Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19183
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Nie wiem czemu nie mogę edytować. Sorry, ale chłop pańszczyźniany, od którego większość z nas pochodzi nie słuchał organizmu, bo za przeproszeniem "wpierdalał" głównie ziemniaki. Bez skwarek, bez zsiadłego mleka, bo krowy nie było. I jakoś żył. Mięso było rarytasem przy okazji wesela itp. Wpieprzanie mięsa jest właśnie odreagowaniem (głównie u Chińczyów i jakiejś fawelskiej biedoty). To zawsze jest wybór, etyczny najzwyczajniej. Trzeba się poświęcić
  2. Dla mnie straszne jest to, że dzieli się zwierzęta na towarzyszące (czytaj do łóżeczka) i do zjedzenia. One są takie same. Nikt nie zje psa, ale świnię tak. Dlaczego ???
  3. Ok. Dam znać, bo to długa droga tym razem będzie. Na trasie jest taki MOP z KFC, kotki tam przekazywałam kiedyś. To dobre miejsce dla mnie, bo przyznam, że wjechać w Kraków to horror.
  4. Spoko. Damy radę. Dziękuję wszystkim za pomoc, która nie jest oczywista, ale jest bardzo ważna.
  5. Cała przyjemność po naszej stronie. Będą ją kochać i rozpieszczać. Gwarantuję
  6. Kciuki trzymam, ale ostatnio jestem zdania, żeby nie trzymać się kurczowo jednego lekarza, tylko konsultować z innymi. Życie i zdrowie psa ważniejsze niż "nafąfanie" doktorka/ki.
  7. Pewnie dam. Muszę porachować to towarzystwo.
  8. Już myślę jak to towarzystwo upakować
  9. Ciekawe kto komu zrobił przyjemność
  10. Ciekawe co na to Franio ? Mogę spać na łóżku, drapie mnie za uszkiem, chodzi ze mną na spacery, podtyka mi smaczki, nie czepia się, daje pospać, nie krzyczy, jestem jedynakiem, itd....
  11. Nie przebiję się przez prawie sto stron. Czy ktoś pamięta i może napisać co konkretnie zdiagnozowano i czym leczono Ajkę. Mam tu na wsi pieska z podobną chorobą oczu, pan, co dziwne na wsi wydał na leczenie kupę kasy (bez szczególnego rezultatu), ale weci go spławiają, że pies stary, bez odporności i takie tam. Pan się martwi i poprosił o pomoc. Zawiozę pewnie psiura do mojego weta, ale chcę już mieć jakieś podstawy do rozmowy.
×
×
  • Create New...