zmuszam ich do tego, chociaż widzę, że to ograniczenie w poruszaniu się po mieszkaniu coraz bardziej im przeszkadza i ciekawość zaczyna wygrywać." :multi: :multi: :multi: -
Do zobaczenia Niemotku-Okruszku za TM :(
Lemoniada replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co nowego u Motusi? I jak się czuje ta mała szylkretka? Kciuki za obydwie piękne panny:multi: -
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
Lemoniada replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Więc podnoszę! Jutro pokasuję stare hopki bo wiem z doświadczenia, że zbyt duża ilość stron odstręcza od czytania:) -
[ZG/Lubuskie] 5-miesięczny Gacek, kundelek trochę jamnikowaty / ma dom
Lemoniada replied to andre's topic in Już w nowym domu
[quote name='maYoo'][URL]http://picasaweb.google.pl/mayoo.sig/Gacek[/URL][/quote] Ach, jaki cudowny!:loveu: Czy to nowy pan Gacusia? Witamy serdecznie na forum! -
Jego piękne oczy mówią wszystko...:(( Śliczny*BURSZTYN* MA DOM!!!!
Lemoniada replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Przecudny psiak, na pewno przyniesie komus wiele radości!:loveu: -
[Szczecin]ONka Luka -STAŁ SIĘ CUD - LUKA W PRAWDZIWYM DOMU !!!!!
Lemoniada replied to doris_day's topic in Już w nowym domu
[quote name='epe'] To jest nauczka,że nalezy mieć ograniczone zaufanie do osób,które są początkujące na dogo-patrz nikła ilośc postów!![/quote] Liczba postów i data zalogowania się na dogo nie świadczą absolutnie o niczym. Daga 27 o ile mnie pamięć nie myli była już długo na forum a postów miała natrzepanych ponad tysiąc na pewno i co?:( Niektórzy nabijają sobie kupę postów przez hopanie (też mam kupę hopków na koncie, muszę pokasować jak znajdę chwilę) tak więc miarodajna jest nie ilość postów ale ich treść tak naprawdę. Dobrze jest przejrzeć wcześniejsze wypowiedzi użytkownika (chyba że jest zupełnie nowy). Tak się mądraluję bo sama raz się poważnie przejechałam na osobie, co już tyle na dogo niby była:oops: Ale człowiek uczy się na błędach całe życie... I jeszcze coś [quote name='epe'] Nikt nie powiedziałby złego słowa na nią gdyby się wycofała!!! Ale nalezy wcześniej o tym powiedzieć,a nie nagle zamilknąć!![/quote] Edit też się wycofała i powiedziała o tym od razu, a jednak padło wiele złych słow. Nie usprawiedliwiam jej ani się nikogo nie czepiam, tylko chcę powiedzieć, że człowiek po prostu lubi sobie pogderać. Ja też. I z tej przyczyny staram się nikomu nie mówić "nie miałabym do Ciebie tak wielkiego żalu jak teraz mam, gdybyś..." bo znam siebie i wiem, że i tak bym miała;) Zawiedziona nadzieja strasznie boli. -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Agnie, a jak się czuje Sylwek? Nie rozrabia Ci tam za bardzo? Masz aparat foto?:cool3: Super, że już stracił możliwości prokreacyjne, tym bardziej się cieszę, że miał wadę genetyczną której już nikomu dalej nie przekaże. A na kiedy kwalifikuje się do wypuszczenia? -
Dżek ma dom i dzięki wam dogo jedzie do Wrocławia!
Lemoniada replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Nie ma sprawy, chociaż tak Ci mogę pomóc:) Jak sobie pomyślę, że Ty tam sama jedna na całe miasto... Naprawdę nie masz żadnej dobrej duszy do pomocy? Niekoniecznie z dogomanii... -
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='red']Może go pokazać w lokalnej telewizji, albo artykuł do gazety - to często skutkuje.[/quote] Lokalnej tv nie ma, a z artykułem może byc ciężko, ale spróbujemy. Można też w radiu spróbować. Jutro napiszę do znajomej któa ma jakiś kontak z jedną z redakcji. Nie wolno tracić nadziei, że los Murzynka się odmieni!