Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19188
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Jak tam nasz Senior Varga ?
  2. U mnie kaukazka Barbi stała jak panowie mieli przerwę na śniadanie bardzo blisko i znacząco patrzyła na ich kanapki. Zwykle ulegali tej presji : ) Dobrze, że Suvi drze mordę o wypuszczenie, to duży postęp : )
  3. I wtedy wchodzę Ja - cały na biało : )
  4. Jak byliśmy jeszcze w trakcie meblowania domu, to mieliśmy materac na podłodze. I to było dla nas i psów jedno wielkie legowisko. Wszyscy spaliśmy razem i w sumie było super : )
  5. Ty chyba chciałeś zamieszkać u Marysi : ) ?
  6. U mnie wisi od lat, ale nikt nie mieszka : (
  7. Były rzecznik udzielał kiedyś porad jak komuś nawrzucać i uniknąć odpowiedzialności za obrazę. Nie mówi się - to debil, tylko - zachowuje się jak debil. Pierwsze jest znieważeniem, drugie opinią.
×
×
  • Create New...