Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Nie mam okazji przekonać się o tym osobiście, niestety. Nie po drodze mi na Mazury... Ale jeśli kiedyś będę przejazdem - z pewnością zajrzę do Rychulca;)
  2. [quote name='lidka_park']to na początek zapraszamy na spacerek z Rysiem :evil_lol: w końcu jakby to było, ze fanka Rysia nie była z nim na spacerku ;)[/quote] Z dziką przyjemnością, o proszę! ->:painting:
  3. [quote name='lidka_park']Szukamy chętnych do fanklubu Rysia ;)[/quote] Zgłasza się chętna:p Jakiż on śliczny! Bardzo lubię takie rosochate psiaki:)
  4. Prześliczny Rudasek, bardzo w moim typie... Ogłaszacie go jakoś? Tyle walki o jego życie i zdrowie, szkoda, żeby teraz miał tkwić w schronisku:(
  5. Nie no, masakra... Szczeniaki nie powinny zostać na ulicy bo zdziczeją, ale skąd tu brać tymczasy?:( Skoro towarzystwo mieszka w namiociku to moze jakiś tamtejszy majterklepka zbiłby dla nich przynajmniej jakąś budkę? Nie no, ludzie:placz: PS. Aga_Mazury - ten bannerek z Milordem, acz niewątpliwie uroczy, chyba już spełnił swoje zadanie i może zostać zastąpiony innym:p
  6. Iwop, i jak Dżekusiątko się miewa? Był już jakiś odzew w jego sprawie? To jeszcze szczeniak... powinien szybko znaleźć domek.
  7. Przepiękna, choć odbąbelkowana Fanta prosi o własnego człowieka!
  8. O klatce nic nie mówię żeby nie zapeszyć:roll: cii...
  9. Mam nadzieję, że wszystko w porządku u Maksia?
  10. [quote name='Agnie Koty']tak, ta sierotka tam jest pod tą choineczką. Co z nim robić? Nieee, na pracowników nie liczĘ. Dzisiaj długodość gawędziłam w gabinecie, [B]jakaś pracownica Polfy dokarmia je również, martwiła się, ze trzeci diabełek zniknął[/B]. One się przeniosły ale są! Bedę miała pożyczoną z gabinetu fajną klateczkę na przetrzymanie. Jak będzie co przetrzymać. Pani wet sugerowała żeby wziąć z urzedu takie zaświadczenie i przedtawić w Polfie, że zajmujemy się tymi futrzakami i niech nam pozwolą katkę wstawić.Nie wiem jak to ugryźć, nie wyrabiam się teraz czasowo....[/quote] Znaczy się ten, co siedzi bez jajek u Ciebie w domu, tak?;) A ta pracownica Polfy to z szefów czy z pracowników raczej? Słyszałaś o niej tylko czy gadałyście osobiście? Taka znajomość moze się okazać niezwykle cenna.
  11. [quote name='Gosiapk']Mając Fantę nigdy nie będziesz spragniony miłości[/quote] Super hasło!:) Fanta do domu!
  12. [quote name='epe'] Jednak "żona"/wystelizowana oczywiście!/ może dobrze mu zrobi!! Zawsze we dwójkę raźniej i wtedy nie będzie uciekał. Poza tym czy on miał kiedyś swojego człowieka? Pewnie musi sie do nich przyzwyczaić.[/quote] Gorzej, jak przekabaci żonę na swoją stronę i zaczną uciekać oboje:-? Tfu, tfu...
  13. Też widziałam dziś tylko malutkiego czarnuszka - czy pracownicy Polfy nie mogliby łaskawie wystawić koło budynku jakiejś budki dla kotów? To maleństwo śpi pod mikroskopijną choineczką, wprost na ziemi wysypanej korą...:(
  14. [quote name='ARKA']Dla tych co pamietaja przerazona Melbe a obecnie Sonię. Zdjecia z nowego domku:loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/756/soniapl2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/1016/sonia1vl4.jpg[/IMG][/URL][/quote] Juhuu!:multi: Proszę, jak jej sierść wyładniała i jakiego nabrała głębokiego kolorku:loveu:
  15. Podnoszę, bo co mogę innego zrobić?:(
  16. Poproszę numer konta na PW, wpłacę jakiś skromniuteńki grosik jak obiecałam:oops:
  17. [quote name='gallegro']Wujek też o tym nie wiedział... Jeśli rzeczywiście ma to tak zbawienne działanie, nie ma co grymasić z powodu pewnych "niedogodności", tylko pluskać się ile wlezie :lol:. A mam ci tego nieopodal dostatek ;). Myślę, że w oczach psich "gnojarzy" to właśnie my ludzie uchodzimy za jakieś dziwolągi, które cuchną mydełkami, szamponami, balsamami itp ;-)[/quote] Wujaszku, zaproś też Czarodziejkę, patrz, już klapki naszykowała:lol: A, i o Misiu nie zapomnijcie! To się chłopak ucieszy, raz w życiu pańcia zrobi to samo zamiast ganiać z tym paskudnym szamponem:evil_lol:
  18. Ach jak cudownie!:multi: Tak się cieszę Amelko, jeden problem mniej z głowy, teraz będziesz mogła więcej czasu i uwagi poświęcić Koksiowi, Bursztynce, Guciowi i Lolkowi... Sama wiem jaka to ulga gdy choć jedno zmartwienie cudownie się rozwiązuje. Zrobisz Zeusce zdjęcia w nowym domku, prawda? Potwierdzam - Puchatek do ułomków nie należy;)
  19. Śliczna, wystrzałowa Fanta biegnie na samą górę!
  20. Biedny Gucio i biedne nowe pieski:( Tak bardzo, tak za wszelką cenę pragną mieć swojego człowieka i łakną miłosci, że aż są agresywne dla innych...:placz: Co by jednak nie było adopcja Gucia jest priorytetowa - właśnie dlatego, że on już nie umie sobą zainteresować:( Gutku, nie poddawaj się, myślimy o Tobie!
  21. Już wiem - w piątek na bank będę w Wawie. Umówię się z panią Małgosią, bądźmy dobrej myśli! Jeszcze niejednego kociaka uda nam się ciachnąć przed zimą:)
  22. A ja poproszę na dobranoc zdjęcie Nikuni z dedykacją - jeśli można:) Albo moze jakieś zbiorowe gdzie całą trójkę widać?
×
×
  • Create New...